hurdacı
BİZDEN FİYAT ALMADAN HURDALARINIZI SATMAYIN
0850 532 75 63

Avcılar Hurdacı

Avcılar hurdacı olarak hurda sektörünün en güvenilir ve en iyi fiyat teklifini veren firmalardan biriyiz. Müşteri memnuniyeti esaslı güler yüzlü çalışma prensibiyle çalışmalarımızı sürdürüyor olmamız başarılarımızın bu alanda giderek artmasını sağlamaktadır. Avrupa yakasının en başarılı hurda firmalarından biri olarak bu başarılarımızı bugün oldu gibi gelecekte de sürdürmeyi planlamaktayız.

Yaşanan teknolojik gelişmeler ve yapılan birçok yenilikler hurda sektörüne de doğrudan yansımaktadır. Hizmet kalitemizi her geçen gün arttırıyor olmamız müşterilerde daha fazla güven duygusunun oluşmasını sağlayarak, firmamızın tercih edilir olabilmesini arttırmaktadır. Avcılar hurdacı olarak her başarımızı müşterilerden aldığımız olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

İstanbul’un en iyi ve en güvenilir hurda firmalarından biri olarak demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası gibi birçok çeşit hurdayı kalitesi ve buna bağlı birçok yönteme göre uygun fiyatlarla alarak geri dönüşüme kazandırmaktayız. Alanında uzman hurda ekibimiz hurda eşyalarınızın keşfini yaparak ona göre en uygun fiyat teklifini sunacaktır.


Avcılar Hurdacı Firması

Hurda sektörünün geri dönüşme sağladığı katkılar ve sağladığı tasarruf imkanı hurdacılığın önemini daha fazla ön plana çıkarmaktadır. Buna istinaden hurda alım satım işlemi yapan firma sayısı da her geçen gün giderek daha da artmaktadır. Avcılar hurda firması olarak müşteri memnuniyetini %100 benimsememiz ve müşteride güven duygunu sağlamamız bu alanda firmamızı ön plana çıkarmaktadır.

Sektörünün en çok tercih edilen hurda firmalarından biri olan Avcılar hurdacı, geçmişten aldığı tecrübelerle bugünlere kadar gelerek hizmet kalitesini en iyi şekilde yansıtmış durumdadır. Firmamızla 7 gün 24 saat boyunca görüşme sağlayarak gerek sunduğumuz hizmetler, gerekse hurda alım fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür.

Alanında uzman Avcılar hurdacı ekibimiz, işlevini yitirmiş ve kullanılmayan hurda eşyalarınızı bulunduğunuz yerden alarak geri dönüşüme büyük katkı sağlamaktadır. Bu anlamda hurda eşyalarınızın büyük ya da küçük olması önemli olmayıp, her türlü hurda eşya ona uygun büyüklükte araçlarla teslim alınmaktadır.

Hurda alım fiyatları birçok hurda firmasına göre oldukça uygun olan firmamızla görüşme sağlayarak hurda eşyalarınızı tekrar kullanılmak üzere geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Bununla birlikte hurda eşyalarının sökümünün yapılmasını isteyenler firmamız iletişim numaraları üzerinden bize ulaşarak hurda söküm talebi iletebilirler.

Deneyimli Avcılar hurdacı ekibimiz her konuda müşterilere yardımcı olduğu gibi bu konuda da gerekli desteği sağlayacaktır. Firmamızdan hurda alım hizmeti alarak hem hurda eşyalarınızı uygun fiyata satmış hem de geri dönüşüme önemli derede katkı sağlamış olacaksınız.


Avcılar Hurda Fiyatı

Hurda fiyatları hurda eşyanın türüne, kalitesine ve bunun gibi birçok sebebe bağlı olarak değişiklik göstermektedir.  Hurda fiyatlarını doğrudan ve dolaylı olarak etkileyen birçok neden bulunmaktadır. Hurda eşya ne kadar eski ve kalitesizse o hurda için biçilen değer de ona göre düşük olacaktır.

Hurda fiyatları sabit kalmayıp sürekli değişiklik göstermektedir. Güncel hurda fiyat bilgisine internet sitemizden ulaşmanız mümkündür. Firmamızla görüşme sağladığınız takdirde Avcılar hurda fiyatı hakkında da detaylı bilgi alabileceksiniz.

Avcılar hurdacı olarak 7 /24 günün her saati ulaşılabilir olma özelliği ile müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz alınmasını istediğiniz hurda eşyalarınızı belirmiş olduğunuz adresten uygun fiyata alarak ona göre doğru fiyat teklifini size yapıyor olacaktır.

Ekibimiz belirttiğiniz adrese gelerek hurda eşyanızın türüne göre kantarda tartarak hurda eşyalarınızı alacaktır. Firmamız hurda eşyasını aldığı müşterilerine ödemeyi peşin yaparak müşteride temeli güvenen dayanan bir alım satış işlemi gerçekleştirmektedir. Türü ve modeli fark etmeksiniz her çeşitte ve her büyüklükte hurda eşya alımı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Hurda eşyalarınızın satışı için firmamızla iletişime geçmeniz halinde hurda eşyanın büyüklüğü ve ne tür bir hurda olduğunu belirtmeniz daha iyi olacaktır. Avcılar hurdacı ekibimiz en kısa süre içerisinde hurda eşyanızı uygun büyüklükte bir araç ile alıyor olacaktır.
 

Avcılar Hurdacı Demir Fiyatı

Demir hurdası hurda sektörü için oldukça büyük anlam ifade etmektedir. Demirin oldukça sağlam bir yapısının olması birçok alanda kolaylıkla kullanılabilmesi hurda demir fiyatları üzerinde de etkili olmaktadır. Hurda alım satımı ile ilgili oldukça büyük başarılar elde eden Avcılar hurdacı, hurda demir alımı da gerçekleştirmektedir.

Birçok hurda çeşidinde olduğu gibi hurda demir fiyatı da çeşitli nedenlere bağlı olacak şekilde farklılık göstermektedir. Hurda demir ne kadar kaliteli ve işe yararsa alacağınız fiyat ta bir o kadar fazla olacaktır. Bunun yanında hurda demirin ne tür bir demir olduğu ve nerelerde kullanıldığı da fiyatı belirleyen diğer faktörler arasında yer almaktadır.

Hurda demir fiyatları da sürekli fiyatı değişen eşyalar arasında yer almaktadır. Güncel Avcılar demir fiyatı hakkında detaylı bilgi almak isterseniz firmamız ile görüşme sağlayarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden de hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilmeniz mümkündür.

Hurda demir fiyatları hurdanın çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Gelecek olan ekibimiz hurda demirleri yerinde görerek ona göre uygun fiyat teklifini yapıyor olacaktır. 2021 yılı içinde hurda demir fiyatları 0.10 kuruş ile 4.50 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

Avcılar Bakır Fiyatı
Hurda sektörü içinde en fazla talep gören ve en değerli hurda eşyaların başında hurda bakır gelmektedir. Her hurda fiyatı kendi içerinde birçok sebebe bağlı olarak değişmektedir. Bakır hurda fiyatı üzerinde doğrudan etkili olan faktörlerden biri borsadır. Döviz kurunda yaşanan her değişimin bakır fiyatlarına doğrudan etki etmesi sebebi ile bakır fiyatları sürekli olarak değişmektedir.

Bakır hurdalar soyma bakır, lama bakır, külçe bakır, kırma bakır, bakış taşı gibi birçok çeşitte yer almaktadır. Avcılar hurdacı bakır hurdanızın türüne göre fiyat teklifi sunarak bakır hurdanızı alacaktır. Bakır hurda fiyatlarına etki eden bir diğer faktör bakırın saf halde olup olmadığıdır. Genel itibariyle bakır hurdalar saf halde bulunmayıp kablolara sarılmaktadır.

Böyle durumlarda bakırın diğer maddelerden ayrıştırılması gerekecektir. Bu işlem için işçilik devreye girecek olup, bu durum da bakır fiyatlarına doğrudan etki ediyor olacaktır. Hurda bakır eşyasını satmak isteyenlerin bu durumu göz önünde bulundurmaları daha doğru olacaktır.

Bakır fiyatlarında yaşanan anlık değişimler hurda bakır satışı yapılırken dikkatli bir şekilde takip edilmelidir. Avcılar bakır fiyatı hakkında en güncel ve doğru fiyatlara ulaşmak isteyenler internet sitemizi ziyaret ederek bu bilgilere ulaşabileceklerdir. Avcılar hurdacı bu anlamda diğer hurda firmalarına kıyasla en uygun fiyat teklifini yapan firmalar arasında yer almaktadır.

Hurda bakır fiyatları bakırın türü ve kalitesi gibi durumlara bağlı olarak değişmekte olup 2022 yılında hurda bakır fiyatları 120 TL ile 150 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Avcılar Alüminyum Fiyatı
Birçok çeşit hurda alım satım işlemi gerçekleştiren Avcılar hurdacı firmamız alüminyum hurda alımı gerçekleştirerek de geri dönüşüme büyük katkı sağlamaktadır. Alüminyumun içeriğinde bulunan kendine has bazı maddeler onun birçok alanda koyla bir şekilde kullanılabilmesine imkan sağlamaktadır.

Isı ve elektriği oldukça iyi iletebilen alüminyum, özellikle uçak sanayi ve soğutma sanayi de sıklıkla kullanılmaktadır. Alüminyumun birçok metale göre oldukça hafif olması onun birçok sektörde kullanım için tercih edilmesini sağlamaktadır.  Alüminyumun geri dönüşüme kazandırılması ile büyük ölçüde tasarruf elde etmek mümkün olmaktadır.

Alüminyumun yapısının parlak olması onun özellikle süsleme alanında daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Hurda alüminyum fiyatları da birçok farklı etkenden dolayı farklılık göstermektedir. 2021 hurda alüminyum fiyatları genel itibari ile 27 TL ile 40 TL arasında değişmektedir. Avcılar alüminyum fiyatı için en güncel fiyat bilgisine internet sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Avcılar hurdacı olarak %100 müşteri memnuniyetini benimsiyor olmamız firmamızın başarısını daha da arttırmaktadır. Sizde hurda eşyalarınızı güvenilir ve hızlı hurda firmasına satmak isterseniz doğru adrestesiniz.

Lütfen Yorum Yazın!
Ad Soyad*
Yorumunuz*
guvenlik-kodu
..:: Hakkımızdaki Yorumlar ::..
Nevzat Şimşek
bizim hurdaları bu firmaya sattık sağolsunlar değerinin üzerinde fiyat verdiler ve çok kibar ve saygılı karşıladılar burdan kendilerine teşekkür ediyorum. (23.05.2022)

  WHATSAPP
ARA      

istanbul hurdacı
İstanbul Hurdacı
Giderek kirlenen dünyamızı bu süreçten korumanın en önemli yollarından birinin hurda ve atıkların geri dönüşümü olduğuna inanan firmamız, dünyayı daha güzel bir yer haline getirebilmek adına hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüme kazandırıyor, bu sayede çevreye ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

 


hurdacıistanbul hurdacı