hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Bakır Fiyatları

hurda bakır fiyatları
Hurda bakır fiyatları Londra metal borsası ve arz talebe göre sürekli değişmekte olup gerçek fiyatı belirleyen durum hurdanın yeri, türü ve miktarıdır. Hurda bakır alım-satımı yapmak isteyen kişiler tüm bu etkenleri göz önüne alarak ortalama fiyatları tahmin edebilirler. Tek ya da birkaç etkene bağlı kalmadan tüm özellikleri göz önünde bulundurarak yaklaşık olarak hurda bakır fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Hurda bakır fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler firmamızla iletişime geçerek gerçek ve güncel verileri öğrenebilirler. Belli kilogramın üzerinde işlem yapmak isteyen kişiler için en net ve güncel fiyat bilgisi firmamız kapsamında verilir. Firmamızı istediğiniz zaman arayarak en güncel ve doğru hurda bakır ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hurda bakır fiyatları 2022 yılında kg hesabına göre yapılır. Güncel fiyat listesine göre kazancınızı hesaplayarak istediğiniz gramajda hurda bakır talebinde bulunabilirsiniz. Bakır, hurda alım ve satımlarında en kazançlı alışverişlerden birisidir. Pek çok açıdan insanlık için faydalı ve değerli olan bakır hurda durumunda da değerinden bir şey kaybetmez. Hurdacılar ve tüketiciler bu bakımda hurda bakır fiyatlarını sık takip eder. Siz de hurda alım ve satımında maksimum kazanç sağlamak istiyorsanız hurda alışverişinde tercihinizi bakırdan yana kullanın.


Hurda Bakır Fiyatları 2022

Hurda bakır, bakırın hurda olarak değişmiş halidir. Bakırın kendisi değerli bir madde olduğu gibi hurdası da değerlidir. Pek çok hurdacı bakırı hurda satışında tercih etmektedir. Hurda bakır kalitesi ve durumuna göre güncellenen fiyatlarla satışa sunulur. Güncel Hurda bakır fiyatları 2022 ortalama 145 TL ile 148 TL arasında değişen fiyat aralıklarında güncellenmektedir. Yukarıda saymış olduğumuz faktörlere göre fiyatlarda ufak çaplı değişimler olabilir.

Firmamız hurda bakır ücretlerini güncel fiyatlar doğrultusunda listelemektedir. Firmamızın sayfasından en yeni hurda fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz. Sayfamızı devamlı takip ederek değişen hurda bakır fiyatları 2022 hakkında en doğru ve güncel bilgileri öğrenebilirsiniz. Hurda ticaretinizde yüksek kazanç elde etmek için güncel verileri daima takip etmeyi unutmayın.
hurda bakır fiyatları 2022
Son zamanlarda hurda bakır fiyatları 2022 kullanıcıların en çok aradıkları maden fiyatlarındandır. En pahalı madenlerden olan bakır hurdası kullanım ömrünü tamamlayınca geri dönüşümü kazançlı bir metaldir. Bakır hurdası alanlar arasındaki firmamız, rakiplerine göre en yüksek değerden müşterilerine nakit ödeme yapmaktadır.
 • Hurda Bakır Fiyatları — Güncelleme 04.06.2022 KG FİYATI
 • Hurda Soyma Bakır Fiyatı 135,20 TL
 • Hurda Lama Bakır Fiyatı 125,30 TL
 • Hurda Antkron Kırma ( Kalın Kırma ) Fiyatı 135,00 TL
 • Hurda TTR Kırma ( İnce Kırma ) Fiyatı 125,20 TL
 • Hurda Külçe Bakır %98 Fiyatı 125,00 TL
 • Hurda Bakır Talaşı Fiyatı 125,00 TL
 • Hurda Kırkambar Kırma Bakır Fiyatı 125,00 TL
 • Hurda Kırkambar Bakır ( Bobin, Yanık Boru ) Fiyatı 125,00 TL
 • Hurda Kızıl Parça Rg5 (Dişli ,Yatak,Burç vb.) Fiyatı 80,00 TL
 • Hurda Kızıl Talaşı RG5 Fiyatı 70,00 TL


Hurda Bakırın Kilosu

Türkiye’de hurda bakırın kilosu oldukça eski bir çalışma alanı olmakla birlikte tüm dünyada geri dönüşüm faaliyetlerinin mihenk taşıdır. Çevreci ve doğa dostu faaliyetlerle bakır hurdalarınızı alarak işlevsel hâle getirebiliriz. İstanbul’da her iki yakada da faaliyet göstermekteyiz. Şehrin neresinde olursanız olun, size yakın bir İstanbul Hurdacı hizmeti bulabilmeniz mümkün. Hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
hurda bakırın kilosu
İstanbul Hurdacı olarak şehrin hemen hemen her yerinde hizmet vermekteyiz. 17 yıllık profesyonel deneyimimizle İstanbul’un her yerinde aktif olarak bulunuyoruz. Hurda bakırın kilosu ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizde yer alan iletişim bilgileri üzerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Hurda bakır fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Fiyatlar, büyük oranda Londra Metal Borsası tarafından belirlenmektedir. Veriler anbean borsanın durumuna göre şekillenmektedir. Bu durum sadece hurda bakırın kilosu ile sınırlı olmayıp, diğer metaller üzerinde de etkilidir. Fiyatları etkileyen diğer faktörler ise, konumunuz, hurdaların ağırlığı ve bakır kaliteniz olarak sıralanabilir. Hurda bakırın birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler de fiyatlandırma hususunda önem arz eder. Hurda bakır kilosu İstanbul Hurdacı olarak fiyatları olabilecek en yüksekte tutarak geri dönüşüm geleneğinin bir parçası olmayı hedefliyoruz. Farklı bakır çeşitleri şöyle sıralanabilir:
 
Soyma bakır, Kırkambar yanık bakır, Lama imalat artığı, Antigron kırma (granür), TTR kırma (granür), Hurda klima borusu, Bakır talaşı, Hurda bakır tel, Hurda dişli, kızıl parça, Kızıl talaşı RG5
 

Hurda Bakır Kablo Fiyatı

İstanbul hurdacı denilince ilk etapta hurda bakır kablo fiyatı akla gelir. Deneyimli ve yetkin personelimizle hurdalarınızı İstanbul içi her yerden evinizden alıyoruz. Amacımız, hizmetimizde müşteri memnuniyetini esas almak ve ekolojik faaliyetlere zemin hazırlamaktır.

Hurda bakır fiyatları 2022’de oldukça değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik elbette pandeminin yol açtığı ekonomik krizle doğrudan bağlantılıdır. Tüm dünyayı etkileyen bu kriz dönemi borsayı da vurmuştur. Borsa, bakır başta olmak üzere tüm metallerin fiyatlarını belirleyen bir değişkendir. Hurda bakır fiyatlarını belirleyen diğer faktörler şunlardır: hurda bakır kablo fiyatları
 • Bakırlarınızın ağırlığı,
 • Bakırlarınızın alınacağı konum,
 • Bakır kalitesi,
 • Bakırınızın türü,
 • Bakırınızın formu.

Tüm bu değişkenler vereceğimiz hurda bakır fiyatı etkilemektedir. Fiyat bilgisi almak, görüşleriniz ve önerileriniz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 7/24 aktif canlı destek hattımızı arayarak da bilgi alabilmek mümkün. İstanbul Hurdacı şehrin her yerinde hızlı ve güvenilir hurdacılık hizmeti sağlamaktadır.

İstanbul Hurdacı birçok farklı materyalden ve formdan bakırlarınızı alıp geri dönüştürerek işlevsel hale getirmektedir. Buna ev eşyalarınız, kullanılmayan malzemeler, küçük gereksiz ıvır zıvırlar bile dahildir. Hurda bakır kablo fiyatı alımlarını kilo ile yapmaktayız. Fiyatlandırmalarımız birçok farklı değişkene göre değişmektedir. İstanbul’un neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçebilirsiniz. E-posta, WhatsApp yahut telefon üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte web sitemizden birkaç basit bilgiyle form doldurabilirsiniz. Bu taktirde biz sizi arayıp eşyalarınız hakkında iletişime geçiyoruz. Fotoğraf yoluyla sizden ürünlerin bilgisini alarak 7/24 fiyat tekliflerinde bulunuyoruz. Hurda bakır kablo fiyatı için detayları hurda bakır fiyatları güncel yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Hurda Bakır Tencere Fiyatları
İstanbul Hurdacı, birçok farklı formda eşyayı alıp geri dönüştürerek o eşyaları kullanılabilir hâle getirmektedir. Buna evlerinizdeki tencere, kablo gibi en basit eşyalar bile dahildir. Amacımız, yetkin ve profesyonel personellerimizle geri dönüşüm faaliyetlerine katkıda bulunmaktır. Fiyatlandırmalarımız, eşyalarınızın kalitesine ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek hemen hurda bakır tencere fiyatları bilgisi alabilirsiniz. Fiyatlandırmaları optimumda tuttuğumuzdan kuşkunuz olmasın. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmet vermek geri dönüşümün bir parçası olmaktır.
hurda bakır tencere fiyatları
Geniş yelpazede birçok hurdayı hem Avrupa hem Asya yakasında alıyoruz. İstanbul’un her yerinde çalışarak en büyük geri dönüşüm faaliyetlerine ev sahibi yapmayı amaçlıyoruz. Bu sebeple hurda bakır tencere fiyatlarımız da oldukça yüksektir. Müşteri memnuniyeti, güler yüz, iş sağlığı güvenliği hususlarında 12 yıllık deneyime güveniyoruz. Hemen fiyat almak ve ön görüşmeyi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçin. Bu geri dönüşüm faaliyetlerinin bir parçası olmak artık elinizde!

Hurda Bkır fiyatları her hurdacının kendi bünyesinde değişmektedir. Eğer siz de kazancınızın yüksek olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Firma olarak hem doğa hem birey odaklı çalışma prensibindeyiz. Bu sebeple teşvik olma durumunun artması için bakır hurda fiyatları yüksek tutulmaktadır. Ana sayfayı inceleyip fiyatları görmeden lütfen başka şirketlerle anlaşmayın.

Aksi takdirde alacağınız meblağ değerinden düşük tutulabilir. Bu işi sektöre bağlı olarak ciddi biçimde yapıyoruz. Böylece hem çocuklarımızın geleceği hem de sizi bütçeniz kazanıyor. Bu güne kadar çalışmış olduğumuz binlerce müşterimiz mevcut. Ve halen  iş birliğimiz devam ediyor. Hurda bakır tencere fiyatları ve kalite olarak bunca insan yanılamaz.

Bakır Hurda Fiyatı
Bizimle iletişime geçmek için ana sayfamızda yer alan yollardan birini seçmeniz yeterli. Sizlerle anında irtibat kuruyor, akabinde sorularınızı cevaplıyoruz. Bakır hurda fiyatı ve diğerleri için iletişim yollarından birini seçin. Size güler yüzlü ve güvenle cevap verecek olan arkadaşımız sizi bekliyor. Unutmayın ki; bunu insanlık namına yapmaya mecbursunuz.bakır hurda fiyatı

Vicdani duyguları canlı olan her vatandaş geri dönüşüm bilincini geliştirmek zorunda. Peki, bunu yaparken neden kazanç sağlamayasınız? Piyasadahurda fiyatları hakkında sizinle ilgilenecek firma biziz. Elinizdeki malzemeyi lütfen boşa harcamayın. Bizimle paylaşın ki değerlensin. Ayrıca sektörde sizlere en fazla bilgi aktarımı yapan firma biziz. Ve bu durumun haklı gururunu yaşıyoruz.

Bizler bu sektörde bakır hurda alımları için en yüksek bakır hurda fiyatı getirdiğimiz konusunda iddialıyız. Genel çerçeveden bakınca bunu teyit ettik. Ayrıca sizlere mutlaka güler yüzlü iletişim sağlıyoruz. Yılların getirdiği tecrübe ile deneyimimize güveniyoruz. Böylece ekip arkadaşlarımız azami sürede alımı yapıyor. Siz isteyin, çalıştığımız alana gelin.

Hurda bakı fiyatları ve diğer geri dönüşüm malzemelerin nasıl işlendiğini tecrübe edin. Böylece çocuklarımızın geleceğini nasıl pozitif yönde şekillendirdiğimizi görün. Diğer firmalar ile konuşacak olursanız, bakır hurdalar için ne kadar düşük miktar ödediklerini görürsünüz. Hayatta geri dönüşüm dahil hiçbir noktada kaliteden şaşmayın. Siz arayın biz gelip fiyat verelim.

Hurda sektörü, endüstrideki üretim değirmeninin dönmesinde en büyük sağlayıcılardan ve kolaylaştırıcılardan birisidir. Atıklardan, fazlalık malzemelerden ve çeşitli kaynaklardan elde edilebilen hurdalar, hurdacılarda toplanmakta ve geri dönüşüme sunulmaktadır. İşlenip geri dönüştürülen hurdalar, siparişlere göre alakalı sektörlere dağıtılmakta ve üretime sunulmaktadır. Malzeme maliyetlerinin ve enerji kullanımının azalmasını sağlayan hurdalar çevremizin temizliğine katkıda bulunmaktadır. Küresel ısınma ve hava kirliliği sağlıklı yaşamı ve gezegenimizi böylesine tehdit ederken, geri dönüşümün önemi kritiktir. Geri dönüşüme şüphesiz en çok katkısı bulunan sektör ise hurda sektörüdür. Geri dönüşümden geçen materyallerin üretimde kullanılması, vatandaşlara ucuz ürün olarak dönmektedir. Harcamalarınızın azalmasına katkıda bulunan hurdacılık sektöründen aynı zamanda elinizdekileri satarak ekonomik fayda sağlayabilirsiniz. Bakır hurda fiyatı müşteri dostu olup, hurdaların fiyatlandırılması uygun ve makul şekillerde yapılmaktadır. Bakır hurdalar en yaygın hurda çeşitlerinden birisi arasında olup, üretimin ve geri dönüşümün büyük destekçilerindendir.

Hurda Bakır Fiyatı 
Bahsettiğimiz üzere, bakır hurdalar en yaygın hurda biçimlerinden birisidir. Bu sebeple de türlü türlü çeşitleri bulunmaktadır. Hurda bakır fiyatını belirlenmesinde rol oynayan çok fazla etken bulunmaktadır. Bunlardan en bariz olanları elinizdeki bakır hurdaların kalitesi ve miktarlarıdır. “Hurda bakır fiyatı ne kadar, hurda fiyatı nasıldır?” gibi sorularınızın cevaplanmasında yardımcı olacak faktörler: 
 • Elinizdeki hurda bakırın çeşidi.
 • Bulundurduğunuz hurda bakırın net ağırlığı.
 • Londra Metal Borsası tarafından sunulan koşullar ve piyasada yaşanan gelişmeler,
 • Yaşadığınız bölge.
hurda bakır fiyatı
Fiyatı pek çok birbirinden değişken faktöre bağlı olan bakır hurdalarının fiyatını öğrenmek istiyorsanız, en yakın hurdacıyla iletişim kurmalısınız. Hurdacı size elinizdeki bakır hurdanın miktarını, tahmini ağırlığını ve türünü soracaktır. Ona göre de dilerseniz size tahmini bir hurda bakır fiyatı verme imkanına sahip durumda olacaktır. Ancak bu tahmini fiyat net olmayıp, sadece size fikir verme amaçlı tarafınıza iletilen bir fiyat olacaktır.

Net bir fiyat istiyorsanız, elinizdeki bakır hurda malzemeleri alıp hurdacıya götürmelisiniz. Böylece hurdacı rahatlıkla ölçüp elinizdeki bakır hurda materyalini ölçebilecek, size net bir fiyat sağlayabilecektir. Hurda bakır fiyatı ne kadar gibi sorularınızı yanıtlamanın en garantili yolu, elinizdeki malzemelerle birlikte gidip en yakın hurdacıya danışmaktır. Bölgemizde bulunan müşteriler tarafımızla iletişime geçebilirler.
 
Elinde hurda bakır bulundurup satmak isteyenlerin veya almaya niyetlenenlerin en çok merak ettiği şey de hurdanın fiyatıdır. Hurda bakır fiyatı 2021 koşullarında git gide uygunlaşmaktadır. Geri dönüşümün artan önemiyle her geçen gün daha da büyüyen hurdacılık sektörü, değişken yollar izlemektedir. Sektörümüz sürekli kendini geliştirme halinde olduğundan, geçen vakit çerçevesinde yaşanan değişimlerle alım satım işlemi kolaylaşmaktadır. Geri dönüşüm sürecini gittikçe daha verimli hale getirmekte olan bu süreç üretim maliyetlerini azaltmaktadır. Hurdaların işlem şekli ve hacmi gelişim gösterip arttıkça, işlem yapma ve fiyatlandırma şeklimiz de buna göre değişmektedir. Çağ ile birlikte gelişmekte olan sektörümüzde, yaşanan tüm gelişmeler hurda bakır fiyatlarına olumlu yansımaktadır.
 
Bakır Hurda Fiyatları
Halihazırda katlanarak büyümekte olan hurda sektörü, geleceğin en büyük istihdam kaynaklarından birisi olmayı hedeflemektedir. Mevcut zamanda hurda bakır ile yapılan işlemler çevre temizliğine katkıda bulunmaktadır. Soluduğumuz havanın temiz olmasına en çok katkıda bulunan sektörümüzde, en yaygın işlem gören malzeme de bakır hurdalardır. “Bakır hurda fiyatları nedir?” sorusunun cevabını merak edenler tarafımızla iletişim sağlayabilirler.bakır hurda fiyatları

Hurdacılık işiyle meşgul olanların çoğunluğu, bu işi uzun yıllardır yapmaktadırlar. Hurdacıların geneli işlerinde hayli deneyimli olup, işlerinin ehlidirler ve usulünce yaparlar. Hurda bakır fiyatları nedir sorusunun cevabını öğrenmek için güvenilir bir hurdacıya başvurmalısınız. Elinizdeki materyalin hacmini, türünü ve ağırlığını inceleyecek olan hurdacı size net bir bakır hurda fiyatları sunabilecektir. Böylece dürüst ve tüm dünya için faydalı bir iş sergilemiş olmakla kalmaz, kendinize de maddi yardımda bulunabileceksiniz. Bakır hurda sektörüne yapılan tüm katkılar gezegenimize bir nefes daha temiz hava olarak geri dönmektedir. Geri dönüşüm yaşam kalitemizin artmasında en çok rol oynayan faktörler arasındadır.

Hurdacılık sektörüne ve iş kollarına artan rağbet ile birlikte, bakır hurda fiyatları en çok merak edilen şeylerden birisi haline gelmiştir. Fiyatlandırması birbirinden çeşitli faktörlere bağlı olan bakır hurdalarda en önemli etkenler kalite ve ağırlıktır. Elinizdeki malzeme ne kadar kaliteliyse, kullanılabileceği alan çeşitliliği de bir o kadar artış göstermektedir. Hurdalarınızı hurdacılara vererek hem doğamızın temizliğine katkıda bulunabilir hem de ekonomik fayda sağlayabilirsiniz.

Bakır hurda en çok işlem gören hurda çeşitlerinden biridir. Bununla da kalmayıp, en çok işlem gören hurda çeşitlerinden biri olduğu için üretimde de sıklıkla kullanılır. Üretimde büyük bir hacimle kullanılan bakır hurdalar aynı zamanda yapılandırma çalışmalarında da kullanılmaktadır. Bakır hurda fiyatları merak ediyorsanız bölgenizde bulunan bir hurdacıya danışmanızda fayda vardır. Hurdacı elinizdeki malzemeyi inceleyerek net fiyat verebilir. Elinizdeki hurdaların tür, kalite ve tahmini ağırlığını söylerseniz de tahmini hurda bakır fiyatları söyleyebiliriz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı