hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Kablo Fiyatı

Hurda Kablo Fiyatı
Hurda kablo fiyatı hesaplanırken bazı faktörlere dikkat edilir. Hurdanın kalitesi, tonajı ve konumu fiyatları etkilemektedir. Güçlü bir hurda ticaretinde güncel verilerle hareket edilir. Siz de hurda kablo ticareti yapmak istiyorsanız bu alandaki gelişmeleri takip edin. Anlık olarak değişen ve güncellenen fiyatları her daim takip etmelisiniz. Dakikalar içinde bile önemli fiyat farkları ortaya çıkabilmektedir. Bu da kazancınız azami ölçüde etkileyebilir. Güncel fiyat listemizi sayfamızdan günlük olarak inceleyebilir ve fiyatlar hakkındaki değişimleri görebilirsiniz.
 
Kablo hurdası hurdacılar tarafından değerli bir hurdadır. Hurda kablo fiyatı ve değerini merak edenler öncelikle hangi maddeden üretildiklerini öğrensinler. Maddenin durumuna göre hurda kablo fiyatlarında değişimler olabilmektedir. Sayfamıza girerek türüne göre kablo hurda ücretlerini inceleyebilirsiniz.


Hurda Kablo Fiyatı 2022

Hurda kablo fiyatları belirlenirken kablonun kilosu fiyatı etkilemektedir. Kullanılan maddeye göre hurda kablonun kilo fiyatı da değişecektir. Miktar ve maddenin kalitesine göre hurda kablo ücretlerinde önemli değişiklikle olabilir. Kablo hurdası hurda alım ve satımında en çok tercih edilen hurda türlerindendir. Bu bakımdan satıcılar ve tüketiciler hurda kablo kilo fiyatını merak etmekte. Hurda kablo fiyatı 2022 güncel verilerini öğrenmek isteyenler sitemizi ziyaret edebilir. Belli aralıklarla güncellenen sayfamızda güncel kablo hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Kablo Hurda fiyatı konusunda en net ve açık bilgiler edinmek için hurda kablo türleri hakkında da bilgi sahibi olmak gerekir. Sizin için bu konuyu araştırdık. Hurda kablo fiyatı ve türlerinden bazıları şunlardır:
 • Karışık hurda kablo
 • Ptt kablo içi
 • İç tesisat kablosu
 • Yer altı enerji kablosu
 • Çelik zırh hurda kablo
 • İç tesisat kablosu
 • Bakır kablo
 • Kırkambar karışık kablo
 • Hurda Kablo Soyma

Kablo hurdası alan firmamız hurda kablo soyma en güncel fiyatları ile siz değerli müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Hurda kablo soyma çeşitlerinden yeraltı topraklama kablosu, tek damar kablo, nyaf kablo, ttr kablo hurdası ve tüm hurda bakır kablo çeşidine firmamız en yüksek hurda kablo fiyatı vermektedir.

Hurda Kablo Grubu — Güncelleme 15.01.2022 HURDA FİYATI
 • Karışık Hurda Kablo 50,00 TL
 • Hurda Antigron Kablo 80,00 TL
 • Hurda TTR Kablo 70,50 TL
 • Ptt Kablo İçi (Deşe) 110,00 TL
 • Ptt Kablo İçi Yağlı (Deşe) 90,00 TL
 • İç Tesisat Kablosu Tek Damar Kalın 110,00 TL
 • Yer Altı Enerji Kablosu 90,00 TL
 • Çelik Zırh Hurda Kablo 24 TL – 43 TL
 • Hurda Fare Yemez Kablo Fiyatı 70,50 TL
 • İç Tesisat Kablosu (NYA) Sorunuz
 • %30 Bakırlı Kablo Sorunuz
 • %40 Bakırlı Kablo Sorunuz
 • %50 Bakırlı Kablo Sorunuz
 • H07V-K (NYAF) Kablosu Sorunuz
 • Kırkambar Karışık Kablo Sorunuz


Hurda Kablo Soyma  2022

İstanbul Hurdacı, hurda kablo fiyatı için sizlere en uygun teklifi sunmaktadır. İstanbul’un hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında hurda Kablo Soyma 2022 alanında hizmet vermekteyiz. FarklıHurda Kablo Soyma malzemelerdeki hurdalarınızı değerinde alıyoruz. Satışını gerçekleştirmek istediğiniz hurdanın malzemesine göre değerinde satmak istiyorsanız hizmetinizdeyiz.

Hurda satımında fiyatlandırma konusunda güvenle çalışacağınız öncü firma İstanbul Hurdacısı yalnızca bir tık uzağınızda. Hurdalarınız için hemen arayın. Alım-satım hizmeti verdiğimiz pek çok hurda malzemesi bulunmaktadır.

Teknoloji çağında yaşadığımızın en bariz ispatı kablolar! Etrafınıza dönüp bir bakın, onlara ne kadar ihtiyaç duyduğumuzu fark edeceksiniz. Bu kadar işimize yarayan ama işlevsiz hale gelmiş kablolarınızı kaderine terk etmeyin. Tam bu noktada kullanım süresinin sonuna gelmiş işlevsiz kabloları değerlendirebileceğiniz hurda firmalarına verebilirsiniz. Böylelikle hem hurda kablolarınızı geri dönüşüme kazandırabilir hem de maddi kazanımlar elde edebilirsiniz. Hurda kablo soyma 2022 işlemlerinin gerçekleştirileceği hurda tesislerinde, kablonun iletken ve yalıtkan kısımları ayrılır. Bu ayırma işlemlerinin ardından salt metal ve plastik kısımlar açığa çıkmaktadır. Depolarda toplanan hurda materyaller, geri dönüşüm işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için ilgili tesislere gönderilmektedir. Hurda kablo fiyatı adına aktif bir şekilde faaliyet gösteren firmamız, bu anlamda önemli bir misyona sahiptir.


Kablo Hurda Bakır Fiyatı

Kablo hurdalarınızı değerinde satın alacak firmamız İstanbul Hurdacı’ya emanet edin. Kablo hurda bakır fiyatı araştırmanıza gerek yok. Tüm hurda kablolarınızı değerinde satın alıyoruz. Kablo hurda bakır fiyatı 2022 yılında da firmamız tarafından en doğru ve güncel durumlara göre düzenlemiştir. Araştırma aşamalarında fiyat bilgisi almak için sitemizdeki iletişim bilgilerinden bizlerle görüşebilirsiniz.

İletkenlik özelliği bulunan bakırı günlük yaşamımızda hemen her alanda görmek mümkün. Pek çok alanda kullandığımız bakır hurdalarınızın değerini ve kablo hurdası fiyatları konusunu İstanbul hurdacı ile değerlendirin. İşi ehline teslim etmek ve bakır hurdalarınızı değerinde satmak istiyorsanız vakit kaybetmeden tıklayın: https://www.istanbul-hurdaci.com. İstanbul’da Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında bakır hurdalarınız için hizmetinizdeyiz.

Hurda kablo alımı firmaları arasında yer alan İstanbul Hurdacı, artık verimli bir şekilde kullanılamayan materyallerin alımını yapmaktadır. Bu anlamda piyasa içerisindeki pek çok firmayla rekabet halindeki firmamız, maddi kazanımı yüksek fiyatlandırmalar sunmaktadır. Öyle ki hurda kablo fiyatı etkilenen etmenleri en makul şekilde göz önünde bulundurmaktadır. Elinizdeki hurda kablolarını değerlendirmeyi isterseniz, sitemizdeki iletişim bilgilerinden bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul Hurdacı olarak, hurda kablo hizmeti yanında çok sayıda hurda işlemlerini yürütüyoruz. Bünyemizde yer alan hizmet seçeneklerimize ve kablo hurdası fiyatları ve detaylarını açıklamak mümkün.


Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı