hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Şişli Hurdacı

Şişli hurdacı için hurda kelime olarak; kırıntı haline gelmiş, parçalanmış, eskimiş ve artık kullanılamayacak hale gelmiş metal parçası anlamına gelmektedir. Hurdacı ise; eskimiş ve atıl durumdaki madenleri toplayan ve alıp satarak işini ticarete dönüştüren kişilere denmektedir.

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Şişli Hurdacı firmamız, bu yakada bulunun neredeyse tüm ilçelere hizmet vermektedir. Bildiğiniz üzere hurdacılık aynı zamanda bir geri dönüşüm türüdür. Geri dönüşüm ülkemiz ve tüm dünya çapında rutin olması gereken bir alışkanlıktır. Çevremizi korumak firmamızın en temel özelliğidir.

Ülkemiz maden ve yer altı kaynakları bakımından zengin olmasıyla bilinen bir ülke olmasına rağmen, demir, bakır ve alüminyum gibi değerleri madenler bakımından yeteri kadar kaynağa sahip değildir. Bu maddelerin eksikliğinden doğan ham madde ihtiyacını dışarıdan ithal etmektense, geri dönüştürmek çok daha ucuz ve hızlı olacaktır.

Anlaşılacağı üzere hurda toplayıcılığı hem sizlere para kaynağı olarak, hem ülke ekonomisine katkı sağlayarak hem de ham madde ihtiyacını karşılayarak son derece faydalı bir sektör olarak varlığını sürdürmektedir.


Şişli Hurdacı Firması

Hurdacılık sektörü çok önemsiz gibi görünse de aslında sanayinin en temel yapı taşlarından biridir. Ülkemizde yaklaşık olarak son 50 yıldır, hurdacılık ilerleme göstererek önemini artırmıştır. Bu değerli metallerin eritilip işletilerek tekrar kullanılabilir hale getirilmesiyle paralel olarak hurdacılık da sektöre yaklaşım anlamda olumlu dönütler almaktadır.

Öncesinde sadece sokaklardan, çöplerden ya da yığınlardan elde edilen hurdalar, şu an dönüşümünü hurda depoları ve hatta bir sanayi sektörü olarak tamamlamıştır. Şişli hurdacı firması olarak uzun yıllardır sanayi bölgelerine, fabrikalara, büyük küçük iş yerlerine ve de hurdalarını satmak isteyen kişilere hizmet vermekteyiz.

Şişli hurdacı olarak artık işe yaramaya, kullanılmayan, bozulan, kırılan ve miadını doldurmuş malzemelerin saklanmasının çevreye zarar vermesindense geri dönüştürülmesi gerektiği bilincindeyiz. Gelişmiş son teknoloji araçlar vasıtasıyla yüklenip boşaltılabilmektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetin son derece profesyonel olmasına dikkat ederek güncel tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.


Şişli Hurda Fiyatı

Şişli hurda fiyatı neye göre belirlenir? Hurda kilogram ve tonajı hesaplanarak fiyatlandırılmaktadır ve tonaj yükseldikçe daha çok para kazanılmaktadır. Hurda fiyatı değişen piyasa değerlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu değişiklik zaman zaman artışa zaman da düşüşe geçebilmektedir.

Şişli hurdacı firması olarak önceliğimiz her zaman çevremize olan sorumluluğumuzu yerine getirmektir. Ayrıca ülke ekonomisine katkılarımız ve ham madde ihtiyacını büyük oranda karşılamamız da firmamızı ayrıcalıklı yapmaktadır.

Şişli’de uzun yıllardır hizmet veren Şişli hurdacı ve geri dönüşüm firmamız sizlere İstanbul Avrupa yakasında bulunmaktadır. İster telefon ederek isterseniz sitemizdeki iletişim bölümünden ulaşarak hurda eşya ve malzemelerinizi bize satarak karşılığında para kazanabilirsiniz. Sizlere şu an fiyatlandırma hakkında bir bilgi vermeyi doğru bulmuyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde sizlere en uygun fiyat bilgisini vermiş olacağız.

Buna karşılık; tahmini bir fiyat vermemiz gerekirse; 2021 yılı Kasım ayı hurda fiyatlarını kafanızda canlanması adına şu şekilde sunabiliriz: DKP hurda, EKSTRA hurda,1. Grup hurda, 2. Grup hurda ve talaş hurda gruplandırmaları arasındaki ücret tutarı ton başına 3,800 TL ile 5,200 TL arasında değişme göstermektedir. Yazımızın devamında her tür metal grubu için ayrıntılı bilgilendirme yapılmıştır.


Şişli Hurda Demir Fiyatı

Demir çok sayıda sektörde kullanımı olan değerli bir madendir. Özellikle inşaat ve sanayi sektöründe kullanımı yaygın olan demirin, bizler her halinin hurda olarak alımını yapmaktayız. Şişli hurdacı firmamız ile iletişime geçerek nerede olursanız olun iş yeri ya da evlerinize gelerek, piyasadaki ortalama değerini en yüksekten fiyatlandırarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Hem sizlere kazanç sağlamaktan dolayı hem de çevreye ve ham madde ihtiyacına olan katkılarımızdan ötürü hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. Şişli hurda demir fiyatı sizlere daha sonra geri dönüşümden başka pek bir işe yarama ihtimali olmayacak hurdalar için en yüksek fiyatın sunma garantisi vermektedir. Bu sebeple hurda olarak satmak hem sizin için, hem bizim için, hem de çevremiz için en iyi seçenek olacaktır.

Demir en ağır madenlerin başında gelmektedir ve neredeyse tüm sektörlerde kullanılmaktadır. Bu sebeple çok fazla alanda demire her zaman ihtiyaç duyulmaktadır. Hurda olarak toplanan demirler demir çelik fabrikalarında yüksek ısılarda eritilerek levhalar haline getirilmektedir. Tüm bu aşamalar için her zaman daha fazla demir hurdasına ihtiyaç duyulmaya devam edecektir.

Şişli Hurda Bakır Fiyatı
Bakırın en önemli özelliği ve tercih edilme sebebi harika bir iletken olmasıdır. İletkenliği sayesinde elektrik akımını kolay iletmektedir. Bu sebeple de elektik ve elektronik araç, gereç ve aletlerin yapımında kullanılmaktadır. Bu değerli madeni tekrar çıkarmak ya da ithal etmektense, hurda olarak maliyet oldukça düşmektedir.

Bakır işlenmesi zor bir madde olduğundan, diğer hurda türlerinden biraz daha pahalıya gelebilmektedir. Yüksek alım gücü sayesinde en yüksek fiyatları sunarak firmamız; lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası gibi türlerde alım yapmaktadır.

Oldukça değerli olan bakırın hurda olarak da alıcısı son zamanlarda artış göstermektedir. Bu da piyasa değerini artmasına ve de piyasada sürekli bir değişime de sebep olmaktadır. Şişli hurdacı firmamız, siz müşterilerimize piyasanın en üst değerinden fiyatlandırma yaparak Şişli hurda bakır fiyatı konusunda farkını ortaya koymaktadır.

Şişli Hurdacı Alüminyum Fiyatı
Firmamız, Şişli hurda alüminyum fiyatı konusunda da çok hassas davranmaktadır. Sanayi, fabrika, iş yerleri ve evlerimizde hemen her şeyin içinde alüminyum bulunmaktadır. tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de alüminyum kullanımı çok yağındır. İnşaat, elektrik, elektronik, dış cephe, çatı ve son zamanlarda özellikle alış veriş merkezlerinde kullanılmaktadır.

Alüminyumun tel, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum ofset matbaa ve hurda alüminyum talaş gibi çok sayıda türü vardır. Değişen piyasa değerlerini etkileyen en önemli etken bu farklı türlerin olmasıdır.

Çalışanlarımızı seçerken Şişli hurdacı firması olarak on derece titiz davranmaktadır. Seçmiş olduğumuz ekip arkadaşlarımızda dikkat ettiğimiz en önemli özellikler; güler yüzlü, saygılı, öz verili ve de çalışkan olmalarıdır. Çalışanlarımızı özenle seçtikten sonra, onlara hurdacılık ve geri dönüşüm sektörü hakkında güncel eğitim ve sertifikaları sağlamaktayız. Uzman kadromuz ile sizlere vereceğimiz hizmetin son derece profesyonel olması için tüm yenilikleri sürekli takip etmekteyiz.

Eğer sizler de evinizde, iş yerinizde kullanmadığınız demir, bakır, alüminyum gibi değerli maddelerin değerlendirilmesini ve bunun karşılığında para da kazanmak istiyorsanız hemen vakit kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmak için yapmanız gereken tek şey telefon numaramızdan ya da internet sitemizdeki iletişim bölümünden bizlere ulaşmaktır.

Çevreye olan saygımız, tüm canlılara olan sevgimiz ve gezegenimize olan borcumuzu bir ara sanayi olan hurdacılıkta görev alarak yerine getirmekteyiz. Gelecek nesillere daha temiz bir çevrede yaşama şansı sunabilmek ve de kaynakların tükenmesine müsaade etmemek için tüm varlığımız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Doğada her şey sürdürülebilir bir biçimde biz canlılara sunulmuştur. İnsanlar dışında çevresine zarar veren ve kirleten başka canlı da yoktur. Bu sebeple büyük küçük hepimizin geri dönüşüm alışkanlığı kazanmamız gerekmektedir. Bu sebeple bizler Şişli hurdacı firması olarak tüm çabamızı göstererek sizlere hizmet etmekteyiz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı