hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Tuzla Hurdacı

Tuzla hurdacı için atıl durumda metalleriniz mi var? Onları nerede kullanacağınızı bilmiyor musunuz?  Peki artık kullanılamaya bu hurdalar ne işe yarar ki? Yok canım bizde metal ne gezer demeyin. Elimizden eksik etmediğimiz telefonda evlerimizdeki beyaz eşyalara, spor aletlerinden evimizdeki kablolara kadar hepsi değerli metaller olan demir, bakır ve alüminyum içermektedir.

Tuzla hurdacı firması olarak bizler ömrünü tamamlamış bu malzemeleri bilinçli ya da bilinçsiz bir kenarda saklar ya da diret çöpe atarız. Aslında artık kullanmadığımız ve de kullanmayacağımız bu hurdaları biriktirmek ya da bilinçsiz bir şekilde çöpe atmak yerine geri dönüşümüne katkıda bulunabilirsiniz.

Hepimiz biliyoruz ki sokaklarda arabalarıyla gezen hurdacılar çöplerden kağıt, plastik ve cam gibi geri dönüştürülebilir malzemeleri toplamaktadırlar. Bununla birlikte eğer denk gelirlerse metal hurdaları da toplamaktadırlar. Tüm topladıkları bu malzemeleri biz onlardan temin ederek satın almaktayız. Ham madde ihtiyacının giderek arttığı bu dünyada, bu değerli metallerin geri dönüştürülebilmesi bulunmaz bir imkandır.

Sizler de evinizdeki ya da iş yerinizdeki kullanılmayan hurdaları bilinçli bir şekilde biriktirerek bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Tuzla’da ve çevresinde ihtiyaç duyulduğu an herkese en özverili halimizle hizmet vermekteyiz. Birlikte, el birliği ile çevremize, ülke ekonomimize ve de ham madde ihtiyacına katkıda bulunmaya ne dersiniz?


Tuzla Hurdacı Firması

Kocaeli il sınırı itibari ile İstanbul’un ilk ilçesi olan Tuzla, sanayi bölgesinde bulunması sebebiyle, çok miktarda hurda yığınına tanıklık etmektedir. Tuzla ve çevresinde çok sayıda hurda geri dönüşümüne katkısı olan Tuzla hurdacı firması çevre duyarlılığı ile de ön plana çıkmaktadır. Çevreye olan bu duyarlılığımızdan ötürü en çok tercih edilen Tuzla hurdacı firmaları arasında birinci sırada yer almaktayız.

Azımsanamayacak nüfus artışı beraberinde üretim ve tüketimin de artış göstermesine sebebiyet vermektedir. Tuzla’da çevremize ve canlılara olan bakış açımızdan ötürü bu işi üstlenmekten büyük memnuniyet duymaktayız. Bölgenin hurda ve geri dönüşüm ihtiyacını oldukça büyük oranda karşılayan Tuzla hurdacı firmamız ülke ekonomisine büyük oranda katkı sağlamaktadır.

Son derede önemli olan demir, bakır, çelik, alüminyum, kablo, kağıt buna benzer pek çok malzemeleri satın alarak tekrar kullanılmak üzere özel sistemlerle ham madde haline getirilmesini sağlamaktayız. Daha bilinçli tüketim ve geri dönüşüm kazandırmak adına Tuzla hurdacı olarak çalışmalarımızı mümkün olduğunca en profesyonel hale getirmek için her geçen gün gereken önemi göstermekteyiz.

Sizlerden ve hurdacılardan temin ettiğimiz tüm bu metal malzemeleri en iyi şekilde geri dönüştürüyor ve en gerekli yerlerde ziyan etmeden kullanılmasını sağlıyoruz. Sizlere sunacağımız hizmetimiz konusunda içinizin rahat etmesi için her şartı sağlıyor olacağız. Siz de Tuzla Hurdacı Firması tercihinizde bizi tercih edebilirsiniz.


Tuzla Hurda Fiyatı

Tuzla hurda fiyatı her geçen gün ekonomiye göre değişim göstermektedir. Kur sistemine benzer bir sistemle değeri belirlenen bu metaller son derece değer kazanmaktadır. Sürekli artış gösteren hurda fiyatları sebebiyle piyasada çok farklı fiyatlandırmalar yapılabilmektedir.

Tuzla hurdacı firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için tüm şartları en iyi şekilde değerlendirmektedir. Bu sebeple karar vermeden önce çok iyi bir araştırma yapmak gerektiğini siz değerli müşterilerimize her seferinde tavsiye etmektedir. Araştırmalarınız sonucunda size en yüksek fiyatı sunan hurda ve geri dönüşüm firmasının bizim firmamız olduğunu da görmüş olacaksınız.

Önceliğimiz her zaman çevremize olan sorumluluğumuzu yerine getirmek olduğunu belirtmek isteriz. Sonrasında da ülke ekonomisine ve ham madde ihtiyacını da mümkün olduğunca en iyi şekilde karşılayarak katkı sağlamak da önceliklerimiz arasındadır.

Tuzla’da uzun yıllardır hizmet veren Tuzla hurdacı ve geri dönüşüm firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. İster telefon ederek isterseniz sitemizdeki iletişim bölümünden ulaşarak hurda olarak ayırdığınız eşya ve malzemelerinizi bize satarak değerlendirebilirsiniz. Sizlere şu an fiyatlandırma hakkında bir bilgi vermemiz doğru değildir. Bizimle iletişime geçtiğinizde sizlere en uygun fiyat bilgisini ermiş olacağız.

Yine tahmini bir fiyat vermemiz gerekirse; 2021 yılı Kasım ayı hurda fiyatlarını kafanızda canlanması adına şu şekilde sunabiliriz: DKP hurda, EKSTRA hurda,1. Grup hurda, 2. Grup hurda ve talaş hurda gruplandırmaları arasındaki ücret tutarı ton başına 3,800 TL ile 5,200 TL arasında değişme göstermektedir. Yazımızın devamında her tür metal grubu için ayrıntılı bilgilendirme yapılmıştır.


Tuzla Hurdacı Demir Fiyatı

Demir kullanımı ve bunun yanında demir hurda ihtiyacı oldukça fazladır. Çok değerli bir metal olan demir özellikle inşaat ve demir-çelik sektöründe yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Tuzla hurdacı firması olarak, sizlere en yüksek Tuzla demir fiyatı sunmayı gaye edinmiş bulunmaktayız.

Sizlere hizmet etmenin yanı sıra bir de kazanç kapısı açma, ham madde ihtiyacını karşılama,  ekonomik kalkınmaya bir de katkı sağlıyor oluyoruz. Bu sebeplerden ötürü bizlere işimizi severek yapmaya devam etmekteyiz. Saklamakla pek bir değer kazanamayacak olan bu metalleri firmamıza satarak bu değerli metalin tekrar kullanılmasını sağlamış olacaksınız.

Tuzla Bakır Fiyatı
Bakır kullanımı son derece yoğun olan bir metal türüdür. Tüm sektörlerde kullanım yeri bulunan bakır artan değeri sayesinde aranan mükemmel bir iletken olarak yerini almıştır. Değerli bir iletken olması sebebiyle de diğer metal hurdalarından daha fazla ederi olmaktadır. Tuzla hurdacı firmamız müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ön planda tutarak fiyatlandırmada oldukça bonkör davranmaktadır.

Dilerseniz Bakır Fiyatlarına göz attığımız içeriğimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Tuzla bakır fiyatı bakımından pek çok ücret sunan firmaları içinde barındırmaktadır. Bu da rekabete sebebiyet vererek fiyatlarda oynamalara neden olmaktadır. Yine burada firmamız tavrını net bir şekilde ortaya koyarak farklılığını göstermektedir. Hurda toplayan emektar insanlara ve elindeki atıl eşyaları değerlendirmek isteyen sizlere her zaman ederi ne ise tam olarak onu sunmaya çalışmaktayız.

Tuzla Hurdacı Alüminyum Fiyatı
Son zamanlarda, sektörler metal ve metal türevindeki malzemeleri kullanımını artırmıştır. Metal ürünler geri dönüştürülebilmesi sebebiyle sanayi bölgelerinde çok değer görmektedir. Alüminyum ise en çok ihtiyaç duyulan ve en değerli metaller arasında listenin başında gelmektedir.

Alüminyum kullanım alanı en geniş olan metal türüdür. Zira, kendisi inşatta, ev ve mutfak ürünleri, çatı yapımı ve alışveriş merkezi gibi pek çok alanda kullanılmaktadır. Çok sayıda kullanım yeri olan alüminyum; hurda ve geri dönüşümde de önemini fazlasıyla belli etmektedir. Tuzla hurdacı firması olarak ülke ekonomisine katkıda bulunarak, müşterilerimize en iyi fiyatlandırmayı sunmak için çabalamaktayız. Çok sayıda türü bulunan alüminyumun her biri için piyasa değerine göre ayrı ayrı Tuzla hurdacı alüminyum fiyatı verilmektedir. Bu sebeple fiyat konusunda net bilgilendirmeyi bize ulaştığınızda yapıyor olacağız.

Tuzla hurdacı dendiğinde akla gelen ilk firma olma özelliği taşıyarak, namımız ağızdan ağıza yayılmaktadır. Başarımızın temelinde eğitimli ve profesyonel bir ekiple çalışmak yatmaktadır. Her biri özenle seçilmiş çalışanlarımıza tüm eğitim ve donanım firmamız tarafından sağlanmaktadır. Her geçen gün genişleyen kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Güler yüz ve işimize verdiğimiz önemi hiçbir aman kaybetmeden işimizi titizlikle yapmaya devam etmekteyiz.

Gelin birlikte çevre kirliliğine dur diyelim. Geri dönüşüm ve sürdürülebilirliği de hep birlikte yaygın hale getirelim.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı