hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Sancaktepe Hurdacı

Sancaktepe hurdacı firması olarak hurda nedir sorularını merak eden insanları bilgilendirmek için oluşturduğumuz yazımız da hurda ile nasıl ev ekonominize destek sağlayabileceğinizi de aktarmaktayız. İstanbul ilçesi hurda alımı gerçekleştiren Sancaktepe hurdacı firmamız hurdanın kıymetini ve değerini anlatabilmek için halkı bilinçlendirme yolunu tercih etmektedir.

Hurda her ne kadar çöp eşya olarak sayılsa ve değersiz kıymetsiz olarak görülse de tıpkı petrol, hava, kömür ve su gibi dünyanın 7. Doğal kaynağı olarak görüldüğünü de biliyor musunuz?  Ürünlerin yapımında belirli ham maddeler kullanılmakta ve bu ham maddeler olmadan ürünler üretilememektedir.

Ülke olarak ham madde sıkıntısı çektiğimiz içinde bu ham madde ihtiyacının %80-90’lık kısmını yurt dışından temin etmekteyiz. Bu da ülke olarak büyük ekonomik kayıp yaşamamıza ve üretim sırasında fazlaca enerji harcamamıza sebep olmaktadır. Yeni yapılacak ürünler iki üç kat enerji istemektedir. Ancak geri dönüşümden elde edilen ham maddeler daha az enerji kullanıma sebep olmakta ve kolaylıkla ürün yapımında kullanılmaktadır.

Sancaktepe hurdacı çalışanları olarak da evsel atık olarak görülen bu ürünleri kapınıza kadar gelip temin etmekte onları sınıflarına göre ayrıştırmakta ve ham madde olarak kullanacak firmalara ulaştırmaktayız. Ancak birçok insan henüz hurdanın kıymetini bilmediği için gıdasal atıklar ile birleştirerek bu ürünleri çöplere atmaktadırlar. Bu durum hem doğanın kirlenmesine sebep olmakta hem de bazen hurdaların işlevlerini kaybetmelerine sebep olmaktadır.


Sancaktepe Hurda Firması

Sancaktepe hurda firması olarak bu geri dönüşüm ağında herkesin kârlı çıkmasına destek olmaktayız. Eviniz de ya da iş yerinizde bulunan hurda ürünleri çöpe atarsanız olabilecek durumlar şunlardır:
  • Doğa kirlenir
  • Sizin hiçbir kazancınız olmaz
  • Ülke ekonomisi zararlı çıkar
  • Ancak bir de bu hurdaları Sancaktepe hurdacı firmalarına teslim ederseniz neler olur ona bakalım.
  •  
  • Doğa ve çevre temiz kalır. Çocuklarımıza güzel bir dünya bırakırız.
  • Ülke ekonomisinin olumlu yönde etkilenmesine yardımcı oluruz.
  • Ev ekonomisine destek sağlamış oluruz.

Gördüğünüz gibi hurda malzemeleri çöpe atmak yerine Sancaktepe hurdacı firmalarına satmayı düşünürseniz her türlü kârlı bir ortama zemin hazırlamış oluyorsunuz. En alt ağdan en üst ağa kadar herkesin kazançlı çıktığı ve en önemlisi dünyamızı temiz bırakarak gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmış oluruz.

Sancaktepe hurdacı alım satım işleri yapan bir firma olarak artık insanların bu konu da bilinçlenmesini ve gıdasal atıklar ile karıştırarak bu ürünlerin kullanılamaz hale gelmesinin engellenmesini, hurda alımı yapan firmaları arayarak kolaylıkla aynı gün içerisinde hurda malzemelerinden para kazanabilmelerini teklif etmekteyiz.


Sancaktepe Hurda Fiyatı | Sancaktepe Hurdacı

Sancaktepe hurdacı firmalarını arayan birçok insanın ilk sorusu Sancaktepe hurda fiyatı nedir olmaktadır. Hurda fiyatları ürünlerin durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Çünkü hurda ve geri dönüşüm materyalleri geniş bir alanı kapsamakta hemen hemen birçok ürünün geri dönüşümle ham madde olmasına yardımcı olmaktayız.

Sancaktepe hurdacı firmalarının satın aldığı birçok hurda malzemesi bulunmaktadır. En sık geri dönüşümde kullanılan madenler şunlardır: demir, çelik, bakır, pirinç (sarı), alüminyum, çinko, paslanmaz çelik, kurşun hurdası, plastik ve kâğıt atıklarıdır.

Mesela doğaya atılan plastik ürünlerin en az 100 yıl kaybolmadığını artık hepimiz biliyoruz. Ancak bunu bilmemize rağmen doğanın kirlenmesine engel olmak yerine yine evsel atıklarla birlikte çöpe atılmasının önüne de geçmiyoruz.

Ama son yıllarda ülkemizin de geliştirdiği yeni projeler sayesinde geri dönüşüme katkı sağlayacak birçok proje yürütülmektedir. Okullarda bulunan ayrıştırma kutuları artık yavaş yavaş ülkenin dört bir yanına çöp kutuları yerine koyulmaya başlamıştır.


Sancaktepe Demir Fiyatı

Sancaktepe hurdacı arayışı olan ve demir hurdalarını satmak isteyen insanlardansanız firmamızla hemen web sitemiz de bulunan irtibat numaralarımız üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz. Demir hurdası en değerli ve tonaj bakımından da en ağır görülen ham madde ürünleri olarak sayılmaktadır. Aynı zamanda demir madeninin öğütülme ve çıkarılma işlemleri de oldukça yorucu ve zorlu geçmektedir. Genellikle yıkılan binalardan elde edilen demir madeni zorlu bir işlem gerektirse de birçok alanda kullanılmaktadır.

Sancaktepe hurdacı firmalarının Sancaktepe demir fiyatı nedir diye merak etmeniz gayet doğaldır. Ancak demir hurdasının fiyatları devamlı değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun sebebi ise demir borsasının devamlı hareketli oluşundan kaynaklanmaktadır.

Sancaktepe hurdacı firmalarının tamamı demir borsasını takip ederek sizlere kilogram fiyatı verecektir. Bu sebepten dolayı sabit bir ücret bulma şansınız demir hurdası için zor olacaktır. Biz firma olarak minimum kâr oranı ekleyerek hurda alım işlemini gerçekleştirmekte ve bu işlemin herkes açısından kârlı olabilmesine yardımcı olmaktayız.

Sancaktepe Bakır Fiyatı | Sancaktepe Hurdacı
Sancaktepe hurdacı işlemleri tüm İstanbul ilçeleri arasında gerçekleştirilmektedir. İstanbul ülkemiz de en çok hurda alımının yapıldığı ve ham maddenin kolaylıkla elde edilebildiği şehirleri arasında yer almaktadır. Sancaktepe ilçesinin nüfusu da göz önünde bulundurulursa her bir kişinin geri dönüşüme destek sağlaması ne güzel bir ham madde elde etmemize ve ülkemize ekonomik refah sağlamamıza destek olacağını siz düşünün.

Sancaktepe bakır fiyatı nedir diye merak ediyorsanız, bakır madeninde en çok kıymetli sayılan soyma bakır madenidir. Bakır türleri de tıpkı diğer cinsler gibi birçok çeşide sahip olsa da özellikle hurda biriktirip Sancaktepe hurdacı firmalarına satmayı düşünenlerden iseniz size tavsiyemiz soyma bakır biriktirmenizdir. En çok kazanç elde edebileceğiniz ve tüm firmalar tarafından talep görecek bakır çeşidi arasında yer almaktadır. Yüzyıllardır kullanılan bakır madeni artık günümüzde birçok malzemenin ham maddeleri arasında kullanılmaktadır.

Sancaktepe Alüminyum Fiyatı
Sancaktepe alüminyum fiyatı da tıpkı diğer maden çeşitleri kadar merak edilmektedir. Ancak her firmanın fiyat politikası farklılık gösterdiği gibi hurdaların durumları ve nitelikleri de fiyat politikasını etkilemektedir. Sancaktepe hurdacı firmalarının web sitesinde görülen fiyatlardan ziyade birebir telefonla görüşme sağlamanız ve ürünleriniz hakkında bilgiler vermeniz gerçek doğal fiyatları öğrenebilmenize yardımcı olacaktır.

Sancaktepe hurdacı firmalarının alüminyum ürünleri fazlasıyla satın almasının sebebi artık 21. Yüzyılın metali sayılmasından dolayıdır. Neredeyse ham madde olarak içerisinde kullanılmayan ürün yoktur diyebileceğimiz bir maden arasında yer alan ürün piyasada da en çok talep gören ürün olma özelliği taşımaktadır. Bakır madenine nazaran ısı ve elektriği daha iyi geçiren bu ürün hem daha ucuz hem de daha çoktur. İşlenme süresi de diğer hurda türlerine nazaran daha kolay olabilmekte ve birçok sanayi kuruluşunun ham madde olarak bu metali kullandığı bilinmektedir.

Alüminyum madeninin en çok fiyatını etkileyen nokta boyalı ve boyasız olmasıdır. Boyalı olan ürünlerin fiyatları çok minimum seviyelerde seyrederken boyasız ürünler tüm hurdacı firmalar tarafından rağbet görmektedir. Ancak içtiğimiz kola tenekelerinde bile bulunan bu ürün doğanın kirlenmesine de fazlası ile yol açmaktadır.

Sizler de doğayı kirletmek yerine bu ürünleri biriktirerek Sancaktepe hurdacı firmalarını aramalı ve bu ürünleri onlara teslim etmelisiniz. Bu alışveriş herkes için kârlı olduğundan dolayı insanların doğayı ve çevreyi zarara uğratmaktansa ev ekonomisine destek sağlamak isteyeceğine inanmakta ve el birliği ile ülkenin dışa bağımlı ham madde alışının en az seviyelere çekilmesine yardımcı olacağımıza inanmaktayız.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı