hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Krom FiyatlarıHurda krom fiyatları için son dönemlerde önemli bir yükseliş olduğunu söylemek mümkün. Kroma piyasada sürekli bir talep olması ve artan döviz kuru ile birlikte kromun değerinin artması, fiyatların yükselmesine neden oldu. Metalurjiden otomotiv sektörüne kadar çok geniş bir kullanım alanı olan krom bu yüzden yüksek talep görüyor.

İmalat sektörlerindeki birçok kolda krom kullanılıyor. Bundan dolayı fabrikalar ve üretim yapan yerler tarafından kroma karşı sürekli bir talep bulunuyor. Bu yüzden elinde hurda krom bulunan kişilerin hurdacılara satış yapmaları mantıklı olacaktır. Hurdacılara satılan bu hurda kromlar geri dönüşüm fabrikaları marifetiyle tekrardan kullanıma sokulmaya çalışılmaktadır.
 

Hurda Krom Fiyatı 2022

Hurda krom fiyatları üzerinden hurdacılara satıldıktan sonra bu hurdalar için geri dönüşüm süreci başlar. Fabrikalara gönderilen hurdalar, incelenerek hangi işlem ile dönüştürülecek karar verilir. Bu kararlar, fabrikalarda çalışan geri dönüşüm uzmanları tarafından alınır ve uygulanır. Bu işlemler sonucunda hurda kromlar tekrar kullanılabilir hale getirilir ve piyasaya satılır. Bu sayede hem ekonomiye katkı yapılır hem de doğanın daha az zarar görmesi sağlanır. Hurda krom fiyatı 2022 yılında önceki yıllara nazaran oldukça artmıştır.

Bu süreçler tamamen profesyonel olarak uygulanır ve yetkili fabrikalar tarafından yapılır. Hem dünyadan hem de ülkemizden kroma karşı büyük talep olduğu için neredeyse bütün hurda kromlar alıcı buluyor diyebiliriz. Özellikle hurdacılar, hurda krom fiyatı konusunda birbirleri ile rekabet halinde oldukları için alıcı bulmanın çok kolay olduğu söylenebilir.


Krom Hurda Fiyatı

Ülkemizde pek bulunmayan krom madeni hurda krom fiyatları da ithalatın zorlaşmasıyla tavan fiyatlarını bulmuştur. En çok krom yatakları bulunan kanada krom ithalatında başı çekmektedir. Pandemi dolayısı ile zorlaşan ithalat krom hurda fiyatı da etkilemiştir.

Hurda Krom Fiyatları — Güncelleme 15.01.2022 KG FİYATIKrom Hurda Fiyatı
  • Hurda Paslanmaz 304 Krom 33,50 ₺/Kg
  • Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı 28,50 ₺/Kg
  • Hurda Paslanmaz 316 Krom 40,50 ₺/Kg
  • Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı 24,50 ₺/Kg
  • Hurda Paslanmaz 310 Krom Sorunuz
  • Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı Sorunuz
  • Hurda Paslanmaz 430 Krom Sorunuz
  • Hurda Paslanmaz 201 Krom Sorunuz
  • Hurda Paslanmaz 202 Krom Sorunuz
  • Anot Nikel %99 Sorunuz
 

Güncel Hurda Krom Fiyatı

Hurda kromların çoğu geri dönüştürülür ve büyük oranda ferrokrom için kullanılır. Metal ve çelik sanayisinde krom çok önemli bir yere sahiptir. Mutfak ve ev ürünlerinde dahi sıklıkla kullanılmaktadır. Bu yüzden kromun hurda hali üretim için önemli bir metadır.

Eğer elinizde hurda halde krom bulunuyorsa ve bu kromları satmak için kaliteli ve güvenilir bir hurda firması arıyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sektörde yılların verdiği tecrübe ve birikim ile işlemlerimize devam etmekte ve her türlü hurda ihtiyacına çözüm üretmekteyiz. Elinizdeki hurdalar için yüksek teklif almak için güncel hurda krom fiyatı hakkında bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı