hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Naylon Fiyatları

Hurda Naylon Fiyatları

Hurda naylon fiyatları, ülkemize hammaddenin girişinin zorlaşması ve dövizin yukarı dalgalanmasıyla yüksek seyretmektedir. Günümüzde birçok insan, temiz ve yaşanabilir çevre istedikleri için atıkların ve artıkların geri dönüşümüne oldukça önem vermektedir. Hurda sektörünün büyümesi ve gelişmesi sayesinde kolaylaşan geri dönüşüm işlemi, insanları büyük bir rahatlığa kavuşturmaktadır. Hurda denince akla ilk başta eski ve kullanılmayan makineler gelse de hurda sınıfına giren birçok eşya bulunmaktadır. Bu eşyalardan biri de naylonlardır. Dolayısı ile hurda naylon fiyatları burada devreye girmektedir. Petrol bazlı bir ürün olan naylon, doğada çabuk çözünmez ve biyolojik olarak hızlı bozulmaz. Bu yüzden de naylonun geri dönüştürülmesi oldukça zordur. Fakat naylonun geri dönüştürülmesi zor olmasına rağmen mümkündür de.
 

Plastik hurda başlığında yer alan naylon hurdaların fiyatı ise bu alanla ilgilenen pek çok kişi tarafından büyük merak konusu olmaktadır. Plastik hurdaların fiyatları, ürünün ya da malzemenin kullanım durumuna ve temiz olup olmamasına göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca naylonun türüne ve miktarına göre de hurda fiyatı değişiklik göstermektedir. Hurda naylon fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Hurda Naylon Fiyatları 2022

Doğada çözünmesi yüzlerce yıl süren naylon atıklar, çevre kirliliğinin başlıca sebeplerinden biri olmaktadır. Naylon kullanımı, insan hayatının pek çok noktasına dahildir. Naylon kullanımı Türkiye’de azaltılmaya çalışılsa da bu durumun başarılı olduğu pek söylenemez. Fakat naylon kullanımı azaltılamasa da hurda naylon sektöründe sunduğumuz hizmetler sayesinde atık naylonlar geri dönüştürülebilmektedir. Hurda naylonlar geri dönüştürülmeye devam ettikçe daha temiz bir çevreye sahip olmak mümkündür.

Naylon hurdaları alıp geri dönüşüme sokacak pek çok kurum ve kuruluş bulunmaktadır. Hurda naylonların fiyatı ise her hafta güncellenmektedir. Değişen piyasa fiyatlarının yanı sıra hurda naylon sektörü fiyatlarını etkileyen pek çok faktör vardır. Hurda naylon alımı yapan çoğu yer, kirli naylon alımı yapmamaktadır. Kirli naylon alan firmalar ise fiyatlandırmayı bu duruma göre değiştirmektedir. Ayrıca naylon hurdacıların pek çoğu, naylonun rengine göre de farklı fiyatlandırma sistemi kullanmaktadır. Bunun yanı sıra hurda naylonun yıkamalık ya da kuru kırmalık olması da hurda naylon fiyatları 2022 etkileyen faktörlerden biridir.


Hurda Naylon Alan Yerler

Gelişen hurda geri dönüşüm sektörü ile birlikte, her türden hurda eşyayı geri dönüştürebilecek pek çok firma, işletme ve şirket mevcuttur. Bu işletmelerin en büyük hedefi, gelecek nesillere yaşanabilir temiz bir doğa ve çevre miras bırakmaktır. Hurda naylon fiyatları için bizler de büyük bir titizlikle çalışırız. Üstelik, halkın göz ardı edilemeyecek kadar büyük bir kısmı da geri dönüşüme önem vermektedir. Bu konuda gerekli sorumluluk bilincine sahip olan halk çevreye katkıda bulunmak ister.

Sizlerin de bildiği gibi çevreye en çok zarar veren maddelerin başında naylon poşetler ve plastikler gelmektedir. Bu konuda eyleme geçmek isteyen halk, evlerinde bulunan naylon ve plastik atıkları nasıl geri dönüştüreceklerini bilmiyor olabilirler. Bu noktada hurda naylon alan yerler devreye girmektedir. Firmamıza bağlı olarak hizmet veren bu yerler, sizlerden naylonlarınızı satın alarak geri dönüşüm merkezlerine aktarırlar. Böylece hem evinizde yer alan kullanılmayacak hale gelmiş naylon hurdalardan kurtulursunuz hem de doğanın geleceğine katkıda bulunmuş olursunuz. Üstelik bu esnada kazanç da elde etmiş olursunuz.


Hurda Naylon Poşet Fiyatları

Günümüzde hurda naylon poşet fiyatları, bugüne kadarki ulaşılabilecek en yüksek fiyata çıkmıştır. Bunun sebeplerinden biri hurda naylon fiyatları sektörünün fiyatlandırma sisteminin haftalık olarak güncellenmesidir. Diğer sebeplerinden biri ise ülkemizde naylon poşetlerin çevre kirliliğini önlemek adına para ile veriliyor olması olabilir. Her halükârda, naylon poşet piyasası bugüne kadar hiç yükselmediği kadar yükselmiş ve bu durum hurda naylon poşet fiyatlarını da etkilemiştir. Ayrıca hurda naylon poşet fiyatlarını etkileyen başka faktörler de bulunmaktadır. Örneğin; hurda naylonun ham maddesi, kalitesi, kullanım şekli ve yıpranma miktarı bu faktörler arasında yer almaktadır. Ancak firmamız naylonunuz ne durumda olursa olsun diğer alternatif firmalara oranla en uygun fiyatı verecektir. Birçok hurda naylon poşet çeşidi bulunmaktadır. Bu hurda naylon poşet çeşitlerinden bazıları şunlardır:
 • Hurda şeffaf beyaz naylon
 • Yıkamalık naylon hurda
 • Hurda renkli naylon
 • Hurda streç

Naylon hurdalarınızın karşılığında değerinin altında bir fiyat alacağınıza dair endişe duymanıza gerek yoktur. Çünkü firmamız verdiğiniz hurda naylonların karşılığını eksiksiz olarak vermektedir.

Naylon Hurda Fiyatı
Geri dönüştürüldükten sonra en kolay kullanılabilen maddelerden biri de naylondur. Bu yüzden piyasadaki pek çok üretici naylon hurdaları diğer hurdalara oranla daha çok tercih etmektedir. Naylon hurdaların bu denliHurda Naylon Fiyatı tercih ediliyor olması ise naylon hurda alım ve satım sektöründeki rekabeti arttırmaktadır. Bu sebepten dolayı da naylon hurda alan ve satan yerlerin fiyatları sürekli güncellenmektedir. Güncellenen fiyatları takip etmek hem satıcının hem de alıcının mağdur olmamasını sağlamaktadır.

Naylon hurda alan yerlerin hepsinin kendine ait merkezleri ve fiyatlandırma sistemi bulunmaktadır. Bu sebeple naylon hurda satışı yapacak olan kişilerin satış yapmadan önce piyasa araştırması yapması gerekmektedir. Çünkü naylon hurda alımı yapan bazı firmalar piyasayı yakından takip etmediği için naylon hurdasını elden çıkartacak olan müşteriler zarara uğramaktadır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak adına naylon hurda alımı yapan yerlerden fiyat alınmalıdır. Naylon hurda alacak ya da satacak kişi pazar araştırmasını tamamladıktan sonra naylon hurda alım-satımı yapmalıdır. Ayrıca hurda naylon fiyatları naylon hurdanın rengine ve türüne göre de değişiklik göstermektedir.

Naylon Hurda Alanlar
Evinizde yer alan kullanılmayacak hale gelmiş naylon hurdaları elinizden çıkartmak istediğinizde bu işlemi zarar etmeden yapmak istersiniz. Bu nedenle naylon hurda alan yerler arasından en uygun hizmeti veren işletmeyi seçmeniz gerekmektedir. Hurda Naylon Fiyatları Firmamıza bağlı olarak hizmet veren naylon hurda alan işletmelerin tamamı sizlere en uygun fiyatlı hizmeti sunmaktadır. Bu bağlamda elinizde bulunan naylon hurdanın tam karşılığına denk gelecek fiyatlar elde edebilirsiniz. Ve hiçbir zaman elinizdeki ürünün değerinin altında bir fiyat ile karşılaşacağınıza dair bir endişe yaşamanıza gerek kalmaz.

Firmamız kapsamında verilen naylon hurda alma işlemleri, %100 oranında müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir. Bu ilkeler doğrultusunda her zaman en yüksek kalite standartlarına sahip hizmetler sunulmaktadır. Dolayısıyla firmamız rakiplerinden hep birkaç adım öndedir. Eğer siz de evinizdeki hurdaları elinizden çıkartmak için hizmetlerimizden yararlanmak ya da naylon hurda alanlar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Naylon Hurdacı
Yaşadığı çevreye ve doğaya duyarlı olan herkesin kendi atıklarından sorumlu olması ve çevreyi pisletmemesi gerekmektedir. İnsan bu bilince sahip olamasa da çevre kirliliğinin önüne hurda sektöründe hizmet veren şirketler ile de geçilebilmektedir. Hurda sektörüne pek çok eşya dahildir fakat bunlardan en önemlisi ve en sık kullanılanı naylonlardır. En önemlisidir çünkü doğada naylonların çözünmesi çok uzun yıllar sürmektedir. Bu kirliliğin önüne geçmek için de naylon hurdacılık sektöründe hizmet veren firmalar kurulmuştur. Naylon hurdacı hizmeti veren firmaların başlıca satın aldığı ürünler şunlardır:
 • Şeffaf naylonlar
 • Kilit torba naylonları
 • Jelatin
 • Battaniye naylonu
 • Kumaş naylonları
 • Tekstil naylonları
 • Mobilya naylonları
 • Elektronik eşya naylonları
 • Kırtasiye naylonları
 • Renksiz poşetler
 • Yıkamalık kirli naylon

Buna benzer birçok türde naylon alıp satan ve naylon hurdacı hizmeti veren firmalar, geri dönüşüme büyük katkıda bulunmaktadır. Naylon hurdacı hurda naylon fiyatları hizmeti veren firmalar sayesinde artık daha temiz bir çevre mümkün olabilmektedir.

Naylon Hurda Kaç Paradır?
Günümüzde en çok tercih edilen ambalaj paketlerinden biri de naylonlardır. Kullanılan naylonların, kullanım alanı çok olduğu için ortaya çıkan atık naylon da oldukça fazladır. Çıkan bu atık naylonlar, çevreyi ve doğayı geri dönülemez bir şekilde tahrip etmektedir. Bu noktada devreye naylon hurda satın alan ve naylon hurdaları geri dönüştüren firmalar girer. Bu firmalar sayesinde, naylon atıkların çevreye verdiği zarar son bulur. Ayrıca geri dönüştürülüp tekrar kullanılan naylon hurdalar sayesinde yeni atık da üretilmemiş olur.

Peki bu naylon hurdalar kaç paradır? Bu soru pek çok cevaba sahip olan bir sorudur. Öncelikle hurda sektöründe fiyatlar haftalık olarak güncellenmektedir. Bunun yanı sıra firmadan firmaya naylon hurda alış ve satış fiyatı değişmektedir. Ayrıca hurda naylon fiyatları hizmeti veren yapan bazı firmalar, naylon çeşidinin kendilerine karışık teslim edilmesi sebebiyle ödeyeceği fiyatı düşürebilmektedir. Çoğu firma, kirli naylonları ya hiç satın almamakta ya da çok düşük fiyata satın almaktadır.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı