hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Çatalca Hurdacı

Çatalca hurdacı firmaları, günümüzde hem devlet ekonomisi hem de geri dönüşüm konusunda aktif çalışma gösteren firmalar olmaktadır. Firmaların çalışma prensibi sadece hurda malzemeleri ile ilgilenenler için değil tüm dünya adına gerekli olmaktadır.

İstanbul hurda firmaları hurdaya çıkmış malzemeleri toplayarak bu malzemelerin uygun bulunduğu takdirde tekrar kullanılmasını sağlamaktadır. Genel bir toplama alanı oluşturarak malzemelerin geri dönüşüme verilmesine ön ayak olur. Kimi Çatalca hurdacı firmalar ise kapasitesi dahilinde geri dönüşümü kendisi oluşturmaktadır.

Peki hurda ne demek, hurda geri dönüşümü ne işe yarar? Hurdalar herhangi bir alanda kullanılmış artık kullanım ömrü ve kapasitesi dolmuş malzemelerdir. Bu malzemelerin tekrar kullanıma hazır olabilmesi amacıyla hurda toplama alanları kapsamında alındığı bilinmektedir.

Hurda olarak adlandırılan malzemelerin çoğu inşaat alanından elde edilmektedir. İnşaat malzemelerinin kullanım ömürlerinin dolmasıyla birlikte çöp olarak nitelendirilmesi yanlış olacaktır. Çünkü hurda geri dönüşümü sayesinde malzemelerin tekrar ve tekrar kullanılması ihtimal dahilindedir.


Çatalca Hurdacı Firması

Hurda firmaları İstanbul başta olmak üzere neredeyse her şehirde aktif olarak çalışma hayatını sürdürmektedir. Kişisel hurda toplatma ve firma hurda alımı konusunda işlemler yürütmektedir. Çatalca hurdacı firması olarak firmamız da bu konuda hizmetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, İstanbul hurda firmaları arasında yer alarak kişilere ve firmalara yardımcı olmayı hedeflemektedir. Oluşturulan çalışma prensipleri kapsamında herkesin işine gelebilecek bir kazanç noktası sağlanmaktadır. Hurda fiyatları da büyük bir hassasiyet içerisinde gerçekleşir.

Maddi kazanç kapısı olarak hurda satışı görülmekle birlikte firmamızın tek hedefi bu olmamaktadır. Geri dönüşümün farkında olarak çalışanlarımızla hareket ediyoruz. Hurda geri dönüşümü ülke genelinde sağlamak adına hedeflerimizi büyütüyoruz. Biliyoruz ki bu geri dönüşümler sayesinde devlet ekonomisi de canlı kalmaktadır.

Hurda geri dönüşümü, doğadan sürekli elde edilmesi gereken ham maddelerin bulunma sürecini ortadan kaldırmaktadır. Kazı yapmak, ham madde bulmak ve bunu çıkarmak için sürekli bir maddi kaynak bulmak gerekmez. Çatalca hurdacı firması sayesinde geri dönüşümden elde edilmiş malzemeler daha uygun fiyatlarla piyasaya sürülerek satılmaktadır.


Çatalca Hurda Fiyatı

Çatalca hurdacı arayan kişi ya da firmalar tarafından merak edilen temel konular kapsamında hurda fiyatı bulunmaktadır. Hurda fiyatları temelde kesin bir fiyatlandırma ile belirlenmemektedir. Ortak bir karar olmadığı için hurda firmaları arasında hurda ücretlendirmesi değişiklik gösterebilmektedir.

Normal şartlarda ham madde fiyatları borsa dahilinde bir fiyatlandırmaya sahip olmaktadır. Örneğin, bakır fiyatı borsaya bakılarak temel olarak belirlenecektir. Fakat kullanılıp hurda bakır haline gelmiş maddeler tamamen İstanbul hurdacılar tarafından saptanan fiyatlandırmaya göre alınmaktadır.

Çatalca hurda fiyatı öğrenmek adına firmalar ile iletişime geçerek net bir bilgi almak gerekecektir. Firmamız ile iletişime geçerek siz de güncel hurda fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz. Üstelik göreceksiniz ki firmamız tarafından bu konuda oldukça hassas kurallar oluşturulmaktadır.

Hurda alımı ve satımı esnasında getirilen hurdalar fiyatlandırmaya tabi tutulmadan önce ayrıntılı olarak incelenmektedir. İncelemenin temel amacı hurda ürünlerin kullanılıp kullanılmayacağına yönelik fikir elde etmek içindir. Kullanıma uygun olanlar kenara ayrılır ve hassas ölçüm aletleri ile tartılır.

Tartılma sonrası ortaya çıkan ağırlık Çatalca hurdacı çalışanlarımız tarafından hurdanın kilogram başına belirlediğimiz fiyata çarpılır. Örneğin, 20 kiloluk bir demiriniz olduğunu düşünelim. Demir hurda fiyatı kilosunun da X firması tarafından 10 TL üzerinden alındığını varsayalım. Bu durumda 20×10 işleminden 200 TL ödeme yapılmaktadır.

Çatalca hurdacı firmaları arasında en hassas ve çabuk ödemeyi firmamızın yaptığını belirtmek isteriz. Nakit ödemeyi hurdaları teslim aldığımız anda sağlıyoruz. Herhangi bir beklemeye ihtiyaç duymayacaksınız. Hurda satımı gerçekleştiği an kazancınızı sizlere ödemekteyiz.


Çatalca Hurda Demir Fiyatı

İstanbul hurdacılar tarafından en sık satın alınan malzemelerin başında demirler gelmektedir. Demir hurdalar, özellikle inşaat alanında sık olarak kullanılmaktadır. İstanbul şehrinin de kalabalık olması ve sürekli inşaat durumlarının söz konusu olması hurda alımı konusunda ilk sırayı demirlerin yer almasını sağlamaktadır.

Demirler sahip olduğu özellik neticesinde yapıların temelinde kullanılmaktadır. Alanın daha sert ve sağlam olmasını sağlayacaktır. Fakat binanın restorasyonu sırasında ya da tamamen yıkımı esnasında ortaya çıkan hurda demirler bile oldukça önemli olmaktadır.

Günümüzde demir satış fiyatı oldukça pahalıdır. Bir yapı oluştururken ortaya çıkacak bu masraf cepleri zorlayabileceğinden hurda demir fiyatı araştırılarak satın alma işlemi sağlanmaktadır. Geri dönüşüm demir ürünleri de gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.

Çatalca hurdacı olarak çalışmalarına devam eden firmamız, demir hurda fiyatı konusunda diğer maddelerde olduğu gibi kilogram başına hesaplamasını yapmaktadır. Demirin ağırlığı ve durumuna göre fiyatlandırmalar ölçüm sonrası sizlere belirtilmektedir. Bu noktada siz de kazancınızı kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Çatalca Hurda Bakır Fiyatı
Ülkemizde de çıkarım noktaları bulunan ve dünya genelinde kullanılan ham maddeleri arasında bakır bulunmaktadır. Bakır hurda da bu doğrultuda sıklıkla ortaya çıkmaktadır. Çünkü kullanım alanının yaygınlaşması zaman içinde geri dönüşüme uygun olabilecek noktaya gelmesini sağlamaktadır. Kişiler bu tarz bakır hurda maddelerini Çatalca hurdacı olarak bizlere satmaktadır.

Bakır kullanımında amaç demir gibi sağlamlık oluşturmak değil, tamamen iletimi sağlamaktır. Bakırların ileti taşımak gibi görevi bulunur. Bu yüzden daha çok yer altında iletişim ve internet yaymak konusunda kullanılmaktadır. İletişim için şart olan bir durumdur. Teknolojinin geliştiği günümüzde sık sık kullanılır.

Çatalca hurdacı firmaları tarafından kilogram başına bakır hurda alımı sağlanmaktadır. Ancak hurda bakır alımı esnasında bazı değişiklikler meydana gelebilmektedir. Çünkü hurda bakır türleri bulunmaktadır. Her bakır türünün farklı bir değeri ve fiyatlandırması bulunacaktır.

Örneğin soyma bakır, kırkambar bakır gibi farklı türlerinden bahsedebilmek mümkündür. En pahalı ve değerli bakır türleri arasında soyma bakır hurda bulunmaktadır. Çatalca hurdacı firmaları tarafından bu hurda türleri sık sık satın alınmaktadır. Sizler de sahip olduğunuz hurda bakır satışı için firmamızla iletişime geçerek fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

Çatalca Hurdacı Alüminyum Fiyatı
Çatalca hurdacı firmamız tarafından satın alınan hurdaların başında alüminyum bulunmaktadır. Alüminyum hurdası, günümüzde en çok alınan hurdalardan birisi olmaktadır. Çünkü kullanım alanı oldukça geniştir.

Kolay erimesi, şekil alabilmesi ve hafif olmasından dolayı çeşitli noktalarda alüminyum kullanılmaktadır. Fakat alüminyum fiyatları da bir o kadar pahalı olabilmektedir. Bu yüzden İstanbul hurda firmaları başta olmak üzere çeşitli hurda firmaları tarafından satın alınmaktadır.

Alüminyum hurda fiyatı da bu bazda değişiklik göstermektedir. Alüminyum hurda çeşitleri bulunur ve çeşitleri bazında kontroller firmamız tarafından sağlanmaktadır. Hurda fiyatları çeşitleri ve kullanışlılığına bağlı olarak değişecektir. Elbette ağırlığı da fiyatlandırma da etkili olmaktadır.

Boyalı, boyasız ve çıkma alüminyum hurda çeşitlerinden bahsedebilmek mümkündür. Boyasız ve saf alüminyum hurda fiyatları daha pahalı olmaktadır. Çatalca hurdacı firmamız tarafından bu hurda ücretleri de yüksek fiyattan verilerek satın alınır.

Boyalı ya da çıkma hurdalar ise daha çok zarar gördüğünden ve genelde az alüminyum barındırdığından düşük fiyatlarla alınmaktadır. Ancak her durumda da belirli bir kazanç elde edebilmeniz mümkündür.

Alüminyum hurda satışı için firmamızla doğrudan iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Kilogram ya da tonaj bazında ölçümler yapıldıktan sonra sizlere hurda geri dönüşümüne uygun olması karşılığında hesaplama yapılacaktır.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı