hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Çinko Fiyatları

Hurda Çinko FiyatlarıHurda çinko fiyatları da diğer hurdalar gibi önemli bir yükseliş gösterdi. Bunun en önemli sebepleri arasında piyasada çinkoya olan talepteki artış ve döviz kurunda yaşanan yükseliş gösterilebilir. Çelik sektöründe çok önemli bir yere sahip olan çinkoya hem yurtiçi hem de yurtdışında yer alan firmalardan yüksek oranda ilgi gösteriyor.

Otomotiv ve pil sanayisinde de önemli bir ağırlığı olan çinkonun ülkemizde kullanımı da yaygın durumda. Özellikle üretim yerlerinde ve fabrikalarda, çinko birçok farklı sektör için kullanılmaya devam ediyor. Çeliğin sağlam hale getirilmesi için önemli bir maden olan çinko, pres döküm sanayisinde de önemli bir kullanım alanına sahiptir. Dolayısı ile bu durum hurda çinko fiyatları ve tüm hurda piyasasını etkilemektedir
 

Hurda Çinko Kg Fiyatı

Çok fazla kullanım alanı olması ve üretim sektöründe önemli bir yere sahip olmasından dolayı elinde hurda çinko olan kişiler, hurda çinko kg fiyatı konusunu merak etmektedir. Söylemek gerekir ki, hurda sektöründe fiyatlar düzenli olarak değişmektedir. Talep ve dolar kurundan dolayı yaşanan bu değişimler sürekli olduğu için net bir hurda çinko fiyatları verilmesi çok zordur.

Fakat elinizdeki hurda çinko için hurda çinko fiyatları değerinden alıcı olduğunu söylemek mümkün. Özellikle hurdacılar bu konuda sıkı çalışmakta elinizdeki hurda çinkoların tamamını satın almaktadır. Hurdacılar tarafından satın alınan bu kullanılamaz haldeki hurdalar geri dönüşüm merkezlerine gönderilmektedir. Burada dönüştürülen hurda çinkolar tekrar kullanıma uygun şekilde fabrikadan çıkış yapmaktadır.


Hurda Çinko Ne Kadar

Çinko doğada az bulunan madenlerden olmakla beraber, geri dönüşümü büyük önem arz etmektedir. Hurda çinko ne kadar  diye düşüyorsanız, tüm maden çeşitleri gibi büyük yükselişe geçmiştir. Çinko sanayide, sağlıkta, gıdada ve daha çok geniş sektörlerde kullanım alanına sahiptir. Siz de elinizdeki hurdalar için hurda çinko fiyatları sayfamıza bakabilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Hurda Çinko Fiyatları — Güncelleme 24.04.2022 KG FİYATI

Külçe Çinko 35,20 TL/Kg
Hurda Çinko Levha 41,30 TL/Kg

 

Hurda Çinko Kilo Fiyatı

Hurda çinkolarınızı satacağınız hurda firmasını doğru belirlemenizde büyük fayda vardır. Çünkü bazen bazı ticaretler tatsız sonuçlanabilmekte ve ödeme konusunda sorun yaşanabilmektedir. Bu gibi riskleri minimumHurda Çinko Kilo Fiyatı seviyeye indirebilmek adına piyasada bilinir ve güvenilir bir firma ile çalışmak daha doğru bir adım olacaktır.

Hurdacılık sektöründe boy gösteren firmamız sizlere tam olarak yardımcı olabilecek hurda firması olarak öne çıkıyor. Hurdalar için en yüksek hurda çinko fiyatları teklifini yapan firmamız, ödeme konusunda da satıcıya sorun yaşatmadan rahat bir ticaret ortamı sunuyor. Eğer sizin de elinizde hurda çinko varsa ve satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma yetkililerimiz hurda çinko kilo fiyatı konusunda sizlere bilgi vermekten memnuniyet duyacaklardır.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı