hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Hurda Akü Fiyatları

Hurda Akü FiyatlarıHurda akü fiyatları konusunda, otomotiv sektörü sürekli büyüdüğü ve talep arttığı için araştırmalar da sürekli artmaktadır. Hem ülkemizde hem de dünyada ciddi bir hacme sahip olan otomotiv sektörünün temel yapı taşları arasında akü gelir. Arabanın elektrik kaynağı olan aküler, belli bir süre sonra bittikleri için sürekli akü ihtiyacı oluşmaktadır.

Aküler, arabaların trafosu olarak tanımlanabilir. Araba, ihtiyacı olan bütün elektriği aküden alır ve araba hareket ettikçe akü dolmaya devam eder. Böylelikle tek akü kullanarak yıllarca arabanın çalışması sağlanabilir. Fakat akülerde de zamanla bozulma ve bitme durumları meydana gelmektedir. Bu yüzden otomotiv sektöründe sürekli olarak bir akü ihtiyacı bulunmaktadır.
 

Hurda Akü Fiyatları 2022

Elinizde hurda akü bulunuyorsa satabileceğiniz en doğru yer hurdacılardır. Sizlere sundukları hurda akü fiyatları içeren tarifelerle birlikte elinizdeki hurdaya bir değer biçerler. Kabul etmeniz durumunda da ödemenizi yaparak hurdayı satın alırlar. Satın alımın ardından hurdalar geri dönüşüm fabrikalarına gönderilir ve burada dönüştürme işlemi başlatılır.

Fabrikaya gelen hurdalar hangi kimyasal işlemlerin ya da parçalama işleminin yapılacağına göre sınıflandırılır. Bu fabrikalarda çalışan uzmanlar tüm süreci belirleyerek hayata geçirir. Başarı ile geri dönüşüm sürecini tamamlayan aküler kullanılabilir halde fabrikadan çıkarılırlar. Ardından piyasaya sürülerek ekonomik hayata kazandırılırlar. Bu şekilde hem ekonomiye hem de doğaya katkıda bulunulmuş olur.
 

Hurda Akü Fiyatları Listesi

Geri dönüştürülebilir enerji yataklarından olan hurda aküler kuru akü, jel akü olarak en çok bilinenlerdendir. Babil pili olarak bilinen en eski akü ırak topraklarında bulunmuştur. Lityum iyon piller olarak geliştirilmeye çalışılan piller daha uzun süreli enerjiye ihtiyaçtan kaynaklanmaktadır. Hurda akü fiyatları listesi listemizde olmayan fiyatlar için bizi 7/24 arayabilirsiniz.


Güncel Hurda Akü Fiyatları

Hurda akülerinizi satmadan önce iyi bir hurda firması ile anlaşmanız gerektiğini unutmayın. Aksi halde, teslimde ve ödemenin alınması sürecinde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bazı firmalar hurdalara çok az fiyat biçerekGüncel Hurda Akü Fiyatları satıcının karını düşürmekte bazıları da ödeme yaparken zorluk çıkararak satıcıyı zora sokmaktadır. Tüm bu sıkıntıları yaşamamak adına kaliteli bir hurda firması tercih etmeniz faydanıza olacaktır.

Uzun yıllardır hurda sektöründe boy gösteren ve bilinirliğe ulaşan firmamız tüm hurda ihtiyaçlarınız için çözüm üretmeye hazır. Elinizde bulunan hurda akü ve diğer hurdalar için en yüksek fiyat tarifesini uygulayan firmamız ödeme konusunda da sorunsuz çalışmaktadır. Hurda akü fiyatları için bilgi almak ve aklınızdaki soruları sormak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı