hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye hurdacı açısından ilçenin anlam ve önemi. Artan nüfus sayısı, üretim tüketimdeki artış ve çok hızlı gelişen teknolojinin sebep olduğu hurda birikimi son yıllarda oldukça artmıştır. Gün geçtikçe artışını kat kat büyüten hurdacılık tahmininden daha fazla kazanç sağlamaktadır. Dışardan bakıldığından önemsiz ve özenilmeyecek bir iş dalı olarak görülse de artık birçok iş insanı bu alana yatırım yapmaya başlamıştır.

Yatırımı artan hurdacılık sektörü amatörlükten profesyonelliğe geçiş sürecini tamamlamak üzeredir. Sanayi bölgesi inin yoğun olduğu İstanbul Anadolu Yakası’nın en kalabalık ve işlek ilçesi olan Ümraniye’de de çok fazla hurda çıktığı belirlenmiştir. Ümraniye hurdacı firması olarak çevre kirliliğini engellemek adına yola çıktığımı bu işte büyük oranda kazanç elde ederek çok sayıda insana iş kapılarını da açmış bulunmaktayız.

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehridir. İnsanlara iş sahibi olabilmek için ülkemizin ddört bir yanından göç etmektedir. İnsanlara iş imkanı suna bu büyük şehirde kalabalık bir nüfus meydana gelmiştir ve de sonucunda atık oranında artış olmuştur. Tuzla hurdacı ihtiyacını büyük oranda karşılayan firmamız çevre dostu, ülke ekonomisine katkısı olan ve de ham madde ihtiyacını büyük oranda karşılayan öncü bir firmadır.


Ümraniye Hurdacı Firması

Ümraniye hurdacı firması denildiğinde aklan ilk gelen Ümraniye hurdacı firması olarak pek çok işe imza atmaktayız. Çok sayıda büyük iş yeri, fabrika ya da halktan büyü küçük demeden hurda niteliğindeki tüm atıl malzemeleri en iyi fiyattan satın almaktayız. İstanbul’un en merkezi yeri olan Ümraniye’de sanayi bölgelerinin de yaygın olması sebebiyle Ümraniye ve çevre ilçelerin hurda ve geri dönüşüm ihtiyacı karşılanmaktadır.

Önceliğimiz çevremiz ve canlıların sağlıklı ve temiz bir çevrede yaşamasına katkı sağlamaktır. Bunun yanında ekonomik katkımız azımsanmayacak kadar çoktur. Her geçen gün artan ham madde ihtiyacını karşılayan bu değerli metalleri biriktirip bir kenarda bekletmenin anlamı yoktur. Sözün özü; Ümraniye hurdacı firması olarak, kullanım ömrünü tamamlamış ya da paslanmaya yüz tutmuş her türlü geri dönüştürülebilir malzemeyi sizlerden yüksek fiyat sunarak satın almaktayız.

Geri dönüşümün olmazsa olmaz sayıldığı şu günlerimizde, gelecek nesillere aktarabilmek adına bu metallerin sürdürülebilirliğini sağlamaya çalışmaktayız. Görüntü ve çevre kirliliğine sebep olmadan sizler de evdeki ya da iş yerlerinizdeki metal atıklarınızı bizimle iletişime geçerek geri dönüşmlerini sağlayabilirsiniz.

Ümraniye hurdacı firmamız, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan onaylı belgesi ile hurda toplama ve ayrıştırma işlemlerini yasal bir şekilde yürütme hakkına sahiptir. Bu hakla birlikte, profesyonel anlamda da son teknoloji hizmet sunmaktadır. Eğitimli ve özverili çalışanları ile de işleri aksatmadan yürütmektedir. Eğer sizler de çevreye duyarlı iseniz telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu değerli metallerin hurda fiyatları her geçe gün artış göstermekle berber süreli bir değişim içindedir. Bu sebepten yazımızda sizlere net bir ücret belirtmemiz doğru olmayacaktır. Bizimle iletişime geçerek sizlere piyasasının en üst değerinden bir fiyatlandırma yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
 

Ümraniye Hurda Fiyatı

Sürdürülebilir bir hayatı birçok açıdan bize kanıtlayan doğamızı korumak hepimizin birincil görevleri arasındadır. Maalesef büyük oranda hala devam eden bilinçsiz tüketim ve geri dönüşüme verilen önemin azlığı çevremize büyük zararlar vermektedir. Doğa ananın bizlere sunduğu meyve ve sebzelerin yanı sıra bu değerli metaller de tekrar tekrar kullanılabilir maddelerdir. Bizlerin sadece saha bilinçli ve özverili davranması gerekmektedir.

Demir, Bakır, alüminyum gibi metallerin kullanım yerleri oldukça fazladır. Evlerimizdeki elektronik mutfak aletlerinden tutun da beyaz eşya, bilgisayar, laptop, tabet, telefon, oyuncak gibi pek çok eşyada karşımıza çıkmaktadır. Ümraniye hurdacı firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmek bulunmaktayız. Ümraniye hurda fiyatı araştırmalarında en yüksekten teklif veren firmaların başını çekmekteyiz.

Değişen piyasa değerleri sebebiyle sizlere fiyat bilgilendirmesi yapmayı doğru bulmuyoruz. Ancak, Kasım ayı hurda fiyatlarından esinlenerek söyleyebiliriz ki; DKP hurda, EKSTRA hurda,1. Grup hurda, 2. Grup hurda ve talaş hurda gruplandırmaları arasındaki bu fiyatlar ton başına 3,800 TL ile 5,200 TL arasında değişebilmektedir.


Ümraniye Hurda Demir Fiyatı

Değerli bir madde olan demire her alanda ihtiyaç durulmaktadır. İnşaat, dış cephe, elektronik aletler sanayi gibi pek çok yerden yoğun talep gören demir, hurda alımı en çok yapılan metallerden biridir. Ümraniye hurdacı firmamız siz nerede olursanız olun, istediğiniz yerden istediğiniz zamanda gelip atıl durumdaki malzemeleri satın almaktayız.

Dilerseniz güncel Demir Fiyatları‘nı değerlendirmiş olduğumuz içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Ümraniye demir fiyatı bakımından firmalar rekabet halindedir. Geri dönüştürülmeden doğada yok olamayacak olan demir hurdasını biriktirmenin bir anlamı yoktur. Bu sebeple sizler de biriktirmek yerine demir hurdanızı satarak gelir elde edebilirsiniz.

Ümraniye Hurda Bakır Fiyatı
Bakırda tıpkı demir gibi en çok ihtiyaç duyulan metallerden biridir. Bu sebeğple piyasa değeri oldukça yüksektir. Kullanım alanı ve oranı gittikçe artan bakır tüm sektörlerde kullanılıyor dersek yalan olmaz. Bu sebepten diğer hurda türlerinden biraz daha pahalı olabilme olasılığı taşımaktadır.

Oldukça değerli olan bakırın hurda olarak da alıcısı oldukça fazladır. Bu da piyasa değerini artırmakla beraber piyasada sürekli bir değişime de sebebiyet vermektedir. Ümraniye hurdacı firmamız, siz müşterilerimize piyasanın en üst değerinden fiyatlandırma yaparak Ümraniye bakır fiyatı konusunda ayrıcalığını kanıtlamaktadır.

Ümraniye Hurda Alüminyum Fiyatı
Alüminyum hafif olması ve çok iyi iletken olma özellikleri ile vazgeçilemez bir metal maddedir. Dünya genelinde ve ülkemizde de en çok aranan ve en çok kullanılan malzeme olan alüminyum, hurda olarak da son derece değerlidir. İnşaat sektörlerinde, alış veriş merkezi yapımında, dış cephe ve çatı malzemelerinde ve sayamadığımız pek çok yerde yoğun bir şekilde kullanımı olan alüminyum fiyat konusunda da değerlidir.

Ümraniye hurdacı arayışına girdiğinizde firmamızın öncü ve başarı oranı yüksek bir firma olduğunu sizler de görmüş olacaksınız. Alüminyum hurdasının pek çok türü bulunmaktadır. Bu çeşitlilik de Ümraniye alüminyum fiyatı belirlemede önemli rol oynamaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere bir hurda firması olarak piyasanın en üst değerinden fiyatlandırma yapmayı görev kabul etmekteyiz.

Sizlere hizmet verirken kaliteden ödün vermemekteyiz. Bu sebeple çalışma arkadaşlarımızı da en kalifiye ve özverili çalışan kişilerden seçmekteyiz. Elemanlarımız; iletişim, alım ve satım gibi tüm şamalarda sizlere en iyi hizmeti sunmak üzere firmamız tarafından eğitilmektedir.

Sizler gibi çevre duyarlılığı ve bilinci olan bireylerin sayısının artışa geçmesi en büyük temennimiz. Bundan dolay çalışmalarımızı mümkün oldukça bilinçlendirme üzerinden yürütmeye çalışmaktayız. Okullarda ve interaktif ortamlarda geri dönüşüm bilincinin aşılanması gerektiğini savunmaktayız. Eğitim ilk ailede başlar. Bu sebepten bizler de elimizi taşın altına koyarak halk arasında satın alma oranımızı yüksek tutmaya çalışarak verilebilecek en yüksek fiyatı veriyoruz.

Sizler bizimle iletişime geçmek istediğiniz an, belirttiğiniz adrese araç-gereçlerimiz ile gelip aynı gün içinde sizlerden satın almayı gerçekleştirebiliriz. Satın alım karşılığında yapmamız gereken ödemeyi de sizin tercih türünüze göre anında yapmaktayız. Sizler de bizim gibi çevreye duyarlı ve ülkesine bağlı bireylerseniz, yukarıda saydığımız demir, bakır, alüminyum ve buna benzer geri dönüşümü mümkün olan tüm malzemeleri para karşılığında bizlere satabilirsiniz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı