hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Çayırova Hurdacı

Çayırova hurdacı için neler hurda sayılır? Hurdalar nasıl değerlendirir?  Hurdalarımı kime teslim edebilirim? Bu sorularla aklınızı meşgul mü ediyorsunuz? Artık kullanmadığınız eşyalarınız değerlensin mi istiyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise ama ne yapacağınızı bilmiyorsanız Çayırova hurdacı tam da size göre. Lütfen dikkatli bir şekilde okumaya devam edin.

Kocaeli’nin İstanbul’a en yakın hatta İstanbul sınırında bulunan Çayırova hurdacı, sanayi bölgesine yakınlığı sebebi ile hurdacılık konusunda en yoğun firmalardan biridir. Hal böyle olunca kalabalık nüfus, sanayi ve tüketim oranı sebebi ile hurda miktarı da oldukça fazladır. Tüm bunların sonucunda firmamız atıl durumdaki hurdaları değerlendirmek adına harekete geçmiştir.

Artan nüfus oranı, göç alma oranının büyüklüğü, sanayi merkezi olması sebebi ile bu bölgede çok büyük oranda hurda çıkmaktadır. Çevre kirliliğine karşı önlem, kazanç sağlama, ülke ekonomisine katkı sağlama ve ham madde ihtiyacını karşılama gibi görevlerinin sonucunda hurdacılık büyük önem kazanmıştır. Bulunduğu bölge olan Çayırova’nın yanı sıra firmamız, çevre ilçeler olan Gebze, Darıca, Dilovası, Tuzla ve Pendik gibi ilçelere de hizmet vermektedir.


Çayırova Hurda Firması

İstanbul’a beş dakika mesafede bulunan Çayırova, Kocaeli’nin en uçtaki ilçesidir. Sanayi bölgesinin tam merkezinde yer alarak tüm avantajları üzerine toplayan Çayırova hurda firması, İstanbul ve Kocaeli’nde büyük oranda hizmet vermektedir. Çevreye olan duyarlılığımız liderliğinde sizlere daha iyi imkan ve olanaklarda hizmet vermek adına yola çıkmış bulunmaktayız.

Artan nüfus ve üretim ihtiyacını büyük oranda karşılayan Çayırova, tüketim toplumunun daha iyi şartlarda yaşamasına katkıda bulunmayı hedeflemiştir. Çayırova hurdacı firmamızın sürdürülebilir bir bakış açısı benimseyerek geri dönüşüm ihtiyacını karşıladığını belirtmek isteriz. Geri dönüştürülebilir ve önemli kaynaklar olan demir, bakır ve alüminyum son derece işlevselliği olan ve her yerde ihtiyaç karşılayan maddelerdir.

Buradan yola çıkarak “Neler hurdadır?” sorusunu cevaplamış bulunmaktayız. Peki hurdalar nasıl değerlendirilir? İşte tam da bu noktada firmamız ekonomik ömrünü tamamlamış ve geri dönüştürülebilir türdeki her maddeyi sizden satın almak yolunda büyük bir ilerleme kaydetmiştir. Kullanmadığınız demir, bakır ve alüminyumdan yapılmış eşyaları bir kenara atıp paslanmasını beklemektense, bizlere satarak gelir elde edebilirsiniz.

Sizden satın aldığımız maddeler çok değerli ham madde olma özelliği taşımaktadır. Sanayi, inşaat, teknoloji gibi pek çok alanda kullanımı olan bu maddeler, geri dönüştürülerek hem ülke ekonomisine hem de çevreye önemli oranda katkı sağlamaktadır. Çayırova hurdacı firmamız, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan onaylı, hurda toplama ve ayrıştırma belgesine sahip bir firmadır.

Eğer sizler de atık malzemeleri değerlendirmekte bizimle aynı fikirdeyseniz, telefon numaramızdan ya da internet sitemizdeki iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz. Her geçen gün değeri değişen bu metaller için genel bir fiyat vermek doğru değildir. Malzemenizin türüne ve ağırlığına göre kilogram başına ve tonaj oranına göre ücretlendirmeyi, görüşmemiz esnasında yapmayı tercih etmekteyiz.

Tüm bunların yanında fiyatlandırma konusunda çok fazla karmaşa yaşanmaktadır. Bu sebeple araştırmalarınızı yaparken çok ayrıntılı inceleyip öyle karar vermenizi tavsiye ederiz. Yine söylemek isteriz ki; Çayırova hurdacı firmamız bu anlamda da güvenirliği kazanmış nadide firmaların en başında gelmektedir.


Çayırova Hurda Fiyatı

Çayırova hurda fiyatı konusuna gelecek olursak, daha önce de bahsettiğimiz gibi fiyatlarda sürekli bir değişiklik söz konusudur.  Arz talep oranının büyük rol oynamasının yanı sıra metallerin türü de en belirleyici özelliklerden biridir. Sürekli değişim gösteren fiyat oranları, özellikle bu aralar sürekli bir yükseliş göstermektedir.

Çayırova hurdacı firmamız son derece hassas bir konu olan fiyatlandırma konusunda çok adil davranmaktadır. Bu da en çok tercih edilen firma olmamızı sağlamakla birlikte, neden tercih edildiğimizi de açıklamaktadır. Olabildiğince en yüksek fiyattan değer biçerek adil bir satın alma yapmaktadır. Önceliğimiz çevremize katkı sağlamak olmakla birlikte, sürdürülebilir kaynakların da son derece farkındayız. Tüm bu bilinçli adımların yanı sıra ülke ekonomisine katkı sağlamaktan ötürü sevinç duymaktayız.

Çayırova’da hurda ve geri dönüşüm alanlarında hizmet veren Çayırova hurdacı firmamız, en yüksek hurda ücreti ödeyen firmaların başında gelmektedir. Fiyatlandırma konusunda genel bir fiyatlandırmadan bahsetmek çok doğru değildir. Sizleri yanlış bilgilendirmemek adına, sürekli değişen bir fiyatlandırma sistemi söz konusu olduğundan, en net bilgiyi görüşme anında vermeyi tercih etmekteyiz.

Buna karşın 2021 yılı Kasım ayı hurda fiyatlarını baz alarak kafanızda canlanması adına belirtmek isteriz ki; DKP hurda, EKSTRA hurda,1. Grup hurda, 2. Grup hurda ve talaş hurda gruplandırmaları arasındaki skala ton başına 3,800 TL ile 5,200 TL arasında değişme göstermektedir. Yazımızın devamında her tür metal grubu için ayrıntılı bilgilendirme yapılmıştır.


Çayırova Demir Fiyatı

Demir çok sayıda sektörde kullanımı olan değerli bir maddedir. Özellikle inşaat sektöründe kullanımı yaygın olan demirin, bizler hurda olarak alımını yapmaktayız. Çayırova hurdacı firmamız ile iletişime geçerek nerede olursa olsun gelip alıp, mümkün olduğunca en yüksekten fiyatlandırma yaparak sizlere hizmet sunmaktayız.

Demir hurdası fiyatları diğer hurda türlerine oranla en yüksektir diyebiliriz. Çayırova demir fiyatı üzerinden sizlere kazanç sağlayarak, hem de çevreye ve ham madde ihtiyacına olan katkılarımızdan ötürü sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isteriz. Geri dönüşümden başka pek bir işe yaramayacak demir hurdasını, miladını doldurduktan sonra bizlere teslim etmeniz pek çok açıdan faydalı olacaktır.

Çayırova Bakır Fiyatı
Artan değeri sayesinde bakır son zamanların en değerli maddesi olmaya başlamıştır. Bakır hemen hemen her sektörde kullanımı olan muhteşem bir iletkendir. Bu özelliğinden dolayı da diğer hurda türlerinden biraz daha pahalıya gelebilmektedir. Yüksek alım gücü sayesinde en yüksek fiyatları sunarak firmamız; lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası gibi türlerde alım yapmaktadır.

Alıcısı çok olan bakır hurdası değerli olması sebebiyle fiyatlarda değişikliğe sebep olmaktadır. Bu konuda Çayırova hurdacı firmamız titiz davranarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Teminatımız fiyatımız diyerek, Kg bazında ve yüksek tonajlı alımlarda Çayırova bakır fiyatı anlamında en yüksek fiyat garantisi sunmaktayız.

Çayırova Alüminyum Fiyatı
Alüminyum hurdası sanayi bölgeleri için çok değerli olup, hurda alımı en yüksek maddelerden biridir. Tüm dünyada çok talep gören bir madde olan alüminyum, alışveriş merkezi, dış cephe ve çatı yapımı gibi pek çok alanda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Tel, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum ofset matbaa ve hurda alüminyum talaş gibi pek çok alüminyum türü vardır. Değişen piyasa değerlerinden ötürü net bir fiyat verilememekte ve Çayırova Alüminyum fiyatı bilgisi o gün içinde verilmektedir.

Çayırova hurdacı olarak, eğitimli ve güler yüzlü çalışma ekibimiz ile sizlere en yüksek fiyattan en güvenilir işi sunmak için elimizden geleni yapmaya çalışmaktayız. Hemen her konuda bilgi sahibi olan ekip çalışanlarımız güvenli ve titiz bir şekilde işi tamamlamaktadır. Hazırladığınız atıl metallerin yanı sıra, sökme çıkarma alanlarında da hizmetlerimiz mevcuttur. Hurdacılık anlamında ihtiyaç karşılayacak son model araç ve gereçlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz.

Sizler de kullanmadığınız ya da kullanarak eskittiğiniz metallerinizi Çayırova hurdacı telefon numaramızdan bizlere ulaşarak değerlendirebilirsiniz. En yüksek fiyattan bize satarak kazanç sağlamanın yanı sıra ülke ekonomisinin canlanmasına birlikte katkı sağlayabiliriz. En önemlisi artan çevre kirliliğine de birlikte çözüm olabiliriz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı