hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Gebze Hurdacı

Gebze hurdacı için hurda nedir? Ne işe yarar? Hurdacı ne iş yapar? Tüm merak edilen bu soruların cevaplarını sizler için cevaplayacağız. Hurdacılık hizmetindeki ayrıntılar ve son gelişmeler hakkında aradığınız tüm bilgilere Gebze hurdacı yazımızda ulaşabileceksiniz.

İstanbul’a yakın olması sebebiyle tüm avantajları üzerine toplayan Gebze hurdacı, sanayinin merkezi olarak çok sayıda insana ekmek kapısı olmaya devam etmektedir. Sanayi bölgesi olması sebebi ile ülke ekonomisine de katkısı baya büyüktür. Bunun yanında çevremize olan duyarlılık da haliyle daha fazladır. İşte tam da bu noktada hurdacılık ve geri dönüşüm firmaları büyük rol oynamaktadır.

Dünyamızı tehlikeye sokan çevre kirliliği, hava kirliliği ve tüketim çılgınlığına karşı, artık miadını tüketmiş ve kullanım ömrü az kalmış ürünleri geri dönüştürerek tüm bu sorunlara bir nebze çözüm olabilmeye çalışıyoruz. Gebze hurdacı olarak sanayi bölgelerinin en başında gelen Gebze’de hizmet vererek, bölgemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmeyi arzu ediyoruz.


Gebze Hurda Firması

İki büyük şehir olan Kocaeli ve İstanbul arasında kalan sanayinin göz bebeği Gebze hurda firması hizmeti vermekten dolayı gurur duyuyoruz. Zira gelişmekte olan dünya toplumlarında iş gücü ve kalkınma sağlayabilmek için sanayi vazgeçilemez bir seçenektir. Bununla birlikte çevre kirliliğini önleyebilmek ve sürdürülebilir kaynaklar sağlayabilmek adına hurdacılık ve geri dönüşüm kaçınılmaz bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır.

Peki hurda nedir? Hurda aslında evlerimizde ve iş yerlerimizde bulunan demir, bakır ve alüminyum maddelerinden oluşan, ekonomik ömrünü tamamlamış eşya ya da ürünlerin kazandığı niteliktir. Hurda niteliği kazanan bu ürünlerin toplanarak fabrika koşullarında başka bir forma sokulmasına da hurdacılık diyebiliriz. Tüketim toplumunun artması ile pek çok gibi demir, bakır ve alüminyum kullanımı da artmıştır. Kullanım süresini doldurduktan sonra tüm bu maddeler bir kenarda yığın olarak kalmaktadır.

Buradan yola çıkarak “Hurda ne işe yarar?” sorusunu cevaplayabiliriz. Bir yığın olarak bir kenarda birikip hem görsel hem de çevresel kirliliğe yol açmasındansa, bu maddelerin toplanarak geri dönüştürülmesi pek çok açıdan daha iyi bir karar olacaktır. Geri dönüşümü yapılan hurda ürünler çevre kirliliğine olan yardımlarının yanı sıra ülkemizin ekonomi ve ham madde ihtiyaçlarını da karşılamış olmaktadır. Dahası hurdalarda bulunan değerlerin kaybolması da engellenmiş olmaktayız.

Öncelikle Gebze hurdacı firmamız, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan onaylı, hurda toplama ve ayrıştırma belgesi olan, öncü bir firma olma özelliği taşımaktadır. Bununla birlikte her an bize ulaşabileceğiniz iletişim numaramızdan arayarak gelip hurdalarınızı alarak hizmet sağlamaktayız. Fiyatlandırma ile alakalı bilgileri de kurmuş olduğumuz bu iletişimimiz esnasında vermekteyiz.

Çok farklı skalada karşımıza çıkan hurda fiyatları konusunda son derece hassas davranarak, Gebze hurdacı firması olarak siz müşterilerimize en üst seviyeden fiyatlandırma ile hizmet vermekteyiz. Piyasadaki yerli yersiz fiyatlandırmalara aldırış etmeden, değerinde ve piyasanın en üst seviyesinde hizmet sunmak benimsemek bizim misyonumuzdur. Peki hurda fiyatlandırması nasıl yapılır? Gelin bu sorularımızı da cevaplayalım.


Gebze Hurda Fiyatı

Geri dönüştürülmesi sayesinde doğaya, dünyaya ve çevreye sağladıkları faydanın yanı sıra ekonomiye de can veren metal hurdaların fiyatlarından da bahsetmek isteriz. Gebze hurda fiyatı türüne göre değişiklik göstermektedir. Bu değişiklik neticesinde bazılarının fiyatları yükselişe geçerken bazıları düşebilmektedir.

Bu değişikliği belirleyen en önemli unsur o maddeye duyulan ihtiyaçtır ve sonrasında da piyasadaki rekabet önemli rol oynamaktadır. Gebze hurdacı firmamız fiyatlandırma konusunda son derece titiz davranıp olabildiğince en yüksek fiyattan değer biçmektedir. Bu sebeple önceliğimiz kaynakların korunup sürdürülebilir bir gelecek sağlamak olsa da, ekonomiye katkı sağlamaktan da memnuniyet duymaktayız.

Gebze’de hurda ve geri dönüşüm alanında hizmet veren firmamız, en iyi hurda ücreti ödeyen firmaların başında yer almaktadır. Fiyatlandırma hakkında net bir bilgilendirme yapmak çok olası bir durum değildir. Sizlerde yanlış bir izlenim yaratmamak adına, sürekli değişen bir fiyatlandırma sistemi söz konusu olduğundan, en net bilgiyi görüşme anında verebilmekteyiz.

Yine de; Kasım ayı hurda fiyatlarını baz alarak söyleyebiliriz ki; DKP hurda, EKSTRA hurda,1. Grup hurda, 2. Grup hurda ve talaş hurda gruplandırmaları arasındaki skala ton başına 3,800 TL ile 5,200 TL arasında değişebilmektedir. Metal türlerine göre fiyatlandırmalar hakkındaki bilgileri ayrıntılı olarak hazırlanmış yazımızın devamında okumaya devam edebilirsiniz.


Gebze Demir Fiyatı

Demir pek çok alanda kullanımı olan değerli bir maddedir. Özellikle inşaat sektöründe kullanımı yaygın olan demirin, hurda olarak alımını yapmaktayız. Gebze hurdacı firmamız ile iletişime geçerek bize bilgi vermeniz yeterlidir. Nerede olursa olsun gelip alıp, mümkün olduğunca en yüksekten fiyatlandırma ile alımımızı yapmaya çalışmaktayız.

Hem sizlere kazanç sağlamak adına hem de çevreye ve ham madde ihtiyacına olan katkılarımızdan ötürü sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Gebze demir fiyatı sonra geri dönüşümden başka pek bir işe yaramayacak hurdalara en güncel fiyat garantisi sunmaktadır. Bu sebeple hurda olarak satmak hem sizin için, hem bizim için, hem de çevremiz için en iyi seçenek olacaktır.


Gebze Bakır Fiyatı

Bakır hurdasının son zamanlarda değerini artırdığı gözlenmiştir. Bakır hemen hemen her sektörde kullanımı olan muhteşem bir iletkendir. Bu özelliğinden dolayı da diğer hurda türlerinden daha pahalı olabilmektedir. Soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası gibi türlerde alım yapan firmamız, yüksek alım gücü sayesinde en yüksek fiyatları sunmaktadır.

Bakır hurdası değerli olması sebebiyle alıcısı da çoktur. Hurda bakır alan hurdacıların çok olması fiyatlarda değişikliğe sebep olmaktadır. Bu konuda firmamız hassas davranarak sizlere en iyi Gebze bakır fiyatı sunmayı hedeflemektedir. Kg bazında ve yüksek tonajlı alımlarda en yüksek fiyat garantisi sunduğumuza emin olmanızı isteriz.

Gebze Alüminyum Fiyatı
Alüminyum sanayinin vazgeçemediği maddelerden biridir. Bu sebeple alüminyum hurdası sanayi iş yerleri için çok değerli olup, hurda alımı en yüksek maddelerden biridir. Tüm dünyada alış veriş  merkezi, dış cephe ve çatı yapımı gibi pek çok alanda yaygın kullanımı olan alüminyum hurda olarak da çok talep görmektedir.

Alüminyum hurdasının pek çok türü vardır. Örneğin; tel, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum ofset matbaa ve hurda alüminyum talaş bu türlerden bazılarıdır. Bu kadar fazla türde alüminyum hurda olması fiyatlandırma konusunda da farklılıklara yol açmaktadır. Değişen piyasa değerlerinden dolayı net bir Gebze alüminyum fiyatı vermek doğru değildir.

Gebze hurdacı Firmamız, bulunduğu dönemin koşullarını da baz alarak sizlere en iyi fiyatlandırma ile birlikte en iyi hizmet sunmak için ayrıca çaba göstermektedir. Piyasada bulunan firma ve fiyatlandırmalar araştırılmadan karar vermek doğru değildir.

Eğitimli ve alanında uzmanlaşmış çalışanlarımız da becerilerini kullanarak, kendileri sizlere en iyi hizmet verebilmek adına işi tüm titizlik ile yürütmektedirler. Bizimle iletişime geçtiğiniz an ya da siz ne zaman teslim etmek isterseniz, hemen gelip hurdaları teslim almaktayız. Aynı zamanda ödemeyi de sizin tercih ettiğiniz şekilde anında yapmaktayız.

Eğer sizler de evinizde, iş yerinizde kullanmadığınız demir, bakır, alüminyum gibi değerli maddelerin değerlendirilmesini ve bunun karşılığında para da kazanmak istiyorsanız hemen vakit kaybetmeden bize ulaşın.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı