hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Plastik Fiyatları

Hurda Plastik FiyatlarıHurda plastik fiyatları, plastiğin kullanımının ve üretimdeki payının da yükselmesi ile birlikte önemli bir artış gösterdi. Plastiğe günlük hayatta neredeyse her an ihtiyaç duyduğumuz için plastiğe olan talep de yüksek olmaktadır. Üretimde plastiğin girmediği bir alan neredeyse olmadığı için her sektörden plastiğe karşı bir talep vardır.

Hayatımız için bu kadar önemli olduğu için plastiğin sürekli olarak üretilmesi gerekir. Üretiminin yollarından birisi de halihazırda üretilmiş bir plastiği geri dönüştürerek tekrar kullanmaktır. Bu yöntem sayesinde doğaya daha az zarar verilir ve çöpe gidecek olan plastik tekrar kullanılarak ekonomik değer yaratılır. Bu geri dönüşüm işlemleri geri dönüşüm fabrikalarında yapılır.
 

Hurda Plastik Fiyatları 2022

Elinizde bir miktar hurda plastik bulunuyorsa gideceğiniz adres bir hurdacıdır. Hurdacı, elinde hurda plastik fiyatları listesine göre hurdanızı satın alır ve geri dönüştürülmesi için fabrikaya gönderir. Burada birtakım işlemlerden geçen plastik eski formundan çok farklı bir hale getirilir. Bu formla beraber yeniden üretime hazır olur ve piyasaya sunulur.

Plastik her ne kadar hayatımızı kolaylaştırıcı bir madde olsa da doğaya da çok büyük zararlar vermektedir. Plastik geri dönüşümü sayesinde doğaya verilen zarar minimize edilerek çevre korunmuş olur. Ayrıca bu geri dönüşüm sürecinde çalışan bütün insanlar için de bir istihdam kaynağı yaratılmış olur. Geri dönüşüm birçok açıdan faydalı ve zaruri bir eylemdir.


Plastik Hurda Fiyatları 2022

Hurda plastik fiyatları, genel olarak gelen hurdaların kullanılmayan kısımlarından elde edilmektedir. Plastik hurdaların geri dönüşümü çok kolaydır. Özellikle plastik hurda dönüşümü, satan kişi için kazanç sağladığı gibi doğaya da büyük katkı sağlamaktadır. Belirlenen kilogram fiyatına göre fiyatlandırılan plastik hurdalar, İstanbul hurda firmaları tarafından geri dönüşümü sağlanmaktadır. Hurda plastik fiyat listemiz günceldir.

Hurda Plastik Fiyatları — Güncelleme 15.01.2022 KG FİYATIPlastik Hurda Fiyatları
  • ABS Hurda Plastik 3.10 TL
  • Polipropilen Moblen Hurdası 2.90 TL
  • Polistiren Kristal Hurdası 3.20 TL
  • Jelatin Hurdası 2.40 TL
  • Mavi Kapak Hurdası 2.50 TL
  • Beyaz Şeffaf Naylon Hurdası 4.20 TL
  • Pimapen Hurdası 2.70 TL
  • Polistiren Antişok Plastik Hurdası 3.40 TL
  • Pet Şişe Hurdası (Temiz) 2.90 TL


Güncel Hurda Plastik Fiyatları

Hurda plastik fiyatları için net bir tarife uygulamak mümkün değildir. Fiyatlar talebe ve döviz kurunda yaşanan değişimlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca hurdacılar arasında da fiyat farkı olduğu sıkça görülebilir. Bu yüzden en doğru fiyat teklifini alabilmek adına güvenilir bir firmaya başvurmak gerekir.

Hurdacılık sektöründe uzun yıllardır yer alan firmamızda bu ihtiyaçlarınıza çözüm üretecek nitelikte çalışmalar yapmaktadır. Elinizdeki hurda plastik ve diğer hurdalar için en yüksek fiyat teklifini sunan firmamız, ödeme konusunda da sizlere çok rahat bir ticaret deneyimi yaşatmaktadır. Elinizdeki hurdaları satmak için ve hurda plastik fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı