hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Bakırköy Hurdacı

Bakırköy hurdacı olarak geri dönüşüme önem veren kurumsal bir firmayız. Hem bireysel hem de kurumsal tüketicilerimize aynı profesyonel ve şeffaf düzeyde hizmet vermekteyiz. Hurda alım-satım işlerinde sizlere tamamen şeffaf davranan firmamız, her alanda kullandığınız ve hurdaya çıkmış tüm eşyalarınızı sizden değerinde almaktadır.

Bakırköy, nüfus bakımından İstanbul’un en yoğun ilçelerinden birisidir. Dolayısıyla da ilçedeki hurda firmalarının sayısı da gün geçtikçe arttığından rekabet de aynı oranda artış gösterir. Bu noktada firmamız, kendisini rekabetten uzak tutarak daima en hakkaniyetli fiyatlar ile sizlere hizmet verir. Özellikle büyük çaplı hurdalarınıza olabildiğince yüksek fiyat veren Bakırköy hurdacı firmamız, diğer yandan sizlere büyük hurdalarınızın alımı konusunda da hizmet sunar.

Bakırköy ve çevresinde demir ve bakım gibi hurdaların yanı sıra firmamız, atık beyaz eşya ve elektronik eşya hurda alımı da yapmaktadır. Eğer kullanmadığınız ve çöp haline gelmiş değerli hurdalarınız var ise hemen firmamız ile iletişime geçerek hurdalarınız için en yüksek fiyat alarak hurdalarınızı paraya çevirebilirsiniz. Tüm hurdaların alımını yapan firmamız, fiyatlar konusunda da tamamen müşteri yanlısı bir firmadır.


Bakırköy Hurdacı Firması

Bakırköy, İstanbul ilçeleri arasında üretim ve sanayi kollarının yoğun olduğu ilçelerden birisidir. Bu yoğunluk doğrultusunda firmamız Bakırköy hurdacı firması olarak Bakırköy ve dolaylarında hurda alımını en üst fiyatlarda yapmaktadır. Sektöre adım attığı günden beri geri dönüşüme önem veren ve doğa dostu bir firma olan firmamız, müşterilerinin hakkını gözeterek daima adaletli fiyatlar ile şeffaf hurda hizmeti sunar.

Geri dönüştürülebilir tüm hurdaları sizden değerinde alan firmamız, bu hurdaların tekrar kullanıma kazandırılmasına aracılık eder. Böylece sizler de firmamız aracılığı ile doğaya büyük bir iyilik yapmış olursunuz. Geniş bir hizmet ağı ile sizlere profesyonel hizmet sunan firmamız; demir, bakır, alüminyum ve metal gibi tüm ürünlerinizin alımını yapar.

Sizden alınan tüm geri dönüştürülebilir bakır, demir, metal ve benzeri gibi malzemeler kaynatma yöntemi ile tekrar kullanıma kazandırılır.

Evinizde, iş yerinizde ya da diğer yaşam alanlarınızda hurdaya çıkmış geri dönüştürülebilir eşyalarınız var ise hemen firmamız ile iletişime geçerek gerek hizmetler gerekse fiyatlar konusunda daha detaylı ve tatmin edici bilgiler alabilirsiniz. Firmamız, Bakırköy başta olmak üzere çevre bölgelerde de Bakırköy hurdacı firması olarak sizlere hurda alım hizmeti sunmaktayız.


Bakırköy Hurda Fiyatı

Bakırköy, İstanbul’un gelişmiş ve iş alanı geniş olan bir ilçesi olduğundan ilçede hurda alımı hizmetlerine olan ihtiyaç da oldukça fazladır. Bu yoğunluk nedeni ile Bakırköy hurda fiyatı en çok merak edilen konulardan birisidir. Rekabetin her sektörde olduğu gibi hurda hizmet sektöründe de var olduğunu söylemek mümkündür.

Rekabetin olduğu bu hizmet sektöründe bizler rekabete kapılarak müşterilerin hakkını gasp eden firma olmaktan daima kaçınmaktayız. Bu amaç doğrultusunda da Bakırköy hurdacı fiyatı konusunda daima saydam ve olması gerektiği şekilde fiyat politikası izlemekteyiz.

Her müşterimiz için hurda fiyatları değişen döviz kurunun yanı sıra aynı zamanda satacağınız hurdaların işçilik ihtiyacı olup olmadığı ve ağırlığı gibi birçok etken firmamızın sizlere sunduğu fiyat tekliflerini doğrudan etkilemektedir. Bu etkenler doğrultusunda firmamız, hurdalarınız için olabilecek en yüksek fiyat tekliflerini sizlere sunar. Ayrıca firmamıza satmak istediğiniz hurdaların hangi malzemeden yapıldığı ve saf malzeme olup olmaması da fiyatları etkileyen faktörler arasında yer alır.

Tüm bu faktörler dikkate alınarak fiyatlar, arz ve talep ekonomisi doğrultusunda belirli hesaplamalar neticesinde belirlenir. Tüm bu sebeplerden dolayı döviz kuru arttıkça hurda fiyatlarında da görülen artış son derece normaldir.


Bakırköy Hurdacı Demir Fiyatı

Hurda hizmeti alacak olan müşterilerimizin merak ettiği sorulardan birisi de Bakırköy hurdacı demir fiyatı konusudur. Demir hurda piyasada çok fazla bulunduğundan diğer türlerine göre demir hurdaların fiyatları bir tık dada düşük seyreder. Demir hurda geri dönüşümü konusunda ilk sıralarda yer alan ülkemizde demir ithalat ve ihracat oranı da oldukça yüksektir.

Demir hurda fiyatlarının seviyesi birçok etkene bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu etkenlerin başında ithalat ve ihracat edilmesinden dolayı kur fiyatlarıdır. Kur fiyatlarının düşmesi ya da yükselmesi otomatik olarak demir hurda fiyatlarının da düşmesine ya da yükselmesine ortam hazırlar. Ayrıca fabrikaların demir ihtiyacı doğrultusunda da hurda fiyatları değişkenlik gösterir.

Fabrikaların ihtiyacı arttığında fiyatlar yükselirken bu ihtiyaç azaldığında fiyatlarda düşmektedir. Demirin kalın ve ağır olması demir hurda fiyatlarının yüksek olmasına neden olur. Ağır olan ve aynı zamanda fabrikalarda işlenerek geri dönüşümü kolay olan Bakırköy hurdacı demir fiyatı her zaman daha yüksek fiyatlı olur. Ancak demir fiyatlarının sürekli değişmesinde tüm bu nedenler etkilidir.

Özellikle 2020 ile 2021 yılı arasındaki süreçte döviz kurlarının büyük bir artış göstermesi beraberinde demir fiyatlarının da %100 atmasına neden olmuştur. Bu nedenle de fiyatların dalgalanmasındaki temel neden öncelikli olarak döviz kurlarıdır.

Bakırköy Hurdacı Bakır Fiyatı
Piyasada en fazla bulunan ve en değerli olan hurdalardan birisi de bakırdır. Bakırköy hurdacı bakır fiyatı, farklı etkenler doğrultusunda dalgalanmalar gösterebilir. Diğer metal türlerine göre piyasada daha az oranda bulunuyor olması fiyatlarını doğrudan etkisi altına alır. Altından sonra elektriği iletme gücü en yüksek olduğundan genellikle elektrik alanında kullanılan bakır, dar bir kullanım alanına sahiptir.

Fiyatlar, her firmaya göre farklılık gösterdiğinden piyasada Bakırköy hurda bakır fiyatı oldukça hareketlidir. Borsa ve döviz kurları ile piyasada bu metale olan ihtiyaç doğrultusunda bakır fiyatları düşebileceği gibi artış da gösterebilir. Bu nedenle de bakır hurda satılacak olan firmadan doğrudan fiyat almak her zaman daha sağlıklı olmaktadır. Zira, her firmanın kendi ihtiyacı doğrultusunda vereceği fiyat seviyesi de değişkenlik gösterecektir.

Firmamız, ihtiyaçları ve döviz kurlarını göz önünde bulundursa da her zaman müşterilerimize en yüksek fiyatlar sunmaya öze gösterir. Satmak istediğiniz bakır hurdalarınız var ise hemen firmamız ile iletişime geçerek olabilecek en üst fiyatları bakır hurdalarınızın tonajı doğrultusunda alabilirsiniz.

Bakırköy Hurdacı Alüminyum Fiyatı
Piyasada demir ve bakır hurdaları ile kıyaslandığında en fazla bulunan hurda, alüminyum hurdasıdır. Kullanım alanlarının çok fazla olması piyasadaki bolluğunun temel sebebi olmuştur. Demir ve bakıra göre daha hafif ancak işlenmesi zordur. Hafif olması fiyatlarının düşük olmasına neden olsa da diğer hurdalara göre daha zor işleniyor olması Bakırköy hurdacı alüminyum fiyatı yükselten bir etkendir.

Birçok farklı alüminyum türü vardır. Dolayısıyla da her alüminyum hurdanın fiyatı aynı seviyede olmaz. Alüminyum hurda fiyatı, hurdanın türüne göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin; boyalı olan alüminyum hurdalar, işlenmemiş hurdalara göre daha ucuza alınır. Boya maddesi, alüminyuma zarar verirken aynı zamanda işçilik ihtiyacını arttırır. Bu nedenle de boyalı olan alüminyumlara sunulan fiyatlar genellikle firmalar tarafından daha ucuz fiyatlar olur. Diğer yandan alüminyum içerisinde eğer değerli alaşımlar var ise alüminyum bakırı da daha değerli olacaktır.

Firmamız, tüm hurda alımlarında olduğu gibi alüminyum bakır fiyatı konusunda da sizlere son derece şeffaf ve adaletli fiyatlandırmayı kendisine misyon edinmiştir. Firmamız ile iletişime geçerek hurdalarınızın türüne, tonajına ve özelliklerine göre olabilecek en yüksek fiyatları alabilirsiniz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı