hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Alım

Hurda alım ve satımı konusunda firmamız yıllardır sektörde hizmet verir. Ekonomiye katkı sağlaması nedeni ile hurdacılık sektörü son derece önemlidir. Pek çok hurda alımını belli ücretler karşılığında gerçekleştiren firmamız aldığı hurdaları geri dönüşüm fabrikalarına gönderir.

Firmamız evsel atık hurda, elektronik hurda, fabrika hurdaları gibi pek çok farklı hurda alımını gerçekleştirir. Bilgisayar ana kart hurdası, beyaz eşya hurdaları firmamız tarafından elektronik geri dönüşüm tesislerine gönderilir. Burada hurdalar ham mamul ürünlere döndürülerek sanayi ve endüstride yeniden kullanılabilir. Elektronik, beyaz eşya, fabrika hurdalarınızı geri dönüşüme göndermek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Alımı

Hurda Alımı Neden Önemli?

Firmamız İstanbul ve çevresinde her türlü krom, bakır, kablo, çinko, inşaat atık demirleri, fabrika metal talaşları, makine hurdaları gibi hurdaları alır. Firmamız hurdaların alım fiyatı konusunda son derece titiz vardır. Demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, akü fiyatlarının tamamı birbirinden farklılık gösterir.

Firmamız müşterilerine en iyi hizmet vermek adına bulundukları bölgelerden hurda alımını gerçekleştirir. Bu nedenle size yakın bir hurdacı aramanıza gerek yoktur. Hurdalarınızı satmayı düşünüyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız hurda kategorisinde yer alan tüm hurdaları ayırt etmeden alır. Her çeşit hurdanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurdacılık işlemi yalnızca para alışverişi için gerçekleştirilmez. Bunun yanında metal ürünlerin geri dönüşüme kazandırılması açısından da son derece önemlidir.


Hurda Alım Satımı Neden Yapılır?

Artık kullanılmayan ve geri dönüşümü mümkün olan maddeler hurda olarak isimlendirilir. Firmamız her türlü hurda alımını gerçekleştirir. Metal gruplarının hemen hepsi hurda grubuna girer. Hurda konusunda deneyimli olan firma çalışanlarımız sizlere en iyi hizmeti verir. Hurda ürünlerin geri dönüştürülmemesi durumu doğaya zarar vermesine neden olur.
 
Kullanılmayan metal atıklar çöpe atıldıklarında binlerce yıl çözünmeden doğada kalır. Bu nedenle bu ürünleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamıza sattığınız hurda malzemeler kısa sürede geri dönüşüme gönderilir. Burada işlenen ürünler tekrar kullanıma kazandırılır. Hurda grubuna giren piller, plastikler, alüminyum malzemeler ve benzeri ürünler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bunların geri dönüşüme gönderilmesini sağlayarak doğaya ve insan sağlığına fayda sağlamanız mümkündür.

 Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı