hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları
Hurda kablo fiyatları 2022 yılı verileri ile kablolarınızı geri dönüştürmek istiyor ancak bunu nasıl ve nerede yapacağınızı bilmiyor musunuz? Neyse ki, İstanbul Hurdacı ile kabloları geri dönüştürmek çok kolay! İstanbul Hurdacı olarak hurda kablolarınızı adreslerinizden alarak geri dönüştürme merkezlerine taşımaktayız. Peki hurda kablo fiyatları 2022 yılında ne kadar değişti? Tüm ayrıntıları İstanbul Hurdacı’ dan öğrenebilirsiniz.
 

Hurda Kablo Materyali

Kablo, koruyucu bir muhafaza içine yerleştirilmiş yalıtımlı bir teldir. Kablolar, elektrik veya telekomünikasyon sinyallerini göndermek için kullanılır. Kablolar birçok farklı metal içerebilir, bakır en yaygın kullanılan metaldir, ayrıca alüminyum ve çelik de kabloların içeriğinde yaygın olarak kullanılır. Çelik ve alüminyum, bakırdan daha düşük iletkenliğe sahiptir ancak daha düşük maliyetleri nedeniyle giderek daha fazla kullanılmaktadır. Hangi materyalin kullanıldığı korozyon veya pas riskleri nedeniyle kullanıldıkları ortama da bağlı olabilir. Daha az yaygın olan, elektrik kabloları için de kullanılan altın ve gümüştür.
 

Hurda Kablolara Ne Dahildir?

Elektrikli cihazlar, elektrik akımını ileten bir kablo içerir. Bu nedenle, elektrik kablolarını içerecek çok geniş bir ürün yelpazesi vardır. Çok sayıda bilgisayar monitörü ve TV’de de kablo bulunmaktadır. Ayrıca buzdolabı, mikrodalga fırın ve bilgisayar sabit diskleri gibi ev elektroniklerinin içinde bulunur. İstanbul Hurdacı, hurda kablo geri dönüştürme hususunda adeta bir markadır.

Birçok farklı hurda kablo türü bulunmaktadır. Bunlardan bazıları:
  • Ev kablosu / VIR %40,
  • Tek kablo %65,
  • Düşük dereceli kablo / zırhlı kablo %25,
  • BT ekipmanı kabloları,
  • Bilgisayar kabloları,
  • Dizüstü bilgisayar kabloları,
  • Monitör/LCD kabloları,
  • Ofis ekipmanları kabloları.

Bunların yanı sıra teknolojik aletlerin hemen hemen hepsinde kabloları bulunmaktadır. Hurda kabloları çöpe atarak doğaya zarar vermek yerine geri dönüşümlerine katkıda bulunmak ve bundan maddi gelir de sağlamak için İstanbul Hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz.


Hurda Kablo Alan YerlerHurda Kablo Alan Yerler

Artık kablolarınız, elektrik tesisatınız, BT ekipmanınız veya kullanılamaz veya artık tel ve kablolarınız var mı? Kablolarınızı çöpe atarak çevreyi kirletmek yerine onların geri dönüştürülerek tekrar işlevsel hale getirilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik bu çevre dostu işlem karşılığında maddi gelir elde etmeniz bile mümkündür. İstanbul Hurdacı olarak kent genelindeki işletmelerden kablo topluyor, satın alıyor ve geri dönüştürüyoruz ve en yüksek hurda kablo fiyatlarını ödüyoruz.

En Yüksek Hurda Kablo Fiyatları
Her miktardaki hurda kabloları ve demir olmayan materyaldeki ürünleri geri dönüştürüyoruz. Ticari bir işletmeniz varsa elinizde var olan büyük miktarlarda hurda kablonun satılması için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. En iyi hurda kablo satma fiyatlarını arıyorsanız, İstanbul Hurdacı ile doğru yerdesiniz.

Güncel Hurda Kablo Fiyatları
Hurda kablo fiyatları 2022 birçok nedenden dolayı günlük olarak değişebilmektedir. Bu nedenle, hurda kablonuzun fiyatının nasıl belirlenebileceğini bilmek önemlidir. Her şeyden önce, farklı sınıflardaki hurda kabloların farklı fiyatları vardır, bu nedenle kablonuzun hangi sınıfa ait olduğunu ve mümkün olan en iyi fiyatlarla nasıl hurdaya ayırmanız gerektiğini bildiğinizden emin olmalısınız.

Hurda kablonuzun içerdiği bakır miktarı, bu hurda kablolar için ne kadar ücret alabileceğinizi de etkileyebilir. Genel olarak, içinde yüksek miktarda bakır varsa, hurda kablonuz için yüksek bir fiyat alma olasılığınız daha yüksektir. Arz ve talep, hurda kablonuz için ne kadar alabileceğiniz konusunda önde gelen bir faktördür. Hurda piyasasında kablo kaliteniz yüksek arz ve talep görüyorsa, hurda fiyatı bunu yansıtacak şekilde artabilir. En yüksek fiyatlardan hurda kablolarınızın alınıp geri dönüştürülmesi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı