hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Sultangazi Hurdacı

Sultangazi hurdacı için hurdacılık nedir? Ömrü biten bu metaller nasıl değerlendirilir? Demir, çelik, bakır, alüminyum ve daha saymadığımız bir sürü metalin geri dönüşümü mümkün müdür? Hurdacıyı nereden bulabilirim? Tüm bu sorularla artık aklınızı meşgul etmenize gerek kalmadı. Bu yazımızda size ihtiyacınız olduğu an yardımcı olabilecek hurdacılık ile ilgili tüm ayrıntıları veriyor olacağız.

Sultangazi hurdacı olarak Türkiye’nin en büyük iş gücüne sahip pek çok alanda çalışma olanakları sunan bir şehir olan İstanbul Avrupa yakasında bulunmaktayız. Türkiye’nin her yerinden milyonlarca kişi tarafından göç edilmiş bir şehir olan İstanbul, günümüzde hala göç almaya ve insanlara umut olmaya devam etmektedir.

Ülkemizdeki ve dünyadaki sürekli artış ve büyüme gösteren iş ve sanayi gücü sebebiyle, hurda ve hurdacılığa olan ihtiyaç da artışa geçmiştir. Dünyamızı tehlikeye sokan ve biz insanların sebep olduğu çevre kirliği, hava kirliliği ve artan tüketim oranına önlem alınması, hatta artık sonlanması gerektiğini son derece farkındayız. Bu farkındalığıyla diğerlerinden farklı olan Sultanbeyli hurdacı firması olarak en iyi hizmeti sunmayı hedefleyerek piyasadaki en iyi fiyattan hurdalarınızı satın almaktayız.


Sultangazi Hurdacı Firması

Sultangazi hurdacı firması denildiğinde bu bölgedeki aklan ilk gelen firma olan Sultangazi hurdacı firması olarak pek çok işe imza atmaktayız. Çok sayıda büyük iş yeri, fabrika ya da ev atıklarından oluşan büyük küçük demeden tüm atıl malzemeleri en iyi fiyattan satın almaktayız. İstanbul Avrupa yakasının göz bebeği Sultangazi’de sanayi bölgelerinin de yaygın olması sebebiyle çevre ilçelerin de hurda ve geri dönüşüm ihtiyacı büyük oranda karşılanmaktadır.

Her zaman üzerine basa basa dile getirdiğimiz şey şudur ki; önceliğimiz çevremizin korunması ve canlıların sağlıklı ve temiz bir çevrede yaşamasına katkı sağlamaktır. Bunun yanında ekonomiye olan katkımızdan da bahsetmeden olmaz. Her geçen gün artan ham madde ihtiyacını karşılayan bu değerli metalleri biriktirip bir kenarda bekletmenin anlamsız olduğu apaçık ortadadır. Yani diyeceğimiz şu ki; Sultangazi hurdacı firması olarak, kullanım ömrünü tamamlamış ya da paslanmaya yüz tutmuş her türlü geri dönüştürülebilir malzemeyi sizlerden satın almak için talibiz.

Bu değerli metalleri ve çevre bilincini gelecek nesillere aktarabilmek adına bu metallerin sürdürülebilirliğini sağlamaya çalışmaktayız ve geri dönüşümün önemini gelecek nesillere aktarmak için elimizden geleni yapmaktayız. Görüntü ve çevre kirliliğine sebep olmadan sizler de evdeki ya da iş yerlerinizdeki metal atıklarınızın bizimle iletişime geçerek geri dönüşmelerini sağlayabilir ve insanlık adına güzel bir adım atabilirsiniz.
 

Sultangazi Hurda Fiyatı

Geri dönüştürerek doğaya ve yaşadığımız çevreye sağladığımız faydanın yanı sıra ekonomiye de can veren metal hurdaların piyasa değerleri ve buna bağlı olarak fiyatları her geçen gün artmaktadır. Sultangazi hurda fiyatı metallerin türüne göre değişiklik göstermektedir.

Fiyatlardaki değişikliği belirleyen en önemli unsur o maddeye duyulan ihtiyaçtır. İkinci sırada da piyasadaki rekabet önemli rol oynamaktadır. Sultangazi hurdacı firmamız fiyatlandırma konusunda son derece titiz davranıp olabildiğince en yüksek fiyattan hizmet etmektedir. Çünkü daha önce de belirttiğimiz gibi önceliğimiz kaynakların korunup sürdürülebilir bir gelecek sağlamak ve de ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Sultangazi'de hurda ve geri dönüşüm alanında hizmet veren firmamız, en iyi hurda ücreti ödeyen firmaların arasında ilk sırada yer almaktadır. Metal hurdaları ve geir dönüşüm fiyatlandırmaları hakkında net bir bilgilendirme yapmak çok doğru değildir. Sürekli değişen bir fiyatlandırma sistemi söz konusu olduğundan, en net bilgiyi bize ulaştığınızda görüşme anında verebilmekteyiz.

Buna karşın, Kasım ayı hurda fiyatlarını inceleyerek söyleyebiliriz ki; DKP hurda, EKSTRA hurda,1. Grup hurda, 2. Grup hurda ve talaş hurda gruplandırmaları arasındaki fiyatlandırma ton başına 3,800 TL ile 5,200 TL arasında değişebilmektedir.


Sultangazi Hurda Demir Fiyatı

Demir hem ham madde olarak hem de metal malzeme olarak çok sayıda sektörde kullanımı olan önemli ve değerli bir maddedir. Öncelikle inşaat sektöründe kullanımı yaygın olan demirin pek çok farklı sektörde kullanımı mevcuttur ve bizler hurda olarak sizlerden büyük küçük demenden bu hurdaların alımını yapmaktayız. Sultangazi hurdacı firmamız ile iletişime geçerek nerede olursa olsun gelip alıp, mümkün olduğunca en yüksekten fiyatlandırma yaparak sizlere hizmet sunmaktayız.

Demir hurdası fiyatları diğer hurda türlerine oranla daha yüksek kalabilmektedir. Sultangazi hurda demir fiyatı üzerinden sizler de para kazanabilirsiniz. Dahası, hem de çevreye ve ham madde ihtiyacına olan katkı sağlayabilirsiniz. Geri dönüşümden başka yolu olmayan, aksi durumda pek bir işe yaramayacak olan demir hurdasını bizlere teslim etmeniz pek çok açıdan çevre, doğa ve ekonomi açısından faydalı olacaktır.

Sultangazi Hurda Bakır Fiyatı
Bakır kullanımı son derece yaygın olan bir sanayi tipi metal türüdür. Tüm sektörlerde kullanım yeri bulunan bakır artan değeri sayesinde aranan mükemmel bir iletken olarak varlığını sürdürmektedir. Her geçen gün değerinin daha iyi anlaşılması ve bir de değerli bir iletken olması sebebiyle fiyat bakımından yüksek bir getirisi bulunmaktadır. Neyseki; Sultangazi hurdacı firmamız müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ön planda tutarak fiyatlandırmada oldukça eli açık davranmaktadır.

Sultangazi bakır fiyatı arasında en makul fiyat garantisi veren firmamız sizlere güvenilir bir hizmet sunmak için tüm çabasını ortaya koymaktadır. Bu da çevredeki firmalar ile aramızda bir rekabete sebebiyet vererek fiyatlarda oynamalara neden olmaktadır. Yine burada firmamız tavrını net bir şekilde ortaya koyarak farklılığını göstermektedir. Neticesinde; hurda toplayan emektar insanlara emeğinin karşılığını vermekten asla ödün vermemek bizim görev tanımımızın ana maddelerindendir.
 
Sultangazi Hurdacı Alüminyum Fiyatı
Alüminyum hurdası sanayi bölgeleri için çok değerli olduğundan hem ham alımı hem de hurda alımı en yüksek maddelerden biridir. Alış veriş merkezi, dış cephe ve çatı yapımı gibi pek çok alanda yaygın bir şekilde kullanılmakta olan alüminyum tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun ilgi görmektedir.

Tel, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum ofset matbaa ve hurda alüminyum talaş gibi pek çok alüminyum türü vardır. Değişen piyasa değerlerinden dolayı Sultangazi hurda alüminyum fiyatı bilgisi, bizimle iletişime geçtiğiniz o gün içerisinde verilmektedir.

Sultangazi hurdacı olarak, eğitimli ve güler yüzlü çalışma ekibimiz ile sizlere en yüksek standartlarda en güvenilir hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyi şekilde yapmaya çalışmaktayız. Oluşabilecek her probleme karşı ve konuda bilgi sahibi olan ekip arkadaşlarımız, güvenli ve titiz bir şekilde işi tamamlamaktadır. Değerlendirdiğimiz atıl metallerin yanı sıra, sökme çıkarma alanlarında da hizmetlerimiz mevcut olup hurdacılık anlamında ihtiyaç karşılayacak son model araç-gereçlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün kendimizi geliştirme yolunda ilerlemekteyiz.

Çevre bilinci olan, kendisini doğaya ve çevreye adamış bir birey olduğunuzu düşünüyorsanız, sizler de kullanmadığınız ya da eskimiş metallerinizi bizlere ulaşarak geri dönüşümlerini sağlayabilirsiniz. En yüksek fiyattan bize satarak kazanç sağlamanın yanı sıra ülke ekonomisinin canlanmasına birlikte katkı sağlayabiliriz. En önemlisi artan çevre kirliliğine de birlikte çözüm olabiliriz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı