hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Kağıt Fiyatları

Hurda Kağıt FiyatlarıElinizde bulunan hurda kağıtlar, geri dönüşüm aracılığıyla tekrar kullanıma kazandırılabilmektedir. Günlük hayatta, kullandığımız kağıt ve kağıt ürünlerini çöpe atarak maddi değerini öldürüyoruz. Bu kağıtları hurdacılara satılarak hem maddi kazanç elde etmek hem de doğaya katkı sağlamak mümkün. Bu sebeple elinizdeki hurda kağıtları biriktirmeniz ya da geri dönüşüm kutularını kullanmanız çok büyük önem arz etmektedir.
 

Hurda Kağıt Fiyatları 2022

Hurda kağıtlar toplandıktan sonra hurdacılara satılarak gelir elde edilir. Hurdacılarda toplanan bu kağıtları geri dönüşüm merkezlerine gönderir. Geri dönüşüm merkezlerinde çalışan uzmanlar kağıtları inceleyerek sınıflara ayırırlar. Bu kağıtlar üzerinde uygulanacak kimyasal işlemleri belirleyerek geri dönüşüm sürecini başlatırlar. Bu süreçleri başarı ile tamamlayan kağıtlar kullanılacak forma getirilir ve ticari hayata sokulurlar.

Kısa bir özetini gördüğümüz bu süreçte kağıtlar kullanılamaz halden alınarak tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu sayede doğadaki ağaç kesimini azaltmış oluruz. Ayrıca ekonomik bir değer yarattığımız için istihdama ve ülke ekonomisine katkıda bulunuruz. Bu faydaları sebebiyle geri dönüşüm sürecini önemseyerek hurda kağıtlarımızı değerlendirmeliyiz. Bu konuda hurda kağıt fiyatları da sizin için bir soru işareti olabilir.


Hurda kağıt fiyatları 2022 de yüksek değişiklik göstermektedir. İstanbul hurdacı firmamız hurda karton, hurda kitap, hurda kuşe kağıt, hurda gazete, hurda karton ve tüm hurda kağıt çeşitlerini almaktadır. Sizde hurda kağıtlarınızı geri dönüşüme kazandırın, hem siz kazançlı çıkın, hem de küresel ısınmaya karşı sorumluluğunuzu yerine getirin.

Hurda Kağıt Fiyatları — Güncelleme 15.01.2022 HURDA FİYATI
  • Beyaz Kağıt Hurdası(1.hamur) 1.50 TL
  • Karışık Renkli Kağıt Hurdası 1.20 TL
  • Hurda Karton kağıt (Koli) 1.50 TL
  • Okul Kitabı Hurdası 1.35 TL
  • A4 Fotokopi Kağıdı Hurdası 1.30 TL
  • Peçete Selpak Kağıdı Hurdası 1.45 TL
  • Bardak Kağıt Hurdası 1.60 TL
 

Hurda Kağıt Fiyatları ve Türleri

Hurda kağıtlarda fiyatın belirlenmesinde kağıdın cinsi önemli rol oynar. Kağıdın türüne göre hurdacılar bir fiyat belirlemektedir. Örneğin A4 kağıdı ile gazete kağıdının arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Aynı şekildeHurda Kağıt Fiyatları Ve Türleri saman kağıdı ve kaliteli kağıtlar arasında da fiyat farkı bulunur.

Elinizde bulunan hurda kağıtlarınıza en yüksek teklifi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır hurdacılık sektöründe boy gösteren firmamız hem güvenilir olması hem de yüksek fiyat politikası ile hurda toplayıcılarının yüzünü güldürmektedir. Firmamızın hurda kağıt fiyatları konusundaki yüksek fiyat politikası sayesinde elinizde bulunan hurda kağıtlara en yüksek teklifi alabilir ve güvenilir ödemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı