hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul hurda fiyatları, her yıl güncellenerek küçük de olsa farklılıklar gösterebilmektedir. Güncel hurda demir fiyatları, diğer hurda malzemelerinin birçoğuna kıyasla daha yüksektir. Bu nedenle demir gibi değerli materyalleri hurda firmamıza satarak bütçenize iyi bir katkı sunabilirsiniz. Aynı zamanda demir materyalleri firmamıza satmadan önce fiyat teklifi alıp değerlendirme yapabilirsiniz. Demir hurda fiyatları, genel olarak birbirine yakın olsa da firmadan firmaya değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle demir ve diğer her türlü hurda materyalinizi satmadan önce fiyat araştırması ve karşılaştırması yapabilirsiniz. Demir hurdası satımı yapmak için, ederi üzerinden hurda alımı yapan firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


İstanbul Demir Hurda Alımı

Demir hurdası, en çok alım ve satımı yapılan hurda malzemelerinden biridir. Bu hurda çeşidi ve diğer değerli metaller, bütçenize iyi bir katkı sağlayan ticaret ağına sahiptir. İstanbul’un her ilçesinde demir hurda alımı yapan firmamız, ev ve iş yerleriniz için adresten hurda alımı hizmeti sağlamaktadır. Demir materyallerin ücreti konusunda birkaç etken vardır. Materyallerin kilogramı ve diğer bazı özellikleri ücret konusunda etkili olmaktadır. Hesaplanan bu tutar da hurda alımı sırasında peşin olarak ödenmektedir. Böylece zahmetsiz, kolay ve avantajlı bir şekilde demir hurda materyallerinizi satışa çıkarabilirsiniz. Demir hurda alımı yapan firmamız, bu metalin geri dönüştürülerek tekrar kullanıma kazandırılması için hizmet vermektedir. Demir ve diğer geri dönüştürülebilir materyallerin alımı alanında yapılan çalışmalarımız,
 yeni teknolojik gelişmelerle birlikte her geçen gün güncellenmektedir. Siz de demir hurdalarınızı satışa çıkarmak için;
 • Sokağınızda bulunan seyyar hurdacılar aracılığı ile,
 • Hurda firmalarımız aracılığı ile,
 • Hurda firmamızın sunduğu adresten hurda alımı hizmetini tercih edebilirsiniz.

Bu gibi alternatifler ile kullanım fazlası, eski, bozuk ve işe yaramayan demir materyallerin satışını yapabilirsiniz. Evde veya iş yerinde fazlalık durumunda olan bu maddeler aracılığı ile bütçenize katkı sunabilirsiniz.


Demir Hurda Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Demir hurda fiyatları, hurdaların belirli özellikleri de göz önünde bulundurularak kilogram için ödenecek ücret şeklinde belirlenir. İstanbul demir hurda fiyatları genel olarak ortalama bir fiyatta seyreder. Ancak bazı firmalar demir hurdalarını ederi üzerinden alırken bazıları daha düşük ücret tarifeleri uygulayabilir. Bu farklılık dolayısı ile demir hurda satımı yapılmadan önce bölgedeki hurda firmaları ile fiyat ve hizmet konusunda iletişime geçmek yarar sağlar. Bazı firmalar demir hurda alımı için personel ve araç desteğiyle bireylerin adreslerinden hurda alımını gerçekleştirir. Bu hurda firmaları aracılığı ile adresinizden ayrılmanıza bile gerek kalmadan hurdalarınızı firmaya iletebilir ve karşılığında hurdalarınızın değeri kadar ücret alabilirsiniz. Hurda değerini şeffaf ve güvenilir bir şekilde hesaplayan ve hurda alımı sırasında peşin olarak ödeyen firmalar çok daha fazla tercih edilir. Hurdacılık sektöründe en önemli noktalardan biri alınan hurdaların değerini doğru ve şeffaf bir şekilde hesaplamaktır. Her hurda malzemesinde olduğu gibi demir hurdaların da fiyatları hesaplanırken;
 • Hurdanın cinsi,
 • Hurdanın durumu,
 • Eşyanın sağlamken piyasa değeri,
 • Hurdanın kilogramı

gibi özellikler etkili olmaktadır.  Bu noktalara hassas bir şekilde dikkat ederek yapılan hurda değeri hesaplamalarıyla doğru ücretler bulunur.


Güncel Demir Hurda Fiyatları

Demir, krom, nikel, bakır ve diğer pek çok metalin hurda değeri her yıl belirli farklılıklarla birlikte güncellenebilmektedir. Aynı zamanda bu metallerin hurda değeri her firma için küçük farklılıklar barındırabilmektedir. Ortalama olarak 2021 güncel demir hurdası fiyatları;
 • Dkp Demir = 7,00- 6,20 ₺Güncel Demir Hurda Fiyatları
 • Parça İnşaat Demiri = 6,70- 5,20 ₺
 • Yıkım İnşaat Demiri = 5,20- 5,60 ₺
 • Toplama Demir = 5,10- 5,50 ₺
 • Demir Talaşları = 4,85- 4,00 ₺
 • Pik Demiri Talaş = 5,80- 4,94 ₺
 • Teneke Demir = 4,60- 3.80 ₺
 • Tufal Demir = 1,11 – 0,15₺

Güncel olarak demir hurdalarının kilogram ücretleri yukarıdaki gibidir. Ancak bu durum her şehir ve her firma için sabit olmamaktadır. İstanbul demir hurda fiyatları için ortalamalar bu şekilde olsa da diğer şehirlerde farklılık göstermesi mümkündür. Hurda alımı alanında uzun yıllardır profesyonel destek sağlamakta olan firmamız, demir hurdası için de ederi üzerinden alım yapmaktadır. Bu sayede avantajlı bir demir hurdası ticareti yapmanız mümkün hale gelmektedir.

İstanbul hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için İstanbul Hurda Fiyatları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Demir Hurda Fiyatları Neye Göre Değişir?
Demir hurda fiyatları temel olarak çeşitli faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Bu noktada:
 • Londra Metal Borsası,
 • Döviz kurlarındaki dalgalanmalar,
 • Hurda tipi,
 • Hurdaların ağırlığı gibi faktörlere etkimektedir.
 • Demir Hurdası Nasıl Satılır?

Demir materyali, her gün ev ve iş yerinizde kullandığınız eşyaların pek çoğunda bulunmaktadır. Aynı zamanda inşaat malzemelerinin içerisinde de sıklıkla demir maddesi kullanılmaktadır. Hayatın pek çok alanında karşılaşılabilen demir malzeme ve eşyalar, eskiyip kullanılamaz hale geldikten sonra hurda firmamıza satılabilmektedir. Bu alanda profesyonel hizmet sunan firmamız, dilediğiniz gün ve saatte adresten demir hurdaların alımını yaparak karşılığında da gerekli ücret ödemesini gerçekleştirmektedir. Hurda alımı hizmetimiz sonucunda, hurda fabrikalarına götürülen demirler ayrıştırılmakta ve geri dönüştürülmektedir. Demir hurdalarının bu yöntemle avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi sağlanmaktadır. Evlerde ve iş yerlerinde biriken eski demir materyallerini değerlendirmek için hurda firmamız ile iletişime geçmek yeterlidir. Firmamızla iletişime geçmeniz halinde, demir hurda satımı pratik bir şekilde tamamlanmaktadır.

Sitemizdeki iletişim bilgileri üzerinden İstanbul'un hangi ilçesinde olduğunuz fark etmeksizin demir hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. İstanbul Hurdacı ile piyasa ederinin üzerinden yüksek maddi kazanımlar

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı