hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları sayfamızdan gelen müşterilerimize 100 kilo üzeri hurda bakır gibi ürünlerde fabrika fiyatından ödeme yapıyoruz. Sizde hurdalarınızı hemen şimdi bizimle geri dönüşüme kazandırın, hem doğaya karşı sosyal sorumluluğunuzu yerine getirin, hem de ekonomik gelir elde edin.

Hurda fiyatları son zamanlarda meydana gelen atık maddeler ardından en çok araştırılan konular arasında yerini almaya devam ediyor. Birçok alanda meydana gelen atık maddeler arasında kablolardan demire, bakırdan akülere, alüminyumdan kağıtlara, kurşundan kroma, naylondan plastiklere, sarıdan çinkoya gibi detaylar gözleniyor.

 
Hurda fiyatları güncel olmakla beraber net fiyatı belirleyen, hurdanın yeri, türü ve miktarıdır !
 
hurda kablo fiyatları

Hurda Kablo Fiyatları

Kablo Tek Damar Kalın 100,00
Antigron İç Tesisat 65,00
Yeraltı Enerji 80,00
Kırkambar Kablo 45,00

Hurda kablo fiyatları en çok araştırılan konuların bir tanesidir. Hurda alım ve satım sırasında daha karlı bir işlem yapılmak isteniyor. Daha çok elektrik sanayisine tercih edilen bakır kablolar ömürlerini tamamladıkları zaman satılmak istenir. Bu yüzden firmamızı arayarak, fiyat teklifleri alabilirsiniz. Her tonaj işlemi sırasında ülke geneli en avantajları işlemler sunuyoruz.

Belirli oranlar ve yüzdelik dilimler ile alımlar meydan geliyor. Her hurda gibi hurda kabloları da asıl değerinde fiyatlar ile alıyoruz. Firmamıza resim göndererek fiyat teklifleri alınabilecek olduğu gibi, ücretsiz keşif araçlarımızdan 7 gün 24 saat boyunca yararlanılabilir. Yüksek fiyat garantisi sunan bir firma olurken adreslerden alım fırsatı da sunuyoruz.
 

hurda demir fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Dkp Demir 5,00
Hurda Ekstara Demir 5,00
Toplama Hurda 4,00
Talaş Hurdası 4,00

Hurda demir fiyatları son zamanlarda en merak edilen konulardan bir tanesi olarak öne çıkıyor. Hurda alım ve satım noktasında herkes daha karlı bir işlem yapmak ister. İnşaat alanlarından elektrik alanlarına kadar birçok alanda ömürlerini tamamlayan demirler artık geri dönüşümlere gitmesi için satılmak isteniyor. Bu yüzden de en karlı işlemler için müşterilerimiz bizleri arayarak, satacakları demirler için fiyat teklifleri alabilirler.
Hurda demir fiyatları konusunda yüzdelik dilimler ve belirli oranlar ile her bir işlemin anında sunulması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu alanda en yüksek fiyatları veren firma olurken keşifler için 7 gün 24 saat çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.
 

hurda bakır fiyatları

Hurda bakır fiyatları

Soyma Bakır Hurdası 130,00
Kırkambar Bakır 115,00
Boru Bakır 115,00
Lama Bakır 115,00

Hurda bakır fiyatları ne kadardır sorusu araştırılan konular arasında yerini almaya devam ediyor. Hurda alım ve satım süreçleri içerisinde herkes yüksek fiyatlar ile alışveriş yapmak ister. Birçok alanda kullanılan bir ürün olmasından ötürü geri dönüşüm seçenekleri yerini almaya devam ediyor. İsteyen herkes ellerinde yer alan hurdaları satmak için ülke genelinde bizleri arayabilir ve satım sırasında en avantajları süreçleri değerlendirebilir.

Hurda bakır fiyatları açısından istenilen seçeneklerin sunulması için 7 gün 24 saat boyunca çalışmalarımız devam ediyor. Bu sayede dileyen herkes diledikleri zaman en kaliteli hizmetleri en yüksek fiyatlar ile almak için bizlerden alışveriş seçeneklerini tercih edebilir ve yer alabilir.
 

hurda akü fiyatları

Hurda Akü Fiyatları

Hurda Kuru Akü 13,00
Hurda Sulu Akü 13,00
Hurda Jel Akü 13,00
Hurda Karışık Akü 12,80

Hurda akü fiyatları araçlardan çıkan akülerden buzdolaplarına kadar birçok adresten çıkarılan akülere kadar her alanda yerini alarak merak ediliyor. Geri dönüşümleri mümkün olan bir ürün olurken doğaya çok fazla zarar vermesinden ötürü direk herkes tarafından satışlara çıkarılmasına olanak sunuyor. Ülke genelinde en yüksek fiyatları sunan bir firma olmak için avantajlı alışveriş seçeneklerini öne çıkarmış oluyoruz.

Hurda akü fiyatları için dileyen herkes istediği zaman ürünlerin resimlerini bizlere göndererek en kaliteli alışveriş süreçlerini de tamamlamış olacaklardır. Bu sayede istenilen her hizmet anlık olarak müşterilerimiz için sunulacak ve daha dikkatli bir şekilde yerini alacaktır. Kesintisiz hizmetlerimiz için burada var olacağız.
 

hurda alüminyum fiyatları

Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda İmalat artığı 35,00
Çıkma Alüminyum Hurdası 30,00
Boyalı Eloksalı 30,00
Tas Tabak Alümiminyum 30,00

Hurda alüminyum fiyatları son zamanlarda müşterilerimiz tarafından en çok araştırılan konular arasında yerini korumaya devam ediyor. Hurdaların alım ve satım süreçlerinde alüminyum ürünler her zaman ilk sırada yerini alıyor. Birçok alanda kullanımları meydana gelirken geri dönüşümlerinin de mümkün olması satım süreçlerinin hız kazanmasına olanak sunuyor.
Hurda alüminyum fiyatları açısından herkes için en yüksek fiyatları sunan firma olarak yerimizi alıyoruz. Belirli oranlar ve yüzdelik dilimler sayesinde alımları sunarken isteyenlerin adreslerinden teslim alma süreçlerini tamamen ücretsiz olarak yerine getiriyoruz. Her bir ürünün resimlerini çekerek asıl fiyatlandırmaların ne kadar olduğunu da bizlere göndererek öğrenebilirsiniz. Bunun için çalışmalarımız her an devam ediyor.
 

hurda akğıt fiyatları

Hurda Kağıt Fiyatları

Hurda Karışık Kağıt 1,5,00
Hurda Kitap Gazete 1,5,00
Hurda Arşiv 1.5,00
Hurda Karton  1,5,00

Hurda kağıt fiyatları günümüzde en çok geri dönüşüm için öne çıkan ürünlerden bir tanesidir. Hurda alım ve satım süreçleri içerisinde herkes daha çok kar etmek için istek sunarlar. Öğrencilerin hayatından birçok inşaat alanına kadar her adreste kullanılan kağıt ürünler geri dönüşümleri mümkün olmasından ötürü en çok satışları meydana gelen seçenekler olarak da yerini alıyor.

Hurda kağıt fiyatları konusunda her daim müşterilerin yanlarında yer almayı tercih ediyoruz. Bu yüzden 7 gün 24 saat boyunca hız kesmeden en kaliteli hizmetleri sunarken müşterilerimizin taleplerine göre ücretsiz bir şekilde her bir hurdayı evlerinden de alıyoruz. Bir yandan da en yüksek fiyatları veriyoruz. Tüm hurdalarınıza yüksek fiyat nakit ödeme yapıyoruz.
 

hurda krom fiyatları

Hurda Krom Fiyatı

316 Krom Hurdası 30,00
304 krom Hurdası 23,00
430 Krom Hurdası 10,00
210 Krom Hurdası 25,00

Hurda krom fiyatı müşteriler tarafından en çok araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Balkon demirlerinden mutfak malzemelerine kadar birçok alanda kullanılan kromların geri dönüşümlerinin mümkün olması en çok araştırılan detaylar arasında yerini alıyor. Bu sayede herkes tüm ürünlerini diledikleri zamanlarda bizlere satmak için iletişime geçebilirler.Hurda krom fiyatları 7 gün 24 saat boyunca çalışmalarımıza devam eden bir firma olarak belirleniyor. Yüksek fiyat garantisi ile hizmetleri sunan bir firma olurken ücretsiz keşif hizmetleri sunarken bir yandan da müşterilerimiz için ücretsiz adreslerinden teslim alma olanağı sunuyoruz. İstenilen her bir hizmet için en kaliteli seçenekleri sunmaya devam etmek için varız.
 

hurda kurşun fiyatı

Hurda Kurşun Fiyatı

Hurda Kurşun 30,00
Olta Kurşunu 25,00
Külçe Kurşun 25,00
Karışık Kurşun 25,00

Hurda kurşun fiyatı son zamanlarda çok fazla geri dönüşüm ürünleri öne çıkmasından dolayı araştırılmaya devam ediyor. Biri birinde farklı ürünlerin alımları sırasında her zaman müşterilerimizin çıkarlarını gözetirken yer alıyoruz. En yüksek fiyatlar ile alım seçeneklerini sunmak için varız. Ne kadar çok kurşun olursa olsun her zaman müşterilerimizden yüksek fiyatlar ile alım sunuyoruz.
Hurda kurşun fiyatı sırasında net bilgi öğrenmek isteyenler ürünlerin fotoğraflarını çekerek bizlere gönderebilir, diledikleri zaman fiyatlandırma hakkında bilgi sahibi olabilirler. Bu noktada daha çok en yüksek fiyatlar ile alım sunmak için varız. Her bir ürünün geri dönüşümleri için yanlarınızda yer alarak kaliteli alışveriş sunuyoruz.
 

hurda naylon fiyatları

Hurda Naylon Fiyatları

Hurda Nayon Beyaz 7,00
Hurda Renkli Naylon 4,00
Karışık Naylon 4,00
Kirli Naylon Almıyoruz

Hurda naylon fiyatları doğada en fazla bulunan ve birçok kişi tarafından toplanılan bir ürün olmasından ötürü en çok araştırılan konular arasında yerini alıyor. Satma işlemleri sırasında her an firmamız ile iletişime geçmek yeterli olacak. 7 gün 24 saat boyunca müşterilerimizin yanlarında yer alarak her daim daha çok müşterilerimizin çıkarlarını gözetiyoruz.

Hurda naylon fiyatları için alanında en yüksek fiyatları sunarak doğaya geri dönüşüm alternatiflerini sunmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede kimse maddi anlamda sorun yaşamadan en iyi seçenekleri bizlerden alarak daha rahat etmenin ne kadar pratik alternatifleri olduğunu da görmüş oluyor. Daha çok alım seçenekleri için burada bizler varız.
 

hurda pastik fiyatları

Hurda Plastik Fiyatları

Hurda Bidon Fiyatı 5,00
Hurda Elteks Fiyatı 5,00
Hurda Abiyes Fiyatı 5,00
Hammadde İçin  Arayın

Hurda plastik fiyatları son zamanlarda en çok araştırılan detaylar arasında yerini almaya devam ediyor.
Hurda alım ve satımları arasında en karlı işlemler her zaman yapılmak isteniyor. Genel olarak birçok alanda tercih edilen plastik alternatifler ömürlerini tamamladıkları zaman satım işlemleri tercih ediliyor. Daha çok tonaj işlemleri ile meydana geliyor.

Hurda plastik fiyatları kısmında birden fazla detay meydana geliyor. 7 gün 24 saat boyunca hizmetlerin devam ettiği bir firma olarak yerimizi almaya devam ediyoruz.
Her zaman en yüksek fiyatlar ile alım alternatiflerini sunarak yer almaya devam ediyor, buna göre hizmetleri müşteriler için anında sunma adına devam etmiş de oluyoruz.

hurda sarı fiyatı

Hurda Sarı Fiyatları

Musluk Vana Fiyatı 70,00
Pirinç Hurda Fiyatı 80,00
Kızıl Sarı 100,00
Karışık 70,00

Hurda sarı fiyatları son zamanlarda geri dönüşümlere kazandırılan ürünler arasında yer almasından dolayı satım işlemleri sırasında ne kadar olacağı merak ediliyor. Hurda alım ve satım süreçleri içerisinde her zaman daha karlı bir işlem meydana gelmesi için müşterilerimizin haklarını gözetmeyi tercih ediyoruz. Sarı ürünleri birçok alanda kullanılmasından ötürü hurdaları da bir hayli fazla olarak öne çıkıyor.

Hurda sarı fiyatı konusunda herkesin yanlarında yer alan bir firmayız. Bu sayede bizleri tercih eden herkes ürünlerin fiyatlarını öğrenmek için ürünlerin resimlerini gönderebilir, böylece her bir ürünün net fiyatlarını anlık olarak öğrenebilir. Bu yüzden 7 gün 24 saat çalışmalarımızı sunmaya devam ediyoruz.

hurda çinko fiyatı

Hurda Çinko Fiyatları

Hurda Çinko Fiyatı 40,00
Külçe Çinko Fiyatı 35,00
Çatı Söküm Çinkosu 40,00
Tüm Hurdalarınız İçin Arayın

Hurda çinko fiyatları ne kadar olacak, hangi ürünü nereye nasıl satacağım diye dert edilmesine gerek kalmadı. Her zaman en yüksek fiyatları sunan bir firma olarak müşterilerimizin yanlarında yer almaya devam ediyor. Birçok alanda kullanılan çinko ürünler geri dönüşüme mümkün hale geldikleri noktada artık bizleri arayan herkes ederinden yüksek fiyatlar ile satışa çıkarabilecek.
Hurda çinko fiyatı kısmında net bir belirleme yer almazken sürekli değişiklik gösterebiliyor. Fakat genel bir inceleme yapılacak olduğu zaman ürünlerin resimlerini çekerek gönderebilir, alanında inceleme yapmamız için randevu alarak asıl fiyatlandırmaları öğrenebilirsiniz. En yüksek fiyatlar ile her bir ürünü alarak müşteri haklarını korumaya devam ediyoruz.


Hurda Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Hurda fiyatları ne kadar kısmında her bir ürünün fiyatları farklı olarak gözleniyor. Meydana gelen fiyat farklılıkları ardından firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerinden en yüksek fiyatlar ile alımlarını yerine getiriyor. Demirlerden kablolara kadar akla gelen her alanda geri dönüşümleri mümkün olan ürünleri alıyoruz.

Fiyatlandırma konusunda müşterilerimizin çıkarlarını gözeterek alım seçeneklerini sunuyoruz. İsteyenlerin ürünlerini yerlerinde teftiş ederek hangi ürün için ne kadar fiyatlandırma yapılacak olduğu da belirleniyor. Müşterilerimiz taleplere göre firmamıza hurdalarını kendileri de getirebilecek oldukları gibi talep etmeleri durumunda bizlere evlerinden de aldırabilirler. Bu sayede en ufak sorun yaşamadan her bir ürünlerini anlık olarak bizlere satabilirler.

Hurda fiyatları nasıl belirlenir diye merak edenler diledikleri zaman ürünlerin fotoğraflarını çekerek gönderebilir ve ürünlerin asıl fiyatlarını öğrenebilirler. Bu sayede kimse sıkıntı yaşamadan ellerinde yer alan tüm hurdaları ederi fiyatları ile bizlere satabilirler. Satın aldığımız her bir geri dönüşümü mümkün olanı geri dönüşüme sokarak doğaya kazandırırken, evlerden teslim aldığımız sırada ek bir ücret talep etmiyoruz. Alanında en yüksek hurda fiyatları veren firma olarak yerimizi korumaya devam ediyoruz.


Geri Dönüşümde Hurda Fiyatları Önemlimi?

İstanbul hurdacı firmamız, sosyal sorumluluk gereği, giderek kirlenen dünyamızda hammadenin doğadan çıkarılması yerine, atıkların dönüştürülmesi için üzerine düşen tüm sorumlulukları yerine getirmektedir. Bu bağlamda hurda fiyatlarını hesaplarken kar marjını düşük tutarak sürümden kazanmayı hedef almaktadır.

Her bir ürünün geri dönüşümleri mümkün olurken doğaya çok fazla zarar verebilecek oldukları biliniyor. Bu yüzden genel olarak her bir ürün doğaya zarar vermesin diye de hurdacı firmamız geri dönüşüme büyük önem verir. Hem ürünlerin satışları ile ek bir gelir elde edilir hem de doğada meydana gelebilecek zararlar minimuma indirilmiş olur.

Hurda fiyatları konusunda her zaman öncü firma olmaya devam ediyoruz. Bu sayede bizleri tercih eden her kim olursa en yüksek hurda fiyatları ile ürün alım hizmetlerini sunuyoruz. Böylece hem ürünler en yüksek fiyatlar ile satışa çıkacak hem de gerekli geri dönüşümler meydana gelecek.

Hurda Fiyatı Nasıl Belirlenir?
Atıl durumdaki geri dönüştürülebilir hurda malzemenin belirli periyodlarla fiyatlarının değiştigi bilinmektedir. Hurda fiyatlarını belirleyen unsurları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;
  • Londra metal borsası
  • Arz ve talep
  • Hurdanın yeri
  • Hurdanın türü
  • Hurdanın miktarı
  • İthalat ve ihracat durumu


Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı