hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Avrupa Yakası Hurdacı

İstanbul’da hem Anadolu hem de Avrupa yakasında düzenli olarak hurda alımı yapılmaktadır. Hurda firmaları tarafından satın alınan hurdalar, genel olarak farklı fiyatlardadır. Avrupa Yakası hurda fiyatları konusunu etkileyecek çok sayıda faktör bulunur. Bu faktörler şu şekildedir;avrupa yakası hurdacı
 • Hurda materyalin çalışır durumdayken olan değeri
 • Hurda materyale olan ihtiyaç
 • Hurdanın geri dönüştürülme durumu
 • Hurdayı satın olacak firma

Yukarıdaki etkenler doğrultusunda İstanbul Avrupa Yakasında hurda fiyatları belirlenmektedir. Ülke genelinde hurdacılık sektörünün yer aldığı birçok bölge bulunmaktadır. İstanbul hurda sektörünün bulunduğu ve en yoğun olduğu şehirlerden biridir. Bu sebeple, Avrupa Yakası hurda fiyatları diğer bölgelerdekine göre değişiklik göstermektedir. Hurdaların İstanbul’da Avrupa ya da Anadolu Yakası fark etmeksizin satılması, diğer şehirlere oranla daha fazla kazanç elde edilmesini sağlamaktadır. Avrupa Yakası hurda fiyatları, diğer şehirlere göre daha yüksektir. Ancak her hurdanın kendi içerisinde farklı değerleri ve fiyatları olabilmektedir.


Hurda Eşya Fiyatları

İstanbul’un iki yakası başta olmak üzere semtler arasında da hurda fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Bu durumun en büyük sebebi, hurda alışverişinin daha fazla ve bulunabilir hurda maddelerinin farklı olmasıdır. Firmalar bu sebeplerden dolayı hurdaları farklı fiyatlardan satın alabilmektedir. Rekabet, hurda fiyatları konusunda en büyük etkendir. Avrupa Yakası da rekabetin bulunduğu bölgelerden biridir. Avrupa Yakasında hurda firmalarının hurdaları satın alırken ödedikleri tutarlar aşağıdaki gibidir;
 • Hurda Demir – KG: 3.51₺ ile 3.51₺
 • Toplama Hurda – KG: 3.20₺ ile 3₺
 • Teneke Hurda – KG: 2.75₺ ile 2₺
 • İnşaat Yıkım Hurdası – KG: 3.15₺ ile 3₺
 • Bakır Hurdası – KG: 86₺ ile 61₺
 • Hurda Alüminyum – KG: 18₺ ile 20₺

Yukarıdaki fiyatlar doğrultusunda Avrupa Yakası'nda hurda alımı yapılmaktadır. İstanbul’da yer alan hurdacılık firmaları, daha yüksek tutarlar teklif edebilmektedir.


Avrupa Yakası Hurda Firmaları

Hurdacılık sektörü uzun süredir ülkemizde yer alan ve hizmet veren bir sektördür. Bu sebeple, her şehirde ve her bölgede hurda firması kolaylıkla bulunabilmektedir. Geçmiş yıllarda araçlar ve benzeri yöntemler doğrultusunda ‘’eskici’’ adı ile yapılmakta olan bu meslek, günümüzde belirli bölgelerde bulunan hurda firmalarıyla yürütülmektedir. İstanbul Avrupa Yakası da çok sayıda hurda firmasına ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebeple hurda eşyaları kolay bir şekilde satabilmek mümkündür. Hurdalarınızı satmak isterseniz Avrupa Yakası'nda bulunan hurda firmalarının verdiği yüksek fiyatlar sayesinde daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. İstanbul’da yer alan hurda firmalarının geneli yüksek miktarlar ödeyerek hurda alımı yapmaktadır. Hurdaların değerinde satın alınması, herkesin hurda değeri görmüş materyalleri çöpe atmak yerine hurdacılaraavrupa yakası hurda firmaları satmasına katkı sağlamaktadır. Hurda alışverişinin yoğun olması geri dönüşüm sektörünün de kazanç sağlamasına imkan tanımaktadır. Geri dönüşüm ve çevre kirliliği gibi konularda fayda sağlayan hurda alım satımı aynı zamanda ülke ekonomisinin kalkınmasına da olanak sağlamaktadır.

Avrupa Yakası genelinde hurda alan firmaların tüm detaylarını Avrupa Yakası Hurda Alanlar yazımızda keşfedebilirsiniz.

İstanbul’un genelinde çok sayıda hurda firması bulunmaktadır. İstanbul’da bulunan hurda firmaları, farklı hurda materyallerinin satın alınması ve geri dönüşüm sektörüne kazandırılmasını sağlamaktadır. Geri dönüşüm amacıyla hizmet veren hurda firmalarının geneli aynı fiyat politikasını uygulamaktadır. Ancak bu fiyatlar rekabet ve benzeri sebepler doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Avrupa Yakası hurdacılık sektörü içerisinde rekabetin bulunduğu bölgelerden biridir. Rekabet sayesinde hurda eşyalarınızı daha yüksek tutarlara satabilmeniz mümkündür. İstanbul geri dönüşüm sektörünün de en fazla aktif olduğu şehirdir. Bu sebeple devamlı olarak hurda alım satımı yapılmaktadır. Ülke ekonomisine can veren hurda sektörü, insanlardan ve çevreden hurda satın alarak geri dönüşüm yapılmasına olanak sağlamaktadır. Bu durum aynı zamanda ham madde tasarrufu da oluşturmaktadır. Avrupa Yakası hurda firmaları, değerinde hurda alımı yapmaktadır. Bazı durumlarda hurdalar değerinden daha yüksek tutarlara satın alınabilmektedir.


Avrupa Yakası Hurda Alımı Yapan Firmalar

Geri dönüştürülebilir her türlü materyalin hurdasını satın alan firmalar, satın alma sırasında birçok yöntem tercih edebilmektedir. Hurdalar, hurda eşyası olan kişilerden, çevreden ve fabrika gibi alanların yıkımından sonra satın alınabilmektedir. Ancak hurda firmaları, hurdalara ulaşmak için farklı yöntemler uygular. Bu yöntemler ise şu şekildedir;
 • Araç ve benzeri yollar ile mahalle ve sokak gibi alanlarda hurda satın almak
 • Firma adreslerine getirilen hurdaların satın alınması
 • Belirlenen adreslere gidilerek hurda satın alınması

Yukarıdaki yöntemleri kullanarak hurda satın alımı yapan firmalar, kullanılmayan eski eşyaların geri dönüştürülmesini sağlamaktadır. İşlevini yitirmiş eşyalar, değerinde hurda firmalarına satılabilir.

Hurda Eşyalar Nasıl Satılır?
Hurdalar, direkt olarak hurda firmaları ile iletişime geçilerek satılabilmektedir. Hurda eşyaları satmak, çevre kirliliğini önlemeye ve aynı zamanda kazanç elde etmeye imkan sağlamaktadır. Hurda alım satımı aynı zamanda ülke ekonomisine de büyük oranda can vermektedir. Hurdacılık sektörünün yoğun olduğu birçok şehir ve bölge vardır. Bunlardan biri de İstanbul Avrupa yakasındaki semtlerdir. İstanbul Avrupa yakasında bulunan semtler, herkesin hurda eşyalarını satabileceği firmaları içerisinde barındırmaktadır. Avrupa Yakası'ndaki hurda firmalarının adreslerine gidilerek hurda materyaller satılabilmektedir. Bu bölgede bulunan hurda firmaları, hurda eşyaları değerinde ve hatta değerinden daha yüksek miktarlara satın alabilmektedir. Avrupa yakasında yer alan hurda firmaları da diğer bölgelerdeki firmalar gibi kilo bazında fiyat biçmektedir. Her hurdanın kilogram fiyatı farklıdır. Bu sebeple, sahip olduğunuz hurdaların değeri birbirinden farklı olabilmektedir. Hurdalarınızı satmak ya da değerini öğrenmek için Avrupa Yakas'ndaki hurda firmalarına ulaşabilirsiniz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı