hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Kurşun Fiyatı

Hurda Kurşun FiyatıHurda kurşun fiyatı araştırarak elinizde hurda kurşun bulunuyor ve satmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Artık kullanamadığınız hurda materyallerini piyasa ederi üzerinden rahat bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu noktada sitemiz üzerinden hurda kurşun fiyatı ve hurda kurşun alım satımı hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Öyle ki hurda kurşun fiyatlarını günlük olarak güncelliyoruz. Bu anlamda müşterilerimizin maddi kazanımlarını göz önünde bulunduruyor, en doğru ve karlı fiyatlandırmayı yapıyoruz.

Hurda fiyatları Londra Metal Borsası’na ve dolar kuruna bağlı olarak değiştiğinden fiyatları her gün değişmektedir. En güncel hurda kurşun fiyatları için sitemizi takipte kalabilirsiniz. Sitemizde yayınlanan fiyatlar fabrika alış fiyatları ortalamalarıdır. Satacağınız kurşun miktarına bağlı olarak fiyatlar değişebilmektedir. Elinizdeki hurda kurşunun piyasa fiyatını öğrenmek ve hemen satmak için bizi arayın.

İstanbul ve çevre illerden hurda kurşun alımı gerçekleştiriyoruz. Profesyonel olarak hurda alım hizmeti veren bir firmayız. Her çeşit ve miktarda hurdanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüksek miktardaki hurdalarınızı yerinizden teslim alıyoruz. İstanbul Hurdacı olarak pek çok çeşitte hurda ve atıkların geri dönüşümü konularında faaliyet göstermekteyiz.


Hurda Kurşun Kilosu

Elinizdeki hurda kurşunun fiyatını merak ediyor olabilirsiniz. Kurşunun kilo fiyatı günlük olarak borsaya ve dolar kuruna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. En doğru ve net fiyat bilgisini almak adına bize çeşitli iletişim kanallarından ulaşmanız mümkündür. WhatsApp üzerinden fotoğraf göndererek elinizdeki kurşunu teyit edebilir. Ve malzeme özelliklerine bağlı olarak kilo fiyatını öğrenebilirsiniz. Hurda kurşun fiyatları her gün oldukça değişebilmekle birlikte ortalama olarak 30-35 TL bandında seyretmektedir. Ayrıntılı fiyat bilgisi için sitemizdeki fiyat tablolarını inceleyebilirsiniz.


Hurda Kurşun Satış

Hurda kurşun satış ve alış işlemleri, gerek hurda firmaları gerekse de kişisel bazda bu piyasa ile ilgilenenlerin dikkatini çeken bir konudur. Bunun temel nedeni kurşun hurdasının dünya üzerinde üretim safhasında büyük önem teşkil etmesi ve hurda piyasasında geri dönüşüme elverişli bir metal olmasıdır. Kurşun geri dönüştürüldükten sonra pek çok alanda kullanılmaktadır. Geri dönüşüm ve hurda hizmetleri dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için oldukça önemlidir. Dönüştürülen hurdalar hem milli ekonominin kalkınmasını sağlarken hem de doğayı korumaktadır. Geri dönüşüme dahil edilen hurdalar işlenerek çok çeşitli alanlarda ucuz hammadde sağlamaktadır. Hurda kurşunun kullanıldığı alanlar şunlardır:
  • Akü imalatı
  • Yeraltı kablolarının
  • Televizyon ve çeşitli elektronik ürün imalatı
  • X ışınlarından koruma
  • Lehim teli
  • Ve daha birçok alanda daha kurşun kullanılmaktadır.

Yetkili hurda servisi olan İstanbul Hurdacı firmamız kurşun satış taleplerinizi anında değerlendirmektedir. Bize telefon, e-mail veya WhatsApp üzerinden ulaşarak satmak istediğiniz hurdalar hakkında bilgi verebilirsiniz. Dilerseniz fotoğraf da yollayarak satacağınız hurdanın kalitesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Yüklü miktarda kurşun hurdasına sahipseniz kendi aracımız ile hurdanızı teslim alıp anında ödemesini gerçekleştirebiliriz. Bu sayede geri dönüşüme katkı sağlar ve üzerine para kazanırsınız.


Hurda Kurşun Kaç Lira?

Bina yıkımı, hurdaya çıkan akü ve atılmış çeşitli elektronik eşyalardan çıkan kurşun hurdalarınızı satın almaktayız. İstanbul hurdacıyı arayarak hemen hurda satışınızı gerçekleştirebilir nakit ödeme alabilirsiniz. BiziHurda Kurşun Kaç Lira tercih ederek hurdalarınız için en iyi fiyatı alacağınıza emin olabilirsiniz. Hemen bizi arayın ve elinizdeki hurda kurşun fiyatı hakkında detayları öğrenin. Fiyatta anlaşmamız durumunda anında teslim alalım. Ülkemiz, çocuklarımız ve doğanın geleceği için tüm hurdaları geri dönüşüme sokmaktayız.

Kurşun Hurdası Ne Kadar?
Kurşun hurdası ne kadar? sorusu bu kapsamda geniş hacimli ticaret imkanına sahip üretim fabrikaları ve kişiler tarafından araştırılan bir konu olmuştur. Çünkü her piyasada olduğu gibi kurşun hurda piyasası içerisinde de stabil bir fiyat düzenlemesi söz konusudur. Güncel dolar kurları, Londra Metal Borsası ve arz-talep ilişkileri nedeniyle hurda kurşun fiyatı her daim meraklılarına güncel olarak sunulmaktadır. Bu konu hakkında en doğru ve ayrıntılı bilgiyi almak için sitemizdeki iletişim bilgileri üzerinden bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz.

İstanbul Hurda olarak uzman ekibimiz ve yıllardır biriktirdiğimiz deneyim sayesinde kurşun hurdaları için size en doğru fiyatı vermekteyiz. Her işimizi özenle yapmaktan ve müşterilerimiz ile sağlam ilişkiler kurmaktan dolayı oldukça mutluyuz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı