hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Soyma Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Fiyatları
Soyma bakır fiyatları için İstanbul hurdacı firmamızı arayabilir yada hurda fiyat listemize bakabilirsiniz. Hurdacı firmamız hurda bakır fiyatları konusunda belirleyici durumundadır. Hurdalarınızı yüksek fiyatla geri dönüşüme bizimle kazandırın. Hem siz kazançlı çıkın, hem de ülke konomisine katkıda bulunun. İstanbul hurdacı olarak 12 yıldır deneyimli ekip ve teknolojik ekipmanla başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz. 
 

Hurda Bakır Fiyatları

 • Soyma Bakır Hurdası 140,00 ₺/Kg
 • Lama Bakır Hurdası Temiz 140,00 ₺/Kg
 • Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası 130,00 ₺/Kg
 • %98 Külçe Bakır 130,00 ₺/Kg
 • TTR Kırma Bakır Hurdası 140,00 ₺/Kg
 • Bakır (Kızıl) Talaş Hurdası 120,00 ₺/Kg

Soyma bakır, elektrik kablolarının soyulmasıyla birlikte elde edilen bakır türüdür. Günümüzde en kolay ulaşılabilir hurda çeşitlerinden biri olan bu bakır, hurda firmamız tarafından satın alınmaktadır. Yani, hurdacıya kablo değil kablonun içinde elektrik iletimini sağlayan bakır teller satılmaktadır. Bu hurda türü, bakır hurdaları arasında kilo fiyat bazında en değerli olanıdır. Soyma Bakır Fiyatları 2022. Ayrıca diğer hurda eşyalara göre daha kolay bulunabilmektedir. Soyma bakır fiyatları 2022 yılında diğer yıllara göre artış göstermiştir ve günümüzde en değerli bakır hurdalarından biri olmayı başarmıştır. Soyma bakır fiyatları 2022 yılında soyularak elde edilen bakır hurdasının kilosu, hurda firmaları tarafından 140,20₺ ödenerek satın alınmaktadır. Kilosu 140,20₺ olan bu hurda türü, lama bakır hurdası ve külçe bakır hurdası gibi diğer bakır hurdası çeşitlerinden daha değerlidir.


Soyma Bakır Hurdası Nerede Bulunur?

Geçmişten günümüze özellikle elektrik iletmek ve elektrik kabloları arasındaki bağlantıyı sağlamak amacıyla bakır maddesi kullanılmaktadır. Bakır maddesinin bu denli kullanılmasının sebebi ise bakırın bir iletken olmasıdır. Bu bakır hurdası ise artık kullanılmayan ve işlevini yitirmiş elektrik kablolarında bulunmaktadır. Bu bakır türünü elde etmek için öncelik olarak kablonun dışındaki plastiği soymanız gerekir. Ancak soyma işlemi yapılırken olabildiğince kablo içerisindeki bakır tellere zarar verilmemelidir. Bu bakır teller, artık kullanılmadığı ya da işlevini yerine getiremediği için hurda değeri görür. Bakır kablo içerisinde bulunan bakır tellere, soyma bakır hurdası adı verilir ve bu materyal hurda firmaları tarafından soyma bakır fiyatları 2022 olarak değerlendirilerek satın alınmaktadır. Bu hurdanın bulunabileceği çok sayıda alan vardır. Bu alanlar şu şekildedir;
 
 • Yıkım ve tadilatların yapıldığı alanlar
 • Ev ve iş yeri tesisatları
 • Fabrika ve benzeri iş binaları
 • Ev aletleri ve kabloları
 • Elektronik eşyalar ve kabloları
 • Elektrik iletiminin sağlandığı kablolar
 • Elektrik tesisatı


Soyma Bakır Kilosu

Soyularak elde edilen bakır hurdasının değerini belirleyen Soyma Bakır Fiyatları 2022 birçok faktör bulunmaktadır. Soyma bakır kilosu hurdalarının fiyatları da diğer hurda alımı eşyaların fiyatları gibi her seneSoyma Bakır Kilosu değişiklik göstermektedir. Bazı durumda soyma bakır kilosu fiyatlarını belirleyen faktörler değişse de yıllardır en değerli hurdalar arasında bakır hurdaları yer almaktadır. En değerli hurda olan bakırlar, hurda firmamız tarafından değerinde ve hatta daha yüksek miktarlara satın alınmaktadır. Bakır hurdalarının birçok çeşidi vardır. Bunlar ise şu şekildedir;
 • Soyma bakır hurdası
 • Lama bakır hurdası
 • Külçe bakır
 • Bakır talaşı
 • Bakır eşyalar

Yukarıdaki maddeler, bakırların hurdalarının çeşitleridir. Bu bakır hurdası çeşitleri arasında en değerlisi soyma bakırdır ve soyma bakır kilosu fiyatlarını belirleyen bazı faktörler vardır. Bu faktörler ise şu şekildedir;
 • Hurdanın hacmi
 • Eşyanın daha önce kullanıldığı alan
 • Hurdanın kaç kilo olduğu
 • Hurdanın bulunduğu kablonun genişliği

Bu faktörler arasında en önemlisi kablo genişliğidir. Çünkü bazı durumlarda geniş kablolarda, bakırın daha yoğun bir şekilde kullanıldığı bilinmektedir. Soyma Bakır Fiyatları 2022 en güncel detaylarını Bakır Hurda Fiyatları Güncel yazımızda bulabilirsiniz.

Soyma Bakır Hurdası Nereye Satılır?
Diğer hurda materyallerde de olduğu gibi bu bakırların satılabileceği işletmeler hurda firmalarıdır. Bu sebeple evlerinizde, iş yerlerinizde ve çevrenizde bulundurduğunuz hurdaları değerinde satmak için hurda firmaları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Hurdacılık sektörü ülkemizde uzun süredir var olan bir sektördür. Bu sebeple hemen hemen her semtte hurda firması bulunmaktadır. Hurdacılık sektörü içerisinde hizmet veren firmaların tamamı Soyma Bakır Fiyatları 2022 değerinde satın almaktadır. Son zamanlarda Soyma Bakır Fiyatları 2022 çünkü bu hurdalar, geri dönüştürülmeye ve yeniden kullanıma uygundur. Hurda sektörü için değerli olan ve kilosuna yüksek tutarlar ödenen bu hurda türü, diğer hurda materyallere göre daha kolay bir şekilde satılabilmektedir.

Soyma Bakır Hurda Fiyatları 2022
Soyma bakır hurdası, diğer hurda materyallerden hacim ve boyut olarak biraz daha farklıdır. Bu sebeple, bu hurdayı satmak için daha farklı yöntemler izlemek gerekmektedir. Her şeyden önce kabloları soyarak elde ettiğimiz bakır hurdası, elektrik ve benzeri kabloların içerisinde bulunmaktadır. Bakır hurdasında önemli olan dış kablolar değildir. Hurda firmaları, kablolu bir şekilde soyma bakır hurdası satın almamaktadır. Bu hurda türünü satmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz; Soyma Bakır Hurda Fiyatları 2022.
 
 • Bakır iletkeninin kullanıldığı eski kablolara bakmalı
 • Kabloların içerisinde yer alan bakıra ulaşmak için kablo giriş kısmından kesilmeli ve soyulmalı
 • Soyma işleminin ardından kablonun içerisinde bulunan bakıra zarar verilmemeli
 • Hurda elde ettikten sonra hurda firması ile anlaşarak bakır hurdaları satabilirsiniz.

Soyma Bakır Hurdası Satarak Para Kazanmak

Kabloları soyarak elde ettiğimiz bakı hurdasını satarak para kazanmamız mümkündür. Yüksek kazançlar sağlamak için bakır hurdasından ve içerisinde bulunan kablolardan daha fazla elde etmek gerekir. Bakır hurdaları, hurda eşyalar satarak kazanç sağlamak isteyenlerin tercih edebileceği en değerli materyaldir. Bakır hurdalarının daha yüksek fiyatlara satılabilmesidir. 

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı