hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Kağıt Hurda Fiyatları

Kağıt Hurda Fiyatları
Kağıt hurda fiyatları oldukça yüksek tutulması gereken bir unsurdur. Çünkü bu maddenin geri dönüşüme teşvik edilmesi hayati önem taşımaktadır. Hepimizin bildiği gibi kağıdın ham maddesini ağaçlar oluşturmaktadır. Ve kağıt tüketim açısından çoğu maddeden önde gelmektedir. Bu yüzden kağıt üretimi için her yıl binlerce ağaç kesilmekte, bitki örtüsü zarar görmektedir.

Toplumsal bilinci oluşmuş her birey geri dönüşüme katkı sağlamak zorundadır. Bu durum yalnızca kağıt üretimi için değil, metal ve plastik grupları için de geçerlidir. Bu şekilde doğanın ve bizden sonraki nesillerin geleceği garanti altına alınmalıdır. Yukarıda saydığımız sebepler dolasıyla siz değerli müşterilerimiz için para miktarını en yüksek tutarda veriyoruz.
 

Kağıt Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kağıt Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir?Kağıttan kast edilen yalnızca defter ya da kitap değildir. Karton kutuların da alımını bizler sağlamaktayız. Bu yüzden ağırlık üzerinden verilecek tutar size bildirilmektedir. Eğer ağırlığı sizin ölçme imkanınız varsa bize sayı belirtin biz de fiyat verelim. Bu şekilde karşılıklı gelişecek olan ticari bağ devam etsin.

Ormanlarımızın ve geleceğimizin yok olmaması adına belli başlı kampanyalar yapmaktayız. Senelerdir geleneksel hale gelmiş bu ritüeller için ana sayfamızı incelemenizde fayda var. Emin olun böyle etkinliklerde yer almak size de kendiniz iyi hissettirecektir. Kağıt hurda fiyatları hakkında lütfen etrafınızı bilinçlendirmeyi unutmayın. Bu bilinç tüm topluma hassasiyetler yayılsın.


Kağıt Hurda Fiyatları Tespit Edilmesi

Eğer ağırlıklarını ölçemeyecek kadar fazla hurda varsa biz gelip alımı yapalım ve size bildirelim. Akabinde ödeme hemen yapılacaktır. Ve bu şekilde bir ilişki geliştirildiği takdirde emin olun çevrenize de örnek teşkil etmiş olacaksınız. Evdeki veya iş yerindeki kağıtları çöpe atmanız size hiçbir şey kazandırmayacaktır. Aksini yapmaya özen göstermelisiniz.

Kağıt hurda fiyatları bu sebeple diğer firmalara oranla bizde daha fazladır. İşimizi yaparken doğaya katkı sağlamak prensibinden şaşmamaktayız. Sizin için verdiğiniz adresten gelip alacağımızın garantisini veriyoruz. O halde siz de vicdan ve toplumsal sorumluluk adına harekete geçmeye ne dersiniz? Hatta bu durumu sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp takipçilerinize örnek olmayı düşünebilirsiniz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı