hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Sultanbeyli Hurdacı

Sultanbeyli hurdacı firmasının hurdacılık tanımı. Hurdacılık hakkında ne biliyorsunuz? Kendinize hiç bu metaller de nereye gidiyor diye sordunuz mu? Demir, çelik, bakır, alüminyum ve daha saymadığımız bir sürü metal ömürleri bitince ne yapılıyor? Hurdacı bulmak kolay mıdır? Tüm bu sorularla artık aklınızı meşgul etmeye gerek yok. Bu yazımızda size ihtiyacınız olduğu an yardımcı olabilecek tüm ayrıntıları veriyor olacağız.

İstanbul Türkiye’nin en büyük iş gücüne sahip pek çok alanda çalışma olanakları sunan metropol bir şehridir. Ülkenin her bir köşesinden geçmişten bu yana milyonlarca kişi tarafından göç edilmiştir. Hala daha günümüzde göç almaya ve insanlara umut olmaya devam etmektedir.

Ülkemizde ve dünyada sanayi sürekli olarak artış ve büyüme göstermektedir. Bununla birlikte hurda ve hurdacılığa olan ihtiyaç da artış göstermektedir. Yaşadığımız gezegeni tehlikeye sokan çevre kirliği, hava kirliliği ve artan tüketim oranına önlem alınması gerektiğini farkındayız. Bu sebeple sizlere Sultanbeyli hurdacı firması olarak en iyi hizmeti sunmayı hedefleyerek piyasadaki en iyi fiyattan hurdalarınızı satın almaktayız.


Sultanbeyli Hurda Firması

Çok sayıda iş yeri ve fabrikaya ev sahipliği yapan Sultanbeyli’de Sultanbeyli hurda firması olarak hurdacılık alanında en güvenilir hizmeti sunmaktan dolayı kıvanç duyarız. İstanbul’un tam merkezinde bulunan Sultanbeyli hurdacı, bölgedeki ilçe ve illerdeki sanayi bölgelerine yakın olması sebebiyle avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Çok sayıda iş yeri ve fabrikanın ham madde ihtiyacına büyük oranda hizmet eden firmamız asla kaliteden ödün vermemektedir.

Birçok insana ekmek parasını kazanma şansı sunan bu bölgede hurda alım satım ve işletilmesindeki iddiamızı her seferinde dile getirmekteyiz. Çevremize ve canlılara olan sevgi ve saygımızdan yola çıkarak önceliğimizin çevre kirliliğinin önüne geçmek olduğunu da üstüne basarak belirtmek isteriz. Bununla birlikte ülke ekonomisine önemli ölçüde katkı sağladığımızı da bilmenizi isteriz.

Kısacası Sultanbeyli hurdacı firmamız; miadı dolmuş, artık kullanılamayacak durumda olan ve demir, bakır, alüminyum gibi önemli ham maddeleri içinde barındıran eski eşya ve malzemelerinizi sizlerden satın almaktadır. Satın alma sürecini usulüne uygun, piyasadaki en uygun fiyatı sunmayı hedefleyerek yürütmeyi hedeflemekteyiz. Satın aldığımız bu malzemelere hurda, yaptığımız işe ise hurdacılık denmektedir.

Günümüzde geri dönüşüm olmazsa olmaz bir ihtiyacımızdır. Geri dönüştürülerek sürdürülebilirliği sağlanan bu malzemelerin tekrardan pek çok alanda kullanımına devam edilmektedir. Bir köşe yığın halinde bekletilip hem çevre kirliliği hem de görüntü kirliliği yaratmaktansa, kullanmadığınız malzemeleri geri dönüştürerek hem cebinize hem de çevreye katkı sağlamak akıllıca olacaktır.

Sultanbeyli hurdacı firmamız, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı onaylı, hurda toplama ve ayrıştırma belgesi ile son derece profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Eğitimli ve işini hakkıyla yapan tüm çalışanlarımız özveri ile sizlere hizmet vermek için katkılarını sunmaktadır. Hurda malzemelerinizin değerlendirilmesini istiyorsanız, telefon numaramızdan ya da internet sitemizdeki iletişim bölümünden bizlere ulaşarak talebinizi belirtebilirsiniz.

Fiyatlandırma hakkında bilgi almak için bize ulaşmanız yeterlidir. Takdir edersiniz ki günümüzde piyasa değerleri sürekli değişiklik göstermektedir. Bu değerli metaller de her geçen gün değerini artırmaya devam etmektedir. Bu sebepten sizlere en doğru fiyatı iletişimimiz sırasında veriyor olacağız. Sizi temin ederiz ki size sunmuş olduğumuz tutar, piyasadaki en memnun edici tutar olacaktır.
 

Sultanbeyli Hurda Fiyatı

Doğa bize nimetlerini sunarken sürdürülebilirliği de beraberinde getirmektedir. Yediğimiz meyve ve sebzelerin çekirdek tohumlarını tekrar ekerek besin elde edebileceğimiz gibi, pek çok alanda kullandığımız demir, bakır ve alüminyumu da geri dönüştürerek tekrar tekrar kullanabilmekteyiz.

Kullanım alanlarının fazla olması sebebiyle bu metallere büyük oranda ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple talep oranına da bağlı olarak fiyatlar sürekli değişiklik göstermektedir. Sultanbeyli’nde sizlere hizmet veren Sultanbeyli hurdacı firmamız, Sultanbeyli hurda fiyatı sunarken en yüksek skalada olmasına özen göstermektedir.

Dediğimiz gibi kaynakların korunup geleceğe hizmet etmesi bizim bakış açımıza göre daha uygundur. Hem çevreye olan duyarlılığımızdan dolayı hem de ekonomimize olan katkılarımızdan dolayı Sultanbeyli hurdacı firması olarak gurur duymaktayız.

Fiyat konusunda net bir bilgilendirme yapamayız. Buna rağmen, Kasım ayı hurda fiyatlarından esinlenerek söyleyebiliriz ki; DKP hurda, EKSTRA hurda,1. Grup hurda, 2. Grup hurda ve talaş hurda gruplandırmaları arasındaki bu fiyatlar ton başına 3,800 TL ile 5,200 TL arasında değişebilmektedir.
 

Sultanbeyli Demir Fiyatı

Demir değerli bir maddedir ve pek çok alanda kullanımı vardır. Özellikle inşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan demirin, hurda olarak en çok alımı yapılan metallerden biridir. Sultanbeyli hurdacı firmamız nerede olursa olsun hurdalarınızı gelip almakta ve mümkün olduğunca en yüksek ücretlendirme ile sizlere hizmet vermektedir.

Sultanbeyli demir fiyatı diğer hurda türlerine oranla daha yüksektir. Demir hurdası miladını doldurduktan sonra geri dönüşümden başka pek bir işe yaramaz. Bu sebeple hurda olarak satmak hem sizin için, hem bizim için, hem de çevremiz için oldukça faydalı bir seçim olacaktır. Demir hurdalarınız için telefon numaramızı aramanız ya da internet sitemizi ziyaret ederek iletişim kısmını doldurmanız yeterli olacaktır.

Sultanbeyli Hurdacı Bakır Fiyatı
Bakır her geçen gün değeri ve kullanım alanı artan harika bir metaldir. Hemen hemen her sektörde kullanımına şahitlik ettiğimiz bakır harika bir iletkendir. Bu özelliğinden onu diğer hurda türlerinden daha pahalı yapabilmektedir. Çok fazla çeşidi olan bakırın özellikle; soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası gibi türleri ilgi görmektedir.

Değerli olması sebebiyle bakır hurdasının alıcısı da çoktur. Fiyatlandırma konusunda üst sıralarda yer alan bakır hurdası, Sultanbeyli hurdacı firmamız tarafından Sultanbeyli bakır fiyatı olarak en iyi ücretle satın alınmaktadır. Amacımız çok değerli olan bu metallerin ülkemiz ham madde ihtiyacını karşılamasına katkıda bulunmaktır. Vereceğimiz hizmet ve fiyatta kaliteden asla kaçınmamaktayız.

Sultanbeyli Alüminyum Fiyatı
Sanayinin vazgeçemediği maddelerden biri de alüminyumdur. Bu sebeple alüminyum hurdası sanayi iş yerleri için çok değerli olup, hurda alımı en yüksek maddelerden biridir. Dünya genelinde alışveriş merkezi, dış cephe ve çatı yapımı gibi pek çok alanda yaygın kullanımı vardır. Bu sebeple alüminyum hurda olarak da çok talep görmektedir.

Alüminyum hurdasının; hurda alüminyum jant, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum ofset matbaa ve hurda alüminyum talaş gibi pek çok türü bulunmaktadır. Bu çeşitlilikten dolayı alüminyum hurda alımında da fiyatlar değişiklik göstermektedir. Daha önce de belirttiğimiz gibi bizler her şeyin değerinin karşılığının verilmesi taraftarındayız ve en iyi Sultanbeyli alüminyum fiyatı sunmaya gayret göstermekteyiz.

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için işe aldığımız çalışanlarımızı bu alanda en iyi şekilde eğiterek ve belge vererek profesyonel hayata hazırlamaktayız. Bu sebeple iletişim, alım ve satım gibi aşamalarda işini son derece titizlikle yürüten ve güler yüzüne eksik etmeyen bir ekip ile sizlere kolayca hizmet verebilmekteyiz.

Sizler Sultanbeyli hurdacı firmamız ile iletişime geçmek istediğiniz an, belirttiğiniz adrese araç-gereçlerimiz ile gelip aynı gün içinde sizlerden satın almayı gerçekleştirebiliriz. Satın alım karşılığında yapmamız gereken ödemeyi de sizin tercih türünüze göre anında yapmaktayız.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı