hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda Kurşun FiyatlarıHurda kurşun fiyatları nedir diye merak ediyorsanız, elinizde bir miktar hurda kurşun var demektir.  Son dönemlerde diğer hurdalarla birlikte hurda kurşun fiyatının da yükseldiğini söylemek mümkün. Özellikle de ticari alanda kullanılan bir ürün olduğu için kurşuna olan talep oldukça yüksek bir durumda bulunuyor.

Esas olarak akü yapımında kullanılan kurşun maddesi, yeraltı iletim kablolarının izolasyonu içinde kullanılmaktadır. Kullanım alanının yaygın olmasından dolayı imalat süreçlerinde kurşuna sürekli bir ihtiyaç olmaktadır. Bu yüzden hurda kurşunlar için sürekli bir alıcı olduğunu söylememiz mümkün.
 

Hurda Kurşun Fiyatı 2022

Elinizde bir miktar hurda kurşun var ve nereye satacağınızı bilemiyorsanız bu iş için en önemli adres hurdacılardır. Hurdacılar, sürekli ve düzenli olarak elinizde bulunan hurdaları hurda kurşun fiyatı 2022 tarifelerine göre satın alır ve onların geri dönüşüme girmesini sağlarlar. Hurdacıya sattığınız hurdalar, geri dönüşüm fabrikalarına da hurda kurşun fiyatları üzerinden gönderilir ve burada dönüştürülme işlemine sokulur.

Fabrikada bulunan uzmanlar gelen kurşunu inceleyerek hangi dönüştürme işleminin yapılması gerektiğine karar verirler. Bu işlemler kırma, parçalama, eritme veya diğer kimyasal süreçler olabilir. Burada, dönüşüm işleminden geçen hurda kurşunlar tekrar kullanılabilir bir hale getirilir. Bu haliyle ekonomik değere sahip olan dönüştürülmüş kurşun, piyasaya satılarak kullanıma sokulur. Bu sayede hem bir ekonomik değer yaratılır hem de hurda haldeki kurşunlar tekrar kullanıma sokularak doğaya verilen zarar minimuma indirilir.


Kurşun Hurda Fiyatı

Ülke olarak, hurda kurşun fiyatları canlanınca hurda ve geri dönüşümün önemini kavramaya yeni başlamış bir toplumuz. Bundan dolayı ithalatçı bir ülke olduğumuz için kurşun hurda fiyatı da rekor kırmaya devam ediyor. Sağlıkta, sanayide, ev ve işyerlerinde camilerde kullanım alanı bulan kurşun, antik medeniyetlerden bu yana önemini hiç kaybetmedi.
Hurda Kurşun Fiyatları — Güncelleme 15.01.2022 HURDA FİYATI
  • Levha Hurda Kurşun 30,00 TL
  • Çatı Minare Söküm Hurda Kurşun 30,00 TL
  • Hurda Kurşun Boru 30,00 TL

Hurda kurşun fiyatları döviz kuru ve hammadde de yaşanan ihtiyaçlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fakat son dönemlerde eski yıllara göre daha yüksek fiyatlara sahip olduğunu da belirtmek gerekir. Hurda kurşun boru konusunda en net fiyatı almak için bir hurda firması ile iletişime geçmeniz doğru karar olabilir.

Eğer elinizde hurda halde kurşun bulunuyorsa firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Yıllardır hurda sektöründe hizmet veren ve değer yaratan firmamız hurdalarınıza en yüksek fiyattan ödeme yapmaktadır.  Elinizdeki hurda kurşunlar ve diğer tüm hurdalar için güvenilir bir adres olarak firmamız bulunmakta ve hurda kurşun fiyatı konusunda sizleri memnun edecek fiyatlar sunmaktadır.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı